TFF'den Açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama

Cevap: TFF'den Açıklama

Eski Genelkurmay Başkanının hapise girdiği bir ülkede herseye hazırlıklı olmak gerektir benim Türkiye de adalete güvenim koskoca bir 0.

Yönetim kurulunun bu kararı vermeyeceğine çok sevindim. Topu disiplin kuruluna attılar. Bu da feneri düşürme işinde pes ettiklerinin göstergesidir.

Desenize Ilhan Helvaci'nin insafina kaldilar. Simdik baslarini duvara cok vuruyorlardir neden bu adama zamaninda bu kadar saldirdik diye. Hadi Ilhan'cigim goreyim seni.

Eski Genelkurmay Başkanının hapise girdiği bir ülkede herseye hazırlıklı olmak gerektir benim Türkiye de adalete güvenim koskoca bir 0.

İki gün önce Genelkurmay başkanı hapse girmeden önce de Başbakanın bizzat Genelkurmay tarafından idam edildiği bir ülkedeki adalete çok güveniyordun heralde.Bundan 50 sene önce o genelkurmay halk iradesini idam ederken bişey yok,darbe yapmaya çalışanlar hapse girince adalet bitti.Ne güzel memleket ya

İki gün önce Genelkurmay başkanı hapse girmeden önce de Başbakanın bizzat Genelkurmay tarafından idam edildiği bir ülkedeki adalete çok güveniyordun heralde.Bundan 50 sene önce o genelkurmay halk iradesini idam ederken bişey yok,darbe yapmaya çalışanlar hapse girince adalet bitti.Ne güzel memleket ya

Yok öylede değil. Ana muhalefet partisi grup başkan vekiline hükümeti yıkmak suçuyla mahkeme celbi gönderen adaletten bahsediyoruz biz.

Yok öylede değil. Ana muhalefet partisi grup başkan vekiline hükümeti yıkmak suçuyla mahkeme celbi gönderen adaletten bahsediyoruz biz.

bu hukuk kurulunda kac fenerli var acaba...

malum etik, disiplin, falan 6-1, 4-3..diye zirvaliyorlardi bu ezikler sezon basinda,

Federasyonda Hukuk Kurulu adıyla bir kurul olduğunu bilmiyorum.

Etik kurul hazırladığı raporu PFDK ya sunacak. PFDK bu rapora göre karar verecek...Sonra mutlaka itiraz olacaktır. O zaman Tahkim kurulu devreye girip son kararı verecek....

Ben zaten böyle yürüyeceğini düşünüyordum.

Etik kurul hazırladığı raporu PFDK ya sunacak. PFDK bu rapora göre karar verecek...Sonra mutlaka itiraz olacaktır. O zaman Tahkim kurulu devreye girip son kararı verecek....

Bencede böyle olacak.

Hukuk Kurulu diye birşey var.Hatta başkanlarıda Mehmet Helvacı'nın kardeşi adını unuttum adamın.Aslında Etik kurulu diye birşey yoktu.Bu yıl geçici olarak kuruldu.Süreç aynen dediğin gibi işleyecek.Tahminimce şöyle bir ceza verir PFDK Fenerbahçeye Bank Asya ve -30 puan.Tahkimde bunu Bank Asya ve -10 puan gibi cevirir.Buna benzer birşey olur.

Feneri düşürmemek için harcadıkları enerjiyi Avrupa Şampiyonasına katılırken harcamadı adamlar.Yazıklar olsun sana MAA.

Hukuk Kurulu'nun başında Mehmet Helvacı'nın kardeşi İlhan Helvacı bulunuyor.

İlhan Helvacı için de Ahmet Çakarla birlikte Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet ettiği yönünde söylentiler vardı. UEFA Disiplin Kurulu Müfettişi olduğunu da okumuştum sanki bir yerde, hatırlamıyorum.

Sonuç olarak, küme düşme kararını verecek olan heyetin başında bu adam var, doğru kararlara imza atacağından şüphem yok.

Hukuk Kurulu diye birşey var.Hatta başkanlarıda Mehmet Helvacı'nın kardeşi adını unuttum adamın.Aslında Etik kurulu diye birşey yoktu.Bu yıl geçici olarak kuruldu.Süreç aynen dediğin gibi işleyecek.Tahminimce şöyle bir ceza verir PFDK Fenerbahçeye Bank Asya ve -30 puan.Tahkimde bunu Bank Asya ve -10 puan gibi cevirir.Buna benzer birşey olur.

İlhan Helvacı Mehmet Helvacı'nın kardeşinin adı.Bu arada ben de aşağı yukarı böyle bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.Aslında işledikleri suçlarla doğru orantılı Amatör Küme'ye kadar yollanmalılar ama bir alt kümeye düşecek olması bile öyle tepki doğurdu ki sanırım herkes Bank Asya'yla tatmin olacak...Bu hapis cezası yakıştırılmadığı halde hapsi istenen birine müebbet istemeye cesaret edememek gibi bir durum.

fener bu haberle birlikte kesinlikle düşmüştür ahan da not edin bunu bi yere :D tff artık kural hukuk neyse o dedi.öyle 'ne dersiniz bu senelikbi seferlik bişiler yapalım mı klüp başkanları ekonomik durum için falan vs.. ' saçmalığının bittiğini bundan vazgeçtiklerini ifade etti açıkça...bunda da en önemli pay kulüpler birliğinin 'topu bize atma kararı sen vereceksin günahıyla sevabıyla' demesi ve tabiki bunda da GALATASARAY ın bu sağlam duruşu çok etkili oldu.tff nin planları tutmadı.2006 gs denizli olayıyla ilgili dedikodu çktığında yurt dışından anında açıklama yapıp 'kupayı ellerinden alırım' diye kükreyen ama önünde 600 sayfalık delil bulunan fb olayında kaçak dövüşen kıvırmaya çalışan aydınların artık oynayacak kozu kalmadı...zira uefa da gözlemci yollayacağını söyleyince olayın sadece 'iç işlerimiz' gibi düşünülmediğini farketti...bütün sene cimbom kümeye diye statları inleten fb taraftarını bank asya derbilerinde izlemek için o maçlara gidicem :D trt de hiç bi maçı kaçırmıcam :D önümüzdeki sene feneri takip edicem sadece :D çilesini çektik artk keyfini sürme vakti yaklaştı :D yanlarında bjk de olsa iyi olurdu ama napalım buna da şükür.bu sene şampiyon olursak seneye zaten fb yok bjk ts eksi puan alır seneye de şampiyon oluruz artık bi 10 yıl damga vururuz bu lige.güzel günler yakındır :)

Üst Alt