The Batman (4 Mart 2022) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Pattinson'a gıcık oluyorum Twilight filmlerinden beri. O zamanlarki kız arkadaşım zorla beni bu Twilight filmine sokmuştu. Hatta film esnasında arada uyuya kalmıştım, bu Pattinson bı kurt adamla ormanda savaşırken patırtı gürültüden uyanmıştım tekrar.

Bu sıfattan Batman mi olur lan?
maxresdefault.jpg

Ben de nolan filmlerini pek beğenmiyorum çizgi roman kültürüne aykırı filmler ama 2. Ve 3.filmi keyifle izledim biraz da aktörlerin katkısı sayesinde başarılı oldu bu film.

Ben affleck’in hala yaşlı bir Batman filmi çekmesi gerektiğini düşünüyorum

•quod erat demonstrandum•
Abi , filmlerin kalitesine falan hiç lafım yok benim de. Özellikle Batman Begins çok başarılı bir film zaten bence. Ben bir daha oynamaz muhtemelen. Kendi yönetip oynayacağı Batman filmine taş koydu stüdyo , bir daha giymez kostümü.

Abi , filmlerin kalitesine falan hiç lafım yok benim de. Özellikle Batman Begins çok başarılı bir film zaten bence. Ben bir daha oynamaz muhtemelen. Kendi yönetip oynayacağı Batman filmine taş koydu stüdyo , bir daha giymez kostümü.

Keşke snyder cut izinden devam etseler

Bu yeni Batman filmi zaten gençlik dönemine ithafen bir yapım seriyi etkilemez

•quod erat demonstrandum•

Bu Pattinson'a gıcık oluyorum Twilight filmlerinden beri. O zamanlarki kız arkadaşım zorla beni bu Twilight filmine sokmuştu. Hatta film esnasında arada uyuya kalmıştım, bu Pattinson bı kurt adamla ormanda savaşırken patırtı gürültüden uyanmıştım tekrar.

Geçen sene Lighthouse filmini izlemiştim, Pattinson'a olan ön yargımı epey kırmıştı zira adam bayağı iyi aktörmüş. İzlemeni tavsiye ederim, Netflix'te bulabilirsin. Onun dışında Lighthouse filimini izledikten sonra Batman seçiminin doğru olduğunu düşünüyorum. DC'nin bu karanlık temada ısrar etmesi güzel.

Geçen sene Lighthouse filmini izlemiştim, Pattinson'a olan ön yargımı epey kırmıştı zira adam bayağı iki aktörmüş. İzlemeni tavsiye ederim, Netflix'te bulabilirsin. Onun dışında Lighthouse filimini izledikten sonra Batman seçiminin doğru olduğunu düşünüyorum. DC'nin bu karanlık temada ısrar etmesi güzel.

Iyi olabilir ama ondan once batman oynamis aktorlerin yaninda biraz hafif kaliyor

yine de sans verelim tabiii

Bence oyunculuk anlamında sırıtmaz ama fizyonomi olarak sırıtabilir. Çünkü daha evvel Batman kostumünü giyen aktörlerin çoğu sert yüz hatlarına sahip, maskülen tiplerdi. Keaton, Bale, Clooney ve Ben Affleck. Pattinson biraz baby face kalıyor bunların yanında. Belki Jake Gylenhall olabilirdi ama o da biraz karta kaçmaya başladı. Son Netflix filminde biraz yaşlanmış duruyordu.

Robert Pattinson için çok ön yargılıydım ama fragmanlardan gördüğüm kadarıyla ciddi ciddi Batman olmuş adam, ben beğendim gösterilen kadarını. Daha karanlık, daha acımasız bir Batman izleyeceğiz. Bu filmden umutluyum

Üst Alt