TFF'den Açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama

Cevap: TFF Yönetimi "Şikeden" Çekildi!

Ulan Mimit İli iki dakika delikanlı ol da ver şu kararı, ne yapacağını şaşırdın iyice. Önce Kulüpler Birliği, sonra PFDK, bir dahakine de Kara Ambar Kamyoncular Derneği'ne atacak sorumluluğu.

iddianamede sekip le azizin konusmalri vardi kimin hangi takimli oldugunu konnusyorlardi onu biri bulabilirmi ariyor bulamadim o tape yi?

PFDK diyenler var hala PFDK ne alaka ya? Hukuk Kurulu diyoruz

Yapılan değişikliklerle, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 20. maddesi çerçevesinde yarıda kalan müsabakalarla ilgili puan tenzili cezası verme yetkisi, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 22. maddesinin (i) bendi çerçevesinde hükmen mağlubiyet cezası verme yetkisi, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24. maddesinin (e) bendi uyarınca ihraç cezası verme yetkisi ve Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24. maddesinin (d) bendi uyarınca müsabaka sonucunu etkileme eylemleriyle ilgili küme düşürme kararı verme yetkisi Disiplin Kuruluna verildi.

Belkide sen haklısındır,ben sadece buraya bakarak öyle dedim:)

Cevap: TFF'den Açıklama

Tff hukuksal konulardaki karar verme yetkisini TFF hukuk kurullarına devretti (Ntvspor) @ftw1905

MAA'nın vermemesi güzel olucak

hukuk kurulu başkanı ilhan helvacı değilmi maa bakın ben değil sizi GS lı biri düşürdü diye ihaleyi ilhan helvacı ya bıraktı

baydı artık .. alt tarafı lig başlamadan yapılması gereken şu hareketi yapsaydı şimdi herkes rahatlamıştı

[video=youtube;8f3VINF5pLY]https://www.youtube.com/watch?v=8f3VINF5pLY[/video]

çok önceden böyle bi konu geçmişti hukuk kurulunun verdiği kararı tahkim bozabilirmi zira çizilen senaryoda cezanın küme düşme olarak gerçekleşeceği tahkimin bunu bozup puan silmeye çevireceğini okumuştum uzun zaman önce inş. böyle olmaz ama ne düşüneceğimizi şaşırdık entirikaların sonu gelmiyo bunlarda

çok önceden böyle bi konu geçmişti hukuk kurulunun verdiği kararı tahkim bozabilirmi zira çizilen senaryoda cezanın küme düşme olarak gerçekleşeceği tahkimin bunu bozup puan silmeye çevireceğini okumuştum uzun zaman önce inş. böyle olmaz ama ne düşüneceğimizi şaşırdık entirikaların sonu gelmiyo bunlarda

guzel avatar. :yup:

İtalya'da patlak veren şike skandalında verilen ilk cezalar çok ağırdı Juventus'u Seri C'ye Milan ve bir iki kulübü de Seri B'ye düşürmüşlerdi ancak daha sonra Tahkim Kurulu azalttı cezayı ve son haline getirdi.

olaki f5 küme düşürülmedi diyelim , MAA yetkiyi disiplin kuruluna devretmemiş olsaydı herkes diyecekti "bak işte f5 i kolladı düşürmedi nede olsa f5 li" bunun önüne geçilmek isteniyor olabilir. sonuçta verilen yada verilmeyen ceza için maa suçlanamıyacak

İtalya'da patlak veren şike skandalında verilen ilk cezalar çok ağırdı Juventus'u Seri C'ye Milan ve bir iki kulübü de Seri B'ye düşürmüşlerdi ancak daha sonra Tahkim Kurulu azalttı cezayı ve son haline getirdi.

Sadece Bank asyaya düşürülürse fener burda geri çıkartma olmaz diye düşünüyorum. Okadar süreçten geçip sonu düşüp tekrar geri alınma olmaz heralde. Juventus bi maç şike bi maç teşvikle suçlanıyordu bildiğim kadarıyla fenerin delilleri ve maç sayısı çok fazla onlara göre. Bizim yasada çok ağır italyaya göre oda var

Üst Alt