TFF'den Yabancı Kuralı Harekatı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
menajerler ve anadolu kulüpleri her sene olduğu gibi yontulmamış kazıkları kamyon eurolara büyük kulüplere sokamadılar canları fena sıkılmış.
bu kural gelirse yerli çöplerin piyasası 5 milyon eurodan başlar. ozan gibi herif 7 milyondan kitleniyordu şimdi kaça kitlenir acaba ?
bir galatasaray fanatiği olarak ben 2. takımım reali izlerim çöpler de boş tribünlere oynasınlar

Başkanlık da gelmez deniyordu Türkiye'ye uygun değil deniyordu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bitmiş hiç bişey yok. İddia ediyorum konuştukları ile kalacaklar, hatta bu konuşanlara tepkiler olacak. Burak, yani bir futbolcu böyle bişey hakkında susmalı, yoksa yarın çıktığı maçta sıçıp batırır ise çok ağar ve haklı tepki olur.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu ülkeyi bilmiyormuş gibi konuşuyorsun kardeşim. Kural çoktan değişti, bunu buraya yazıyorum. Sadece resmi değil.

Milli takım her zaman başarılı olmak zorunda mı? Bir kulup takımının başarılı olması hiç mi önemli değil!Federasyonu herşeyi denedi olmadı artık biz bu işi beceremiyoruz birazda babamızın milyonlarıyla oynayalım demiyor mu!Adam Muhtar da olsa zamanı geldiğinde gitmeyi bilmiyor nasıl bir ülkeyiz böyle!

Bu ülkeyi bilmiyormuş gibi konuşuyorsun kardeşim. Kural çoktan değişti, bunu buraya yazıyorum. Sadece resmi değil.

Kesinlikle katılıyorum sana. Türkiye de ne zaman yok artık bu olmaz dediysek oldu. Her zaman önce bir iki kişi konuşur göstermelik. Sonra herkes aslında bunu istiyor gibi yansıtırlar. Sonra yaparlar oldu bittiye gelir. Kimsede sesini çıkaramaz. Çünkü ülke birisinin at çifliği ülke değil.

beş para etmez adamları zengin etmek için sınır getirecekler.
30 35 yaşına kadar kulüplere demir atacaklar.
Kendilerinden iyi oynayan yabancıların ayağını kaydıracaklar.
Çeteleşecekler.
İstedikleri TD'yi getirecekler. İstemedikleri TD'yi kötü oynayarak gönderecekler.
Paraya para demeyecekler. Yıllık ücretleri her yıl %100 zamlanacak çünkü el mahkum.
Sonra lahmacuncu açacaklar.
Maç içinde bir iki kere de arma öperler bazı taraftarların desteğini almak için.

Sonuç Türk futbolu çöplük olacak.

Her gelen hoca her gelen başkan aaa bu olmadı yeaa yenisini yapalım derse kulüp takımları nasıl başarılı olacak? Her sene yapılan planlar değişirse FFP bizi hep izliyor diye açıklama yapması ne kadar mantıklı federasyon başkanının? Ayıp kardeşim ayıp.

Arkadaşlar kuralın değişmeme ihtimali olsa şimdiye kadar bir yönetici çıkıp konuşmazmıydı gündem boş yere meşgul oluyor diye? TFF istiyor zaten bunu.

Tepkiyi Galatasaraylısı, Fenerlisi, Beşiktaşlısı, Trabzonlusu bütün taraftarlar birleşerek koymamız lazım.
Stadlar boşalsın, tv paketleri iptal edilsin, kombineler iade edilsin, protestolar her yerde sürdürülsün de görelim yerli sevicileri.

Yerliler kendilerinden nefret ettiriyorlar . Tamam seyircinin biraz luzumsuz yabanci aski var ama bu bizim cozebilecegimiz bir sey , yabanci veya isim olunca hemen hava alanlari bilmem neler , bu da ayri sakatlik

yalniz yarismak icin avrupada karsilarina ciktigimiz hangi ulkenin yabanci kisiti var acaba

Yerliler kendilerinden nefret ettiriyorlar . Tamam seyircinin biraz luzumsuz yabanci aski var ama bu bizim cozebilecegimiz bir sey , yabanci veya isim olunca hemen hava alanlari bilmem neler , bu da ayri sakatlik

yalniz yarismak icin avrupada karsilarina ciktigimiz hangi ulkenin yabanci kisiti var acaba

Yabancı aşkı mı?

Selçuk ve Burak gibi oyuncuları yere göğe sığdıramıyorduk biz. Kendileri sebep oldular buna. Oynamadılar, başka işlerin peşinde koştular. Yabancı aşkı lafı klişe oldu artık.

Üst Alt