TFF'den sağduyu çağrısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den sağduyu çağrısı

Cevap: TFF'den sağduyu çağrısı

sen son macta 2 sampiyonlugu kacırdıysan seni hakemler tutmuyomu demek oluyo. 2005-2006 da o maca kadar elle kolla geldiniz. son mac 16 dakka verdiler yetmedimi süre. oraya kadar götürmüş hakemler sizde bir zahmet biraz emek verip sampiyon olaydınız.

2005-2006 da siz nasil geldiniz oralara onu da bir yazsaydik?

birini suclarken once insan kendi isine de bir bakmali

misal servetin 5 metre ofsayt golu antep'e atilirken bugun hakemler fenerliyse, o zaman da gs'liydi demek

madem gencler macindaki hakem fenerli, o zaman demekki gs de hakemleriyle mac kazanmis oluyor mu?

son 6 senede, 3 buyukler icinde neden en az penaltiyi fenerbahce atmis?

hadi hakemler bizdense, herseye basardi penaltiyi degil mi?

hadi lig finalinde niye olmadi? aragones varken misal neden olmadi?

onun disinda gel gelelim kupalara, kupa maclarinda nerdeydi hakemler? kupa maclarinin hangisinde tartismali karar var?

gecen sene kupa macinin devre arasinda emre neden oyundan alinmak zorunda kaldi ve orta saha coktu

hakem madem fenerli emre cikmaz, mactada etki ederdi

Arkadaşlar bunlarda yüz yok, boşuna kendiniz yormayın 2 sezondur geçmişte fener yaltaklığı yapan kalecileri sayesinde bir yere geliyorlar, ilahi adalet bu yılda tecelli eder, arenada bir koyalımda size kendinize gelemezsiniz artık.

Fener'in kaçan 2 şampiyonluğu ilah-i adalettir yoksa altıpasdan girmeyen topların başka açıklaması olamaz..

ilahi adalet diye birsey futbolda yoktur

ilahlar futbola etki etse arabistan dunya sampyonu, vatikanspor ve israilspor da akabinde yer alirdi

ha illa var diyorsaniz misal bu seneki besiktas ornek olabilir

ilahi adalet denen kavram 11 kisilik bir takimdan ibaret olmaz, taraftari olan 20 milyon insan da mi ahlaksiz..ailenizde fenerbahceli yok mu? onlarin hepsi ahlaksiz mi?

allah kitap olaylari bu kadar ucuz mu?

Arkadaşlar bunlarda yüz yok, boşuna kendiniz yormayın 2 sezondur geçmişte fener yaltaklığı yapan kalecileri sayesinde bir yere geliyorlar, ilahi adalet bu yılda tecelli eder, arenada bir koyalımda size kendinize gelemezsiniz artık.

mesela gecen sene 40 metreden size attigimiz gol

kalecinizi satin alabilmisiz demekki

buyuk basari 106 yillik camianin kalecisini almak

Resmen fenerin avukatlığını yapmışlar,Allah sizi bildiği gibi yapsın.

İyi o zaman , yazısız ana avrat sövsünler açıklama olmasın . Ohh ne ala memleket . O kişisel konuşmaymış . Kişisel olunca ortamı germiyor mu ?

Sağduyuyu bozmuyor mu ? Hakem odası basılınca sağduyu bozulmuyor değil mi ? Kişisel sonuçta .

TSYD niye atlıyor ? Onlara ne oluyor ? Muhattabımız bunlar değilken niye kuyruklarına basılmış gibi atlıyorlar acaba :)

olayi carpitiyorsun

ana avrat sovmekle, verilen penaltilara bakin demek ayni sey mi?

ana avrat sovse islemi yapilirdi veya cikip hakaret etse. orada hakaret yoktu.. her yoneticinin yaptigi rutin konusma.. hakem odasini basmasinin cezasi verildi uzerinde niye aciklama yapsinlar..

tff yazili olmayan hicbir aciklamaya veya hakaret icermeyen hicbir aciklamaya ceza disinda bir yorum getirmemistir bugune kadar..

galatasaray camiasi hic mi konusmadi hakemler icin?

yazili olmayan konusmalarin hangisine federasyon aciklama yapti?

mesela gecen sene 40 metreden size attigimiz gol

kalecinizi satin alabilmisiz demekki

buyuk basari 106 yillik camianin kalecisini almak

Herşeye laf yetiştirme civcivim, fazla kasıyorsun kendini, yazacağını yaz çık konudan herşeye laf yetiştirme çabası içine girme, burası GS Forumu, kel alaka bir örnek vermişsin bu arada.

Hakem odasını basmak ve ana avrat küfretmek 21 gün ise.

Adnan Polat'ın açıklamalarına ceza verilmemesi gerekiyordu.

Nerede hak nerede hukuk. İkisine de 21 gün ceza verildi.

olayi carpitiyorsun

ana avrat sovmekle, verilen penaltilara bakin demek ayni sey mi?

ana avrat sovse islemi yapilirdi veya cikip hakaret etse. orada hakaret yoktu.. her yoneticinin yaptigi rutin konusma.. hakem odasini basmasinin cezasi verildi uzerinde niye aciklama yapsinlar..

tff yazili olmayan hicbir aciklamaya veya hakaret icermeyen hicbir aciklamaya ceza disinda bir yorum getirmemistir bugune kadar..

galatasaray camiasi hic mi konusmadi hakemler icin?

yazili olmayan konusmalarin hangisine federasyon aciklama yapti?

Yahu niye çarpıtacağım olayı ?

Direk tehdit etmede mi yöneticiniz sizin ?

Aykut Kocaman : 3 PENALTI İRDELENMELİ demedi mi ?

Bu açıklamayı yapan TSYD , TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ !

madem öyle ortamı ilk gerene niye açıklama yapmadılar . Sözlü açıklamaya da sözlü cevap versinler .

Herşeye laf yetiştirme civcivim, fazla kasıyorsun kendini, yazacağını yaz çık konudan herşeye laf yetiştirme çabası içine girme, burası GS Forumu, kel alaka bir örnek vermişsin bu arada.

o zaman siz de uye almayin

ben kimseye saygisizlik yapmadan yaziyorum

civciv diyerek sygisizliga gecmen

demekki haksiz oldugunu gosterir

iki karsit taraftar, adam gibi tartisamaz mi?

sizin hic fenerli, besiktasli arkadasiniz yok mu?

Yahu niye çarpıtacağım olayı ?

Direk tehdit etmede mi yöneticiniz sizin ?

Aykut Kocaman : 3 PENALTI İRDELENMELİ demedi mi ?

Bu açıklamayı yapan TSYD , TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ !

madem öyle ortamı ilk gerene niye açıklama yapmadılar . Sözlü açıklamaya da sözlü cevap versinler .

penaltilar irdeleneli ile tehdit'i anlamadim ben

irdelenmeli dedigi penaltilar sizce penalti mi peki?

samimi soruyorum cidden tahrik degil

O zaman niye milleti tahrik ediyorsun , yok kalecilerini satın almışsınız da falan da filan da .

Kanaryaları Koruma Derneği de açıklama yapacak birazdan büyük ihtimal .

üye alıyorlar diye bunu kötü yönde kullanamazsın, buna müsade etmem, forumun marka değeri var aynı hoşgörüyü kendi forumlarınız bize göstermiyor, civciv değilmisin aslanların mekanında ötüyosun? bak dalgana şimdi.

2005-2006 da siz nasil geldiniz oralara onu da bir yazsaydik?

birini suclarken once insan kendi isine de bir bakmali

misal servetin 5 metre ofsayt golu antep'e atilirken bugun hakemler fenerliyse, o zaman da gs'liydi demek

madem gencler macindaki hakem fenerli, o zaman demekki gs de hakemleriyle mac kazanmis oluyor mu?

son 6 senede, 3 buyukler icinde neden en az penaltiyi fenerbahce atmis?

hadi hakemler bizdense, herseye basardi penaltiyi degil mi?

hadi lig finalinde niye olmadi? aragones varken misal neden olmadi?

onun disinda gel gelelim kupalara, kupa maclarinda nerdeydi hakemler? kupa maclarinin hangisinde tartismali karar var?

gecen sene kupa macinin devre arasinda emre neden oyundan alinmak zorunda kaldi ve orta saha coktu

hakem madem fenerli emre cikmaz, mactada etki ederdi

fazla penaltı kullanmanıza gerek yok. kaleciler kalesini acıyo zaten:) 2005-2006 erciyes macı vardı mac 2-2 ken 2 tane net penaltıyı vermedi sonra 4-2 kazandık. ben bize hata olmuyo demiyorumki. sen bana 1 tane sayarsın biz sizinkileri yazsak roman olur.

Aç yarıda senin Başkanın ne demiş iyi dinle .

Bana hakem hatası olursa her hatayı söylerim hepsini çıkartırım dedi tek tek ona göre yönetsinler . Başkanın dedi bunu Ligtv kamerasına .

Penaltıydı evet bence 3 penaltıdan en az 2 si netti hemde . Peki sana soruyorum Niang'ın ki penaltı mı ?

senin amacin ne? fazla geriyorsun buralari.

düsüncen öyleyse kal kendinle.

burasi dendigi gibi GS forumu fener forumu degil.

hakemlere gelince madem okadar kendine göre dürüst konusuyorusn GSin alehine

verilen 10 maclik hatalarida kabul et bakalim ozaman!

bu hatalar neden kaynaklaniyor acaba ?

ilahi adalet diye birsey futbolda yoktur

ilahlar futbola etki etse arabistan dunya sampyonu, vatikanspor ve israilspor da akabinde yer alirdi

ha illa var diyorsaniz misal bu seneki besiktas ornek olabilir

ilahi adalet denen kavram 11 kisilik bir takimdan ibaret olmaz, taraftari olan 20 milyon insan da mi ahlaksiz..ailenizde fenerbahceli yok mu? onlarin hepsi ahlaksiz mi?

allah kitap olaylari bu kadar ucuz mu?

saçmalamışsın.İlah-i adalet de esas hakedenin kazanmasıdır.Senin yaptığın ''öyle olsa Arabistan şampiyon olurdu'' sözü ilkokul seviyesinde bir benzetmedir.Allah çalışana din gözetmeksizin hakkını verir bkz:yahudilerin zengin olması

üye alıyorlar diye bunu kötü yönde kullanamazsın, buna müsade etmem, forumun marka değeri var aynı hoşgörüyü kendi forumlarınız bize göstermiyor, civciv değilmisin aslanların mekanında ötüyosun? bak dalgana şimdi.

ben kotu yonde kullanacak ne yazmisim?

deki sen iftira attin, hakaret ettin, saygisizlik yaptin?

civciv de istedigini de beni alakadar etmez

senin ikili konusmalardaki seviyeni gosterir

senin sorunundur

Penaltılar irdelenmeli sözünü Aykut Kocaman söyledi.

Aziz Yıldırım ise hakem odasını basmış ana avrat küfretmiş. Bunu birçok gazete yazdı.

Verilen ceza ise sadece 21 gün hak mahrumiyeti. Adnan Polat ise bir röportaj yüzünden aynı cezayı yedi.

Üst Alt