TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

İki saat süreyle kesilen internet yüzünden yazamadığımız mesajların zararını kim karşılayacak?Biri bana bunu anlatsın arkadaş.

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Sanırım 2005 yılıydı. Fenerbahçe-Milan maçı öncesi basın toplantısı. Fransızlar adına basın toplantısını takip ediyorum...

Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenliyor. Sağında M. Özaydınlı solunda Mahmut Uslu. Fenerli gazetecilere ana avrat küfretti Gıkları çıkmadı

:asd: Yürü bee Baransu. :)

1209940781x1pnwjjkhj3oxa7pvwmghtllp2.jpg

Yaa arkadaş işemeyi gidiyorum, işemeye. Kıçımdan ayrılan bu ne ya..." Yönetim kurulu üyelerinin surat 5 karış...

4 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

Tüm yönetim başkanın arkasından ayağı kalkıp onu takip ediyor. Yıldırım döndü ve şöyle dedi:

mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

Sanırım yıl 2008 ya da 2009. Fenerbahçe takımı ödül almış. A. Yıldırım ve yönetim ödül töreninde. Kulisteyiz. Başkan bir ara ayağa kalktı.

ne diyecek adam ya buyrun sizde gelin mi :D

[video=youtube;JnDPdlwul54]https://www.youtube.com/watch?v=JnDPdlwul54&feature=player_embedded[/video]

mehmet baransu

Sanırım 2005 yılıydı. Fenerbahçe-Milan maçı öncesi basın toplantısı. Fransızlar adına basın toplantısını takip ediyorum...

Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenliyor. Sağında M. Özaydınlı solunda Mahmut Uslu. Fenerli gazetecilere ana avrat küfretti Gıkları çıkmadı

Sanırım yıl 2008 ya da 2009. Fenerbahçe takımı ödül almış. A. Yıldırım ve yönetim ödül töreninde. Kulisteyiz. Başkan bir ara ayağa kalktı.

Tüm yönetim başkanın arkasından ayağı kalkıp onu takip ediyor. Yıldırım döndü ve şöyle dedi:

Yaa arkadaş işemeyi gidiyorum, işemeye. Kıçımdan ayrılan bu ne ya..." Yönetim kurulu üyelerinin surat 5 karış..

:asd:

Şimdi bunlar Cas davasını açtığı için UEFA olayı daha anlık takip etti. Bütün gelişmelerden haberdar oldu ve kendilerinin suçlu olduğu dosyayı UEFA için özel olarak hazırlatıp birde üstüne suçlu oldukları dosyayı hazırlamaları için UEFA'nın avukatlarına para vermiş olacaklar değilmi?

[video=youtube;u_FwV2Oc3Bc]https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc[/video]

nerden attın şu videoyu pcyi kırıyordum az kala beyin bedava diyor lan:lol:

Hahaha bi geldim Baransu twitteri sallamış :D Ulan internet kesintisi yüzünden 2 saattir soltair oynamaktan bıkmıştım...

Fenerliler kesin bi komplo ararlar şimdi bu net kesintisinde :D

Mehmet Baransu düşme konusunda ne olacağını değil ne olması gerektiğini yazdı üç-beş çapsızın oyunlarıyla Fener'in şimdiye kadar düşmemesi Mehmet Baransu'nun suçu değil herhalde.

Heralde degil.

Ne olmasi gerektigini herkes biliyor.

Cezalari vermesi gereken kisiler dahi herkes biliyor. Ama bu takim sampiyonluga oynuyor, kendilerine toz kondurmuyorlar vs vs...

Yani demem su ki, istedikleri kadar millet olmasi gerekilenleri yazsin cizsin. 1 sene icinde bir gram ilerleme olmadi. En sonuda Uefa tepemize oturacak hepimiz inegin trene baktigi gibi bir vaziyete girecegiz.

bunlarin birkactane twitcileri vardi cavus ömer lube gibi onlar nerelerde ya kayboldular.

Üst Alt