TFF'den Açıklama! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

uefa ve Süper kupayı aldığımız arsenal ve madridli taraftarlardan daha çok acıtmışız,üzmüşüz bazıları. Nasıl soktuysa hagi ve hakan hala unutamıyorlar.

bitin bilgiliri bıktik, girdık ki Aziz biy girçıktin Şikip biyle tırli sirmiş. ikınlir bıçmiş. tim inlıyımidik girçi ımi cihinnimin dibindıdi ılsık sin sızimiz finirbihçi.

...

a ah! bir klıbimiz bızi uefa yi şikıyit idicikmiş! tırihi nit dişileciini bilırtmik istirız. cihinnimin dibındıdi ılsık sin sızimiz finirbihçi.

tirkçi kınışma siviyim 1 - ınlıma 1 - ıkıma 1

finirbihçi fitbıl fidirısyını bişkıni

mimit ıli ıydinlir

işte tffnin en ağır topu !

9baab38_b.jpg

erman kuzu işte lan bu
b-647576-erman_kuzu_inme.jpg

Olacak iş değil ya TFF topu resmen bize atmış bu açıklamalarla.Eğer biz yanlış bir karar veripte bizim kulüplerimiz ceza görürse bütün suçlusu GALATASARAY'dır.Bu kahpeliktir ya.Bizi işin içine şike olayınla çekemeyince başvurulan bir yöntemdir.LANET OLSUN BU PİSLİKLERE LAF SÖYLEME CESARETİ OLMAYAN KULÜPLERE.

Olacak iş değil ya TFF topu resmen bize atmış bu açıklamalarla.Eğer biz yanlış bir karar veripte bizim kulüplerimiz ceza görürse bütün suçlusu GALATASARAY'dır.Bu kahpeliktir ya.Bizi işin içine şike olayınla çekemeyince başvurulan bir yöntemdir.LANET OLSUN BU PİSLİKLERE LAF SÖYLEME CESARETİ OLMAYAN KULÜPLERE.

Çocuklar bile inanmaz onların dediklerine bu saatten sonra. Şike yapan cezasını yaptığından dolayı çekecektir, şikayetten dolayı değil.

Bunu anlamayan kumda oynasın bıraksın futbolu falan zaten.

Cesareti olan kulüpler var da gözlerini para bürümüs adilerin,O yüzden 3 Monkeyi oynuyorlar

biz ve trabzon dışındaki bütün takımlar + fenerasyon aziz'in köpeği olmuşlar.

Küfür etsem daha hafif gelir. Daha ağır ne söyleyeyim lan size

eger bizim yüzümüzden sikeciler ceza yerse, ben gurur duyarim, sende duymalisin bence

Bu kadar alel acele,bizim açıklamamızı bile doğru dürüst okumadan,telaşla bu açıklamayı yaptılarsa TFF'nin psikolojisi hiç iyi değildir.;) Ya yola gelecekler yada defolup gidecekler.Muz Cumhuriyetinde yaşamıyoruz,babalarının çiftliği gibi kafalarına göre karar alamazlar.

Çocuklar bile inanmaz onların dediklerine bu saatten sonra. Şike yapan cezasını yaptığından dolayı çekecektir, şikayetten dolayı değil.

Bunu anlamayan kumda oynasın bıraksın futbolu falan zaten.

İnanan inanır merak etme.Göz görmek istediğini görür.Bizi işin içine nasıl çekeceğini şaşırdılar.Galatasaray'ımın yazdığı yazıyı nasıl evirip çevirmişler ya.Olacak iş değil.Haberi yapanlarda Galatasaray'ın yazdığında böyle birşey göremiyorum ve ayrıca TFF nasıl olursa Galatasaray'ı suçlar diyen de yok.

yonetim uzerine dusan gorevi fazlasile yerine getirmistir artik zaman bizim zamanimiz sira taraftarda.... yonetimi takimimizi yanliz olmadini 25 miliyon taraftarin gucunu gostereliyim

bitin bilgiliri bıktik, girdık ki Aziz biy girçıktin Şikip biyle tırli sirmiş. ikınlir bıçmiş. tim inlıyımidik girçi ımi cihinnimin dibindıdi ılsık sin sızimiz finirbihçi.

...

a ah! bir klıbimiz bızi uefa yi şikıyit idicikmiş! tırihi nit dişileciini bilırtmik istirız. cihinnimin dibındıdi ılsık sin sızimiz finirbihçi.

tirkçi kınışma siviyim 1 - ınlıma 1 - ıkıma 1

finirbihçi fitbıl fidirısyını bişkıni

mimit ıli ıydinlir

çok beğendim, hatta bir bölümü alıp kullandım.

evet şikayet ettik.

varmı lan itirazınız.

siz işinizi adam gibi yapsanız. Cezayı ve adeleti uygulasanız neden bu açıklama yapılsın.

Rüşvet alanın,adam öldürenin,tecavüz edenin "Beni emniyete şikayet ettiler,bakın görün;eğer beni şikayet etmeselerdi yakalanmıyacaktım.Ühüühü" diye ağlamasıyla aynı şey fenerasyonun yaptığı.

Uefanin bizi ulke olarak men etmesini istiyorum avrupa kupalarindan. Ancak boyle anlar bu pislikler. Fenerbahceyi koruyacam diye turk futbolunu atese atiyor bu pis herifler. Eger kuslarin yerinde biz olsaydik veya baska bir takim olsaydi su an coktan ikinci ligdeydi.

Yahu en azından azıcık beyinlerini kullanıp, bu sene avrupayı yasaklasalardı olaylar hiç buraya tırmanmayacaktı.. Buraya küfürler yazacağım olmayacak. Zaten can babanın mezarını da deşmişler, iyice küfürbaz oldum bugün..

Üst Alt