THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:5 | Galatasaray MP 64-56 A.Efes | Maç Sonucu

macdan geleli bir saat oldu. Birşeyi yine anladım. o da salondan macı izleyince çok daha keyifli oluyor ama tvden izlenince de takım ve oyuncu analizi çok daha iyi yapılıyor. son olarak ise gelecek yıl shipp'i kesinlikle Türk yapmalıyız.(muhtemelen de yapılacaktır)

maça gidebildim cok şükür boyle maçları salonda izlemek gerçekten cok ama cok güzel takımımla ne kadar gurur duysam azdır atinada bir tari daha yazılacak yürüyedur aslanım.

1fe0eeuroleauge-.jpg

şu tabloyu görmek bile gurur verici..

Ellerinize sağlık ağalar. Tebrik ediyoruz hepinizi. Shumpert reisin de kendine gelmesi ayrı bir güzellik.

efese yenilmeseydik ilk mac gurup liderliği macına cıkıcaktık :D

Bakalım geldik zurnanın zırt deliğine. Umarım Oly maçınıı alıp hakettiğimiz yere geliriz. Olmasa bile Euroleuge de bu seninin en büyük çıkış yapan takımı biz olduk. Akşam CSKA-Oly maçının bir kısmını izledim. Biz rakibi her yerde yenebilecek güçte ve inançta bir takımız. Yolunuz açık olsun Aslanlar....

1 sayi farkla yenilirsek biz cikiyoruz,biraz farkli kazansaymisiz suan cok rahat bir maca cikacaktik,1 sayi farkta farktir,sonucta basketbol bu 2 sayi önde gireriz ve son saniye 3 lügü ile yeniliriz 1 sayi farkla yenildikmi,ikili averajlar esitlenicek ve genel averaja baklicak ordada biz daha iyiyiz.

Dün şu abla yine maçtaydı fark ettinizmi kombinesi var sanırım :D

galatasaray-csk-001350788.jpg

Teodosiç 3 serbest atışın ilkini kaçırdığında yeeeeeeeeee diye bağıran ablada vardıda onun resmini bulamadım :D

Efes'i tribüne çağıran tipler geçen ay Efes'e küfür ediyorlardı salonda müziğin sesini çok açıyorlar diye.Biz o kadar onursuz gurursuz muyuz dün maçın başında Efes'e bağıranlar utanmadılar mı?

Ntvspor denen adi, yalaka, şeref yoksunu kanal. Her molada neden sesi kısıyor? Dün resmen deli oldum ve her molada sadece efesli oyuncuların yedek kulübesini gösterdi, 1 kez bile bizim yedek kulübemiz gösterilmedi.

Ntvspor denen adi, yalaka, şeref yoksunu kanal. Her molada neden sesi kısıyor? Dün resmen deli oldum ve her molada sadece efesli oyuncuların yedek kulübesini gösterdi, 1 kez bile bizim yedek kulübemiz gösterilmedi.

Oktay Hocanın taktikleri deşifre olmasın diye yaptılar bunu. Niye anlamıyorsun?:asd:

Basketbol konusunda oldukça bilgili arkadaşlara bir soru?

Şimdi varsayalım ki ilk maçta biz Olympiakos' u 1 sayı farkla değil de 2 sayı farkla yendik.

Yunanistanda da son saniyeye berabere girdik ve top bizde. Maç uzatmaya gitmesin diye kendi potamıza smaç basabilir miyiz basamaz mıyız?

Zira 2 sayılık mağlubiyet bizi çeyrek finale taşıyacak ama uzatmaya gidecek maçta ne olacağı belli olmaz.

İhtimal dahilinde ama gerek yok.. Şöyle düşünün; bi ribaund mücadelesinde bir oyuncunun kendi potasına topu tiplediği olmuştur.. Hakemler kendi potana attın sayılmaz dememiştir en nihayetinde.. Tabi burda bir kasıt sözkonusu.. Herneyse dediğim gibi gerek yok.. Onu deneyeceğime gider 3lük denerim, olursa olur olmazsa da uzatmada yenmeye bakarım.. Sporun güzelliği buralarda zaten bu güzelliğe gölge düşürmek Galatasaraya yakışmaz..

oly de printezisin durumu hakkında bilgisi olan var mı

Olympiakos'u yenip ödüllendirmeliyiz kendimizi..okadar galibiyet aldik

Üst Alt