The Batman (4 Mart 2022) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gotham'ın karanlık ve yağmurlu atmosferi, insanların dibine kadar batmış olması vs çok güzel tasvir edilmişti.Bu filmde henüz ikinci yılında olan, acemi hatta korkuları olan bir Batman izliyoruz.Batman'in daha çok dedektif tarafına odaklanılmış.Film uzun olsa da beni hiç sıkmadı, tek eleştirim finali bağlayamamışlar.Son bir saati ilk 2 saate göre sönüktü ve bağlantısızdı bence.

İlk açıklandığında höh dedirtse de Robert Pattinson bu işin altından çok güzel kalkmış.Zaten yıllardır kendini çok geliştirdi Tenet, good times gibi birbirinden çok farklı bir sürü kaliteli yapımda yer aldı.Hatta ileri giderek en az Christian Bale kadar iyi bir Batman olmuş.Dediğim gibi bu batman süper kaslı, playboy vs bir Batman değil.Daha ilk yıllarında olan daha insani ve biraz da depresif bir Batman.Spoiler vermeyim ama güzel bir dönüşüm geçiriyor karakter filmin sonunda.

Cat woman'ı da çok beğendiğimi söyleyeyim olmasa da olurmuş ama olması tat katmış.:D Penguen'i oynayan oyuncuya da puan.

Filmdeki müzikleri de beğendim, something in the way'i günlerdir dinliyorum.Robert'den de biraz Kurt Cobain vibe aldım zaten.

Nolan'ın üçlemesi kadar komple bir film olmasa biraz yenilikçi olmak lazım diye düşünüyorum.Bence herkes bir şans vermeli.

Collin Farrel

Hollywood’un en ilginç aktörlerinden birisi bence hiç olmadık rolleri kabul Edip çok iyi iş çıkartıyor zamanında kendisini linç eden insanlara resmen tokat gibi cevap veriyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Film güzeldi. Se7en filmini izlemiş ve sevmişseniz bu filmi de seveceğinizi düşünüyorum. 3 saat biraz yoruyor, film zaten iki part gibi aslında konu olarak da. Ara verip iki günde de izleyebilirsiniz.

Bir çizgiroman ve özellikle batman arkham serisi oyunlarını sever olarak atmosferi çok beğendim. Toy bir Batman resmedilmiş. Sonraki filmlerde daha iyisini görürürüz.

Lakin hala kemik kıra kıra adam döven Affleck Batmanini tercih ederim.

nolan daha iyi mi is cikardi diyorsun ahbert

o fimleri de pek sevmem ama sanki biraz daha iyi onlar
Hayri Cund

Skinny, omuz ile beli aynı hizada olan BATMAN mi olur? Batman dediğinin Boğaziçi köprüsü gibi omuzları olur arkadaş!
Senaryoyu sevdim ama.

Üst Alt