TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos

Zoruma gitmiyor, sadece inanmak istediğine inanmak için gerçeği saptıran ondan sonrada kendi hayal dünyasına başkasını inandırmak isteyenleri uyandırmak gerektiğine inanıyorum.

benim hayal dünyamda ne kadar çok adam yaşıyormuş. baksana kaç kişi beğenmiş. bu kadar kişi ben maçın özeti melo yazdım diye mi kendilerini öyle düşünmek zorunda bırakmışlar. forumda melo konusu var gir oraya da bak. herkes melonun vazgeçilmez olduğunu birbir yazmış.

bence sen benim dünyama laf edeceğine kendi dünyana bak. taraflı tarafsız sevse de sevmese de herkes dün melonun en iyilerden olduğunu söylerken, sen futbol menajer çarpmış beyninle meloya bok atmaya devam et. o çamurları yedireceğiz tek tek. felipe melo zorunuza gitmesin futbol menajer çocukları.

Antu'dan:

ok.gif
Emerson - 11.08.2013 23:26

bos.gif

10 kişi kaldıktan sonra 4gol kurtardı adamların kalecileri. bakın bu sene 6s şampiyon falan olamaz bu kadroyla. adamlarda türk yok yedek yok. kadro derinliği yok.Biz 60dakika 10kişi oynadık ve daha diriydik. webo bekir topuz bu takımın topçuları değil. raul gg ve emenike ilk11de olduğu zaman siz o o zaman görün fenerimi. çok başındayız ve eksiğimiz çok beyler. ve ligdeki en büyük derinlik bizde. bugun hasan ali nasıldı?onun yedeği kim kadlec? sakatlar cezalar bitsin bu takımın önü açık. çünkü cidden çok üst düzey bi takım kadromuz var yalnız ersun yanal aykut hocadan daha kötü bence.

Bu gerizekalı dışında hepsi hakederek kazandığımızı ve şampiyon olacağımızı kabul ediyor :asd2:

ok.gif
SOniqxFB - 11.08.2013 23:30

bos.gif

Mert 9 helal olsun diyorum şaşırttı beni. geçen yıla aldanıp uzakdan abanıp durdular. hepsinde iyiydi.

topuz 1 topuzla gönül bağımda bitti. hep takımı sabote tti he futbolcu olmadığını ispatladı.

alves 8 kartıda haketmedi. i hakem çok abarttı bu kadar sakin maçta bunlara kart verilmez.

bekir 3 iyi niyetle mücadele etti. ama inanın topuzla bekirin iq sunun toplamının 100 ettiğini düşünmüyorum.

hak 7 şaşırdım sağlam durdu.

emre 2 bu yıl bitirmiş olayı. zaten hangi gs maçında oynadıki.

topal 5 takım kötüyse topal bu kadar oluyor.

cristian 4 sorumluluk vermezsen mükemmel oynar. ama 11 e koy bişe bekle hayal kırıklığı.

sow 5 yapacak bişeyi yoktu. 60 metrede 2ye bölünemezdi.

webo 4 kapasitesi bu kadar

kuyt 4 duracell. sadce koşar.

caner 4

potuk 8

kadlec 7

Bunu söyleyebilen kişinin 14 yaşından büyük olması fiziki kurallara aykırı :rolleyes:

:trollfacce.gif:

Hasan Ali, Alper ve Kadlec ne oynamista bunun gözüne girmis acaba?

Mert, Alves, Sow iyidi gerisi cok kötüydü Fener'de.

iyi oyuncu olabilir ama hakemler adil yönetirse alves maclarin yarisinda atilir.

ilk salzburg maci felaketti, 2 kez kirmizi görmesi lazimdi. sonra bir mac sakin gecti, sonra bizim macta cildirdi yine :)

Bide faulü yaptıktan sonra arkasına bile bakmadan artis artis hareketlerle uzaklaşıyor sanki bi halt yapmış gibi. Zaten ne kadar çirkef oyuncu varsa hepsi fenere geliyor :cool-96:

o değilde alperi iyi ki almışlar bize gelmesini çok isterdim o ayrı da bunların sisteminde alper etkisi eleman resmen salih'i de bunun yüzüne artık oynatmazlar.salih gibi her an skora etki edebilecek futbolcu yerine alperi tercih ederim.

diğer arkadaşların düşüncesi nedir bilmiyorum ama ben özellikle golü attıktan sonraki 20 dk lık oyundan son derece rahatsızım. 11 kişiylen bile bize karşı aciz kalmış bir takıma 10 kişiyle top bile göstermememiz gerekirken, topları dan-dun ileriye vurarak kupayı riske atacak tüm hareketleri yaptık, allahtan muslera bu rezilliği yaşamamıza müsade etmedi. birde benim anlamadığım bizim oyuncular neden fenerle oynanan maçlarda gol pozisyonlarını hovardaca harcıyor. özellikle 2. yarıdaki tek kale oyunu fener oynasa biz 5 lik olmuştuk dün akşam

969125_685926474768623_1236739420_n.jpg

Galatasaray taraftarları fenerbahçe taraftarlarının stadda açtığı pankarta el koydu. Tribün kültürüne göre bu olay taraftar grubunun kapatılmasına kadar gider.

fenerlilere sizi iki sene üst üste nasıl yendik,kupaları aldık diye sorsanız,ne zaman diye size cevap verirlerse hiç şaşırmayın.Bunların sadece galip geldikleri maçları hatırlama gibi bir durumları var.Öpüldüklerini hiç bir zaman hatırlamazlar.

Üst Alt