TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos

Kardeş, Melo'ya karşı hiçbir garezim yok, 3.750 milyon € fazlasıyla edecek bir oyuncu.

Dünyanın en iyileri dediğin zaman:

Fellaini, M'Vila, Gustavo, Xabi Alonso, Schwiensteiger falan geliyor akla.

Drogba pozisyonunda dünyanın en iyilerinden desen tamam, Sneijder desen tamam, ama Melo? Üst kalite bir ön libero, o kadar. Çok daha iyisini alabilir miydik? Evet.

tamam kardeşim olmasın dünyanın en iyilerinden. sana göre iyi olabilir tamam bir başkasına göre çok iyi olabilir yine tamam. ufak tefek şeyler için ne gerek var böyle muhabbetlere.

Özrü kabahatinden beter derler ya, seninki de o hesap :D Ben laubalilik olduğuna inanmıyorum, oyun karakteri bu. Ama diyelim laubalilik:

Şampiyonlar Ligi 2. tur maçında laubalilik yapan bir adamla bizim ne işimiz olur?

Schalke maçında Dany ile yaptığı hata sonucunda topu takip etmemesinin fiziksel yetersizlik ile alakası yok bunu belirtmeye çalışıyorum. Melo belkide orada bir an Dany yakalar falan diye duraksamışta olabilir ne bileyim belki kararsız kalmış olabilir farklı farklı şeyler söyleyebiliriz ama asla fiziksel olarak yetersiz diyemem.

Zoruma gitmiyor, sadece inanmak istediğine inanmak için gerçeği saptıran ondan sonrada kendi hayal dünyasına başkasını inandırmak isteyenleri uyandırmak gerektiğine inanıyorum.

Kusura bakma da sen de genel olarak bi melo antipatisi var yani. Senin durumunun sahada olanlarla falan alakası yok. Melo napsa senin gözünde notu belli, daha önceki mesajlarını da hatırlıyorum hatta melo yüzünden tartıştığımız zamanları da hatırlıyorum, senin bakış açını gayet iyi biliyorum yani.

Ha şuna saygı gösteririm, herkes birine gıcık olabilir. Sen de meloya kılsın. Bari bu durumunu adamın futboluna yansıtma. Dün sahanın en iyi 3-4 adamından biriydi. Selçuk'un vasat Hamit'in leş oğlu leş olduğu maçta sırf bu adam sayesinde fener orta sahası gene üstünlük kuramadı bize.

O yüzden yok hata yapmışta falanda filanda geç bunları yani. Bi insan sevdiği topçunun hatalarını hiç görmez, kıl olduğu adamın en küçük hatası da gözüne batar ya hani senin durumda böyle işte. Dünkü maçta yapılan hata sayılarını kıyaslarsan minimum hatayla oynayan 3 futbolcudan biridir melo.

Melo'yu yerin dibine sokmak gibi bir amacım yok. Melo yediğimiz gollerde en çok göze batan oyunculardan biri, çünkü kondisyonu ve fizik gücü üst sınıf bir ön libero için yeterli değil. Başka özellikleriyle bu eksikliğini ne kadar kapatmaya çalışırsa çalışsın, bu eksikliği üst kalite takımlar karşısında lombak gibi ortaya çıkıyor. Bunu görmek için sadece Schalke maçında yediğimiz golü izlemek yeterli.

O golü izledikten sonra, soru şu: Koşamayan ön libero olur mu?

Fazla pc basında kalma

(çünkü kondisyonu ve fizik gücü üst sınıf bir ön libero için yeterli değil) bu nu her ortamda söyleme adama gülerler

Melo nun fizik kondisyonuna bahane bulan bence yorum yapıp dahada komık olmasın.

Sana real madrıd maçını izlemeni tavsıye ederım

Gerçi real sana göre küçük bi takımdır.

Kusura bakma da sen de genel olarak bi melo antipatisi var yani. Senin durumunun sahada olanlarla falan alakası yok. Melo napsa senin gözünde notu belli, daha önceki mesajlarını da hatırlıyorum hatta melo yüzünden tartıştığımız zamanları da hatırlıyorum, senin bakış açını gayet iyi biliyorum yani.

Ha şuna saygı gösteririm, herkes birine gıcık olabilir. Sen de meloya kılsın. Bari bu durumunu adamın futboluna yansıtma. Dün sahanın en iyi 3-4 adamından biriydi. Selçuk'un vasat Hamit'in leş oğlu leş olduğu maçta sırf bu adam sayesinde fener orta sahası gene üstünlük kuramadı bize.

O yüzden yok hata yapmışta falanda filanda geç bunları yani. Bi insan sevdiği topçunun hatalarını hiç görmez, kıl olduğu adamın en küçük hatası da gözüne batar ya hani senin durumda böyle işte. Dünkü maçta yapılan hata sayılarını kıyaslarsan minimum hatayla oynayan 3 futbolcudan biridir melo.

Melo fizik olarak yetersiz bunuda gördüm ya post olarak artık her yorum bana hava civa gelir.

Melo fizik olarak yetersiz bunuda gördüm ya post olarak artık her yorum bana hava civa gelir.

Melo'nun koşu mesafesinde ilk 3'de olduğu kaç maç gördün? Ben 1 tane bile hatırlamıyorum. Aslı astarı olmayan, altı boş yorumlara cevap vermekten sıkıldım gerçekten. Melo'ya kıl falan değilim, olanı söylüyorum. Koşu mesafesi bu kadar az olan ön libero olur mu? Bana adam gibi cevap verebilecekseniz verin, yok sen Melo'ya kılsın, yok fiziksel yetersiz demek komikmiş falan. Fiziksel yetersiz herif işte!

Kıl olduğum kim var derseniz, Hamit derim. Hamit'e kılım! Takımda boşuna yer kaplıyor çünkü.

Melo'nun koşu mesafesinde ilk 3'de olduğu kaç maç gördün? Ben 1 tane bile hatırlamıyorum. Aslı astarı olmayan, altı boş yorumlara cevap vermekten sıkıldım gerçekten. Melo'ya kıl falan değilim, olanı söylüyorum. Koşu mesafesi bu kadar az olan ön libero olur mu? Bana adam gibi cevap verebilecekseniz verin, yok sen Melo'ya kılsın, yok fiziksel yetersiz demek komikmiş falan. Fiziksel yetersiz herif işte!

Kıl olduğum kim var derseniz, Hamit derim. Hamit'e kılım! Takımda boşuna yer kaplıyor çünkü.

Tamam.

Bu mantığa göre Hamit>Melo, Sneijder, Selçuk vs vs. Ne de olsa at gibi koşuyor Hamit Allahı var yani.

Vallah dün Ermani begendim ben...

6ury5uge.jpg

Gesendet von meinem Nexus 7 mit Tapatalk 2

Mevzu koşmaksa Sabri gözü kapalı her maça yazılmalı direk. :)

Yahu böyle bir mantık var mı? Melo'nun yaptığı kademeyi, tuttuğu yeri, gösterdiği agresif oyun tarzını, kurucu oyun becerisini, hava toplarındaki hakimiyetini, uzun top becerisini Türkiye'de sergileyebilen bir adam var mı?

Yahu böyle bir mantık var mı? Melo'nun yaptığı kademeyi, tuttuğu yeri, gösterdiği agresif oyun tarzını, kurucu oyun becerisini, hava toplarındaki hakimiyetini, uzun top becerisini Türkiye'de sergileyebilen bir adam var mı?

Bunları yapıyor o zaman koşmasına gerek yok mu? Rakip takım gole giderken eli belinde izlesin ok yani?

Kimse Melo'nun kara kaşına kara gözüne aşık değil ama şu sahada yaptıklarını görmemek için ancak kör olmak lazım yani kusura bakmayın.

Üst Alt