TFF'den Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama

Cevap: TFF Yönetimi "Şikeden" Çekildi!

Bu adamın yüzünde nur var,bir yanlış yapmaz:D

koprulu90.jpg

Digerlerini bilemem ama:D

Yapılan değişikliklerle, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 20. maddesi çerçevesinde yarıda kalan müsabakalarla ilgili puan tenzili cezası verme yetkisi, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 22. maddesinin (i) bendi çerçevesinde hükmen mağlubiyet cezası verme yetkisi, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24. maddesinin (e) bendi uyarınca ihraç cezası verme yetkisi ve Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24. maddesinin (d) bendi uyarınca müsabaka sonucunu etkileme eylemleriyle ilgili küme düşürme kararı verme yetkisi disiplin kuruluna verildi.

Böylece, kulüpler açısından müsabaka sonucunu etkileme eylemiyle ilgili uygulanacak yaptırımlar hakkında karar verme yetkisi de disiplin kuruluna devredildi. Yapılan değişikliğe göre; TFF Etik Kurulu kulüplerle ilgili inceleme yaparak, hazırlayacağı raporunu TFF Yönetim Kurulu'na sunacak. Yönetim kurulu da müsabaka sonucunu etkilediği şüphesi bulunan kulüpleri, gerekli disiplin yargılamasının yapılması için disiplin kuruluna sevk edecek. Disiplin kurulunun da yapacağı disiplin yargılaması neticesinde nihai kararını vereceği ifade edildi.
nontvspor

Eger bu Disiplin Kurulundaki kişilerin,biraz vicdanları varsa , kimsenin boyunduyugu altına girmeden,nefislerine yenik düşmeden bir karar verirler umarım.Eger birileri kapalı kapılar ardında birşey mi söyledi,ben kabul edemem deyip onurlu bir şekilde basın istifayı!

ya arkadaşlar herkes bişeyi atlıyor tff resmi organı diğer ülkelerden pasajlar verip şike ile ilgili konularda kimin ceza verdiğini yazıyor resmen şike kelimesi kullanılıyor... bence son yAVAŞ YAVAŞ yaklaştı fenebacce asya ya.....

şimdi cipsinizi kolanızı ya da sevdiğiniz bilimum abur cuburu yanınıza alın

ve önümüzdeki günlerde şenliği izleyin

:coffee:

Fenerbahçe'yi düşüren ilk TFF Başkanı olmamak için 3 Temmuz gününden bu yana çırpınan Aydınlar nihayet hedefine ulaştı.

buraya bakıyorum herkes coşmuş fener kesin düştü MAA topu Hukuk kuruluna attı eminim antuya baksam ordada düşmeyeceğimiz kesinleşti bayramı vardır :)

Başında İlhan Helvacı'nın olduğu hukuk kurulu soruşturmayı yürütüp karar vericek işte.

Üst Alt