THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu

Şuanda çok fena huzurluyum, galibiyetin tadını çıkarıyorum! Gerisini yarın sabahtan itibaren düşünmeye başlayacağım. :)

Buralara geleceğimizi kimse tahmin edemezdi.Grupta her takımı içerde yenmek çok önemli bir mesaj.Top 8 e kalsakta kalmasakta gerçekten bu takımın yaptıkları ile gurur duyulmalı.Ancak ben deplasmanda kazanıp devam edeceğimizi düşünüyorum.

Muhteşem bir taraftar desteği ile muhteşem bir skor.Yunanistan engelini de bu güvenle aşarız.Tebrikler.

Takimimizla olsun taraftarimizla olsun bu turu biz hak ediyoruz.

Insallah Allah'in izniyle tur atlayan biz olacagiz.

2ydvx.jpg

Basketbol konusunda oldukça bilgili arkadaşlara bir soru?

Şimdi varsayalım ki ilk maçta biz Olympiakos' u 1 sayı farkla değil de 2 sayı farkla yendik.

Yunanistanda da son saniyeye berabere girdik ve top bizde. Maç uzatmaya gitmesin diye kendi potamıza smaç basabilir miyiz basamaz mıyız?

Zira 2 sayılık mağlubiyet bizi çeyrek finale taşıyacak ama uzatmaya gidecek maçta ne olacağı belli olmaz.

Basketbol konusunda oldukça bilgili arkadaşlara bir soru?

Şimdi varsayalım ki ilk maçta biz Olympiakos' u 1 sayı farkla değil de 2 sayı farkla yendik.

Yunanistanda da son saniyeye berabere girdik ve top bizde. Maç uzatmaya gitmesin diye kendi potamıza smaç basabilir miyiz basamaz mıyız?

Zira 2 sayılık mağlubiyet bizi çeyrek finale taşıyacak ama uzatmaya gidecek maçta ne olacağı belli olmaz.

öyle şey olmaz, rakip zaten bırakmaz direkt faul yapar (1 tane kaçırmanı bekler) ya da direkt uzar maç

Üst Alt