THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Arkadaşlara Amrabat gibi koşan adam lazım varsın pas, şut atmayı versin ama sütçü beygiri gibi koşup dursun. Ah pes, fifa bu nesil hep sizin eseriniz :D

Valla senin düsüncen tam olarak ne oldugunu bilmiyorum Suha..Senin Burak üzerine fikirlerini ögrendikten sonra hak vermistim sana ,bende Burak Yilmazi neden müdafaa ettigimi anlatmistim sana..Ambramat maalesef müdafaa edilicek bir adam degil..

Hakan Amrabat'ı övdün diyor, sen de Amrabat'ı müdafa ediyorsun dedin.. Hangi cümlemden çıkardınız bunları? :D

harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Hajrovic in menejeri hoşgeldiniz :)

Bu arada küçük bir detay ;

Maçta T bantlı ve laser delikli maç formaları giyilmedi. Geçen sezonda Türkiye Kupasında ve bazı maçlarda olmuştu.

B_26b1363131a594b9a3e3d4cef27e67c8.jpg

Gidersin Ömer Toprak'i alirsin Hamit Sag bek oynatirsin gerek kalmaz Forvette Yerliye

mis gibi 4-2-3-1 oynariz .Biz kaybettigimiz maclarin cogunu ilerde top tutamiyoruz diye kaybediyoruz zaten.

Hamit'e kaldıysak işimiz yaş sakatlanınca toparlanması çok zor oluyor.

Ömer toprak'ı bu sene almamız çok zor.

Çare AB kuralı Ömer Topraktan bile çok daha iyi oyuncular getirebiliriz.

Hajrovic bir Nani degil ama paslasma, hizli ataga cikma, top surme ve sut ozellikleri bizim lig icin fazlasiyla yeterli.

Ama en onemli, simdiye kadarki yorumlarda goremedigim ve bizim mevcut kanatlarimizda da olmayan, ciddi eksikligini cektigimiz bir ozelligi var.

O da rakip ataklarinda hep bekinin onunde pozisyon almis durumda savunmada.

Bu konuda ciddiyetini kaybetmiyor.

Hajrovic lig maclarinda formayi rahat alir ve takimda ortasahada bir toparlanma goruruz bence.

Üst Alt