THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Naniyi alıp yedek bekletemeyeceğimize göre sınırlama varken Bruma Hajro gibi genç oyuncuları alıp zaman zaman kullanmak mantıklı.. Bruma çok maliyetli ama Hajro hem genç hem türk olacak yeni sene hemde maliyeti düşük çok mantılı bi transfer.. Bugünde gösterdiki akıllı hızlı pas atıp hızlı düşünüyo müthiş süratli iyi orta ve şut çeken kaliteli kumaş

Bence Türk olacaksa şu hali bile süper ligteki en iyi 5 kanat oyuncusu arasına girer yerli kanat yokki ligde

hajrovicin paslar güzeldi,soluyla şutu da çekti.daha ne olsun..sakatlıktan yeni çıkmış,antrenmansız,yeni gelmiş takıma...daha sayak mı?

Yok bunlara beğendiremezsin boşuna sayma. Forumda her gelenin direk Messi perfomansını vereceğini sananlar var adama bide utanmadan çöp diyorlar. Hangi gözünüzle maç izliyorsunuz anlamıyorum çocuk iyi ara paslar ve şutlar atıyor. Ne olucak bir tanesini dışarı atsa hem kimin ne oynadığı belli değil özel maç bu.

..................Muslera....

........Chedjou....Zan.....Semih.....

Hajrovic....Melo........Selçuk......Alex

.....................Sneijder..............

............Burak................Drogba

Siz Hajroyu savunuyonuzda beyler. İbrahimin durumuda hajro gibi ? Ama adam 1 gol attı on numarada top oynadı.

ya emre can takımda semih dışında hepsinden daha iyi stoper.

Galatasaray´in As takimi Avrupa seviyesinde. Her takimla basa bas oynar (Bayern, Barca, Real disinda).

Ancak kadro 24 kisilikse, 12´si iyi, 12´si lesh. Böyle bir sorunumuz var bizim.

Yani ikinci yari kadro komple degisince hevesim kacti mesela. Bazi oyunculara tahammülüm hic yok.

Aydin, Emre, Sabri, Ceyhun, Amrabat, Dany vs. bunlari oynarken görmek istemiyorum acikcasi.

Senin yazini okumakla ne alakasi var bunun? Oynasaydi katkili olur diyorsun iste.

Bende iste diyorum ki oynadigi vakit - ve bir cok macta görev aldi - takima olumlu sekilde hic katkisi olmamistir. Amrabat'in özellikleri nedir ki düzenli forma sansi bulunca takima faydali olsun? Burak takima zarar veriyor, dogru. Ama Burak'in takima verdigi zararin iki katini Amrabat verir.

Amrabat Galatasaray'in futbolcusu degildir, net. Bir kere zekasi yetmiyor bu düzeyde oynamaya.

Hakan anlama sorunun mu var gece vakti, ben Galatasaray'ın topçusu mu dedim? :D

Adam doğru düzgün oynamadı, bir öyle bir böyle. Düzenli oynayabilseydi mutlaka katkı verirdi diyorum. Herhangi bir katkı derecesi belirtmedim, az veya çok şu zamana kadar verdiği katkıdan fazlasını verirdi. Bu da benim düşüncem gerçekleşmeyeceği için bilemeyiz. Adamın zekası da problemli, tekniği de, oyun görüşü de problemli bunun farkındayım zaten. Adam kalsın falan da demiyorum, o kadar para verdik, yabancı sınırı olmasa bir şekilde yararlandırdık bu zamana kadar diyorum.

Yine bir Carrusca-Arda vak'ası.Biz kimi izlemek için saatlerce bekliyoruz şovunu kim yapıyor.Gerçekten helal olsun İbrahim gözlerimin dolmasına neden oldun inşallah profesyonel olursun da daha uzun yıllar o forma altında nice başarılara imza atarsın.Ayrıca Emrecan'a da ayrı bir parantez açmakta fayda var o da bu gün güzel oynadı ilk maçları olmasına rağmen ikisi de sırıtmadı hatta ortalamanın üstünde oynadılar.

Senin yazini okumakla ne alakasi var bunun? Oynasaydi katkili olur diyorsun iste.

Bende iste diyorum ki oynadigi vakit - ve bir cok macta görev aldi - takima olumlu sekilde hic katkisi olmamistir. Amrabat'in özellikleri nedir ki düzenli forma sansi bulunca takima faydali olsun? Burak takima zarar veriyor, dogru. Ama Burak'in takima verdigi zararin iki katini Amrabat verir.

Amrabat Galatasaray'in futbolcusu degildir, net. Bir kere zekasi yetmiyor bu düzeyde oynamaya.

Iste ben bu yüzden Buragi bazen koruma mecburiyetinde kaliyorum hakan..Amrabat hem yabanci hemde bonservis olarak Burak´tan pahali..katki olarak kocaman bir sifirdir Ambramat..hani genc falan olsa sabredelim diyecegim..

Emre Can ve İbrahim çok iyidiler daha yaşları kaç zaten.

Anadolu kulüplerinin kahrını çekeceğimize bunlarla oynayalım.

Hayri için yorum yapmak saçma adam 45 dk oynadı ilk maçı.

Aramızda kendini mourinho sananlar var

Üst Alt