TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos

benim hayal dünyamda ne kadar çok adam yaşıyormuş. baksana kaç kişi beğenmiş. bu kadar kişi ben maçın özeti melo yazdım diye mi kendilerini öyle düşünmek zorunda bırakmışlar. forumda melo konusu var gir oraya da bak. herkes melonun vazgeçilmez olduğunu birbir yazmış.

bence sen benim dünyama laf edeceğine kendi dünyana bak. taraflı tarafsız sevse de sevmese de herkes dün melonun en iyilerden olduğunu söylerken, sen futbol menajer çarpmış beyninle meloya bok atmaya devam et. o çamurları yedireceğiz tek tek. felipe melo zorunuza gitmesin futbol menajer çocukları.

Anladım, senin intikalin biraz geç, sana uygun anlatalım:

Melo dünyanın en iyilerinden, o yüzden:

- 2 senedir kiralıyoruz başka talibi çıkmıyor. Sen o kadar akıllısın ki, dünyadaki tüm üst kalite takımlar Melo'nun ismini bile zikretmiyor, herkes uyuyor, bir sen uyanıksın.

- Brezilya milli takımına alınmıyor.

- Schalke maçında gole giden adamın arkasından jogging yaparak adamın gol atmasını seyirci gibi seyretti.

- Geçen sene 6 ay form tutamadı.

- Galatasaray hariç bir takım kendisiyle 2 seneden fazla çalışmak istemedi.

- Geldiği ilk sezon da dahil hücuma çıkarken kaptırdığı toplardan sürüyle gol yedik.

- Deplasmandaki Manchester United maçının 2. yarısında koşmayı bırak yürüyecek hali kalmamıştı.

Haklısın, Melo gerçekten dünyanın en iyilerindenmiş :)

Melo futbolcumuz, o yüzden sonuna kadar destekleriz, ama sırf kendini haklı göstermek için anlamsız hırslarla bakın noldu muhabbeti yapan zevzeklere de haddini böyle bildiririz.

- 2 senedir kiralıyoruz başka talibi çıkmıyor. Sen o kadar akıllısın ki, dünyadaki tüm üst kalite takımlar Melo'nun ismini bile zikretmiyor, herkes uyuyor, bir sen uyanıksın.

- Schalke maçında gole giden adamın arkasından jogging yaparak adamın gol atmasını seyirci gibi seyretti.

- Geldiği ilk sezon da dahil hücuma çıkarken kaptırdığı toplardan sürüyle gol yedik.

- Deplasmandaki Manchester United maçının 2. yarısında koşmayı bırak yürüyecek hali kalmamıştı.

Melo futbolcumuz, o yüzden sonuna kadar destekleriz, ama sırf kendini haklı göstermek için anlamsız hırslarla bakın noldu muhabbeti yapan zevzeklere de haddini böyle bildiririz.

kardeş hakikaten melo senin zoruna gidiyor.

dunyanin en iyisi konusuna girmek sacma oldugu kadar senin yazdiklarinda sacma. ben sana musleranin yaptigi hatalardan kac tane yediklerimizi sayarim. hamit yuzunden selcuk yuzunden ebou yuzunden yenilen golleri sayarim emre colak riera yuzunden olanlari, dayn yuzunden olanlari.

zaten gol yediysen bi ekip hatalidir birileri hata yapmazsa gol olmaz. meloyu yerin dibine sokacam diye degisik elestirilerde bulunmussun

kardeş hakikaten melo senin zoruna gidiyor.

Kardeş, Melo'ya karşı hiçbir garezim yok, 3.750 milyon € fazlasıyla edecek bir oyuncu.

Dünyanın en iyileri dediğin zaman:

Fellaini, M'Vila, Gustavo, Xabi Alonso, Schwiensteiger falan geliyor akla.

Drogba pozisyonunda dünyanın en iyilerinden desen tamam, Sneijder desen tamam, ama Melo? Üst kalite bir ön libero, o kadar. Çok daha iyisini alabilir miydik? Evet.

dunyanin en iyisi konusuna girmek sacma oldugu kadar senin yazdiklarinda sacma. ben sana musleranin yaptigi hatalardan kac tane yediklerimizi sayarim. hamit yuzunden selcuk yuzunden ebou yuzunden yenilen golleri sayarim emre colak riera yuzunden olanlari, dayn yuzunden olanlari.

zaten gol yediysen bi ekip hatalidir birileri hata yapmazsa gol olmaz. meloyu yerin dibine sokacam diye degisik elestirilerde bulunmussun

Melo'yu yerin dibine sokmak gibi bir amacım yok. Melo yediğimiz gollerde en çok göze batan oyunculardan biri, çünkü kondisyonu ve fizik gücü üst sınıf bir ön libero için yeterli değil. Başka özellikleriyle bu eksikliğini ne kadar kapatmaya çalışırsa çalışsın, bu eksikliği üst kalite takımlar karşısında lombak gibi ortaya çıkıyor. Bunu görmek için sadece Schalke maçında yediğimiz golü izlemek yeterli.

O golü izledikten sonra, soru şu: Koşamayan ön libero olur mu?

Maçın sonlarında korner bayrağının orda ofsaytla sonuçlanan üst üste paslaşmalarımız vardı , onun videosu paylaşıldı mı , swf falan da olur.

diğer arkadaşların düşüncesi nedir bilmiyorum ama ben özellikle golü attıktan sonraki 20 dk lık oyundan son derece rahatsızım. 11 kişiylen bile bize karşı aciz kalmış bir takıma 10 kişiyle top bile göstermememiz gerekirken, topları dan-dun ileriye vurarak kupayı riske atacak tüm hareketleri yaptık, allahtan muslera bu rezilliği yaşamamıza müsade etmedi. birde benim anlamadığım bizim oyuncular neden fenerle oynanan maçlarda gol pozisyonlarını hovardaca harcıyor. özellikle 2. yarıdaki tek kale oyunu fener oynasa biz 5 lik olmuştuk dün akşam

Uzatmalara gitmiş,futbolcular yorulmuş,geri çekilmek en doğru karardı da,doğru olanı çok iyi yapamadık bence.

Güzel bir müsabaka oldu, oyuncular arasında gerginlik yok, taraftar arasında gerginlik yok.

Konuşulan tek şey futbol..

Kupanızı tebrik ediyorum arkadaşlar, hak ettiniz güzel bir performans sergilediniz..

Psikolojik üstünlüğü kaptırmamak adına bizim için daha önemliydi ama olmadı, yoksa süper kupa çokta mühim değil.

Kupayı mühim kılan, Fb-Gs arasında oynanacak olmasıydı.Başarıyı küçümsemek için demiyorum bunu, misal Kayseri ile süper kupa maçı yapsak ve kaybetsek bukadar üzülmezdi bizim taraftar.

Güzel bir müsabaka oldu, oyuncular arasında gerginlik yok, taraftar arasında gerginlik yok.

Konuşulan tek şey futbol..

Kupanızı tebrik ediyorum arkadaşlar, hak ettiniz güzel bir performans sergilediniz..

Psikolojik üstünlüğü kaptırmamak adına bizim için daha önemliydi ama olmadı, yoksa süper kupa çokta mühim değil.

Kupayı mühim kılan, Fb-Gs arasında oynanacak olmasıydı.Başarıyı küçümsemek için demiyorum bunu, misal Kayseri ile süper kupa maçı yapsak ve kaybetsek bukadar üzülmezdi bizim taraftar.

Psikolojik üstünlük diye birşey mi kaldı?

2 senede 4 kupa aldık.:-)

Melo'yu yerin dibine sokmak gibi bir amacım yok. Melo yediğimiz gollerde en çok göze batan oyunculardan biri, çünkü kondisyonu ve fizik gücü üst sınıf bir ön libero için yeterli değil. Başka özellikleriyle bu eksikliğini ne kadar kapatmaya çalışırsa çalışsın, bu eksikliği üst kalite takımlar karşısında lombak gibi ortaya çıkıyor. Bunu görmek için sadece Schalke maçında yediğimiz golü izlemek yeterli.

O golü izledikten sonra, soru şu: Koşamayan ön libero olur mu?

Melo geçen sezon ilk devrede fiziken yetersizdi ama ligin 2. devresinde fiziksel olarak hiç sırıtmadı Schalke maçları da dahil buna. O bahsettiğin göze battığı maçlarda laubalilik-vurdum duymazlık falan yaptı.

Melo geçen sezon ilk devrede fiziken yetersizdi ama ligin 2. devresinde fiziksel olarak hiç sırıtmadı Schalke maçları da dahil buna. O bahsettiğin göze battığı maçlarda laubalilik-vurdum duymazlık falan yaptı.

Özrü kabahatinden beter derler ya, seninki de o hesap :D Ben laubalilik olduğuna inanmıyorum, oyun karakteri bu. Ama diyelim laubalilik:

Şampiyonlar Ligi 2. tur maçında laubalilik yapan bir adamla bizim ne işimiz olur?

Üst Alt