TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

Ceyhun Hocanın yetersizliği,çapsızlığı,takımı 2-3 yabancı üzerinden oyanamaya mahkum etmesi,sadece Taurasiyle her maçı kazanabileceğini düşünmesi vs...

Sonuç olarak gelinen noktada yerli oyuncuların oyun içindeki tek görevleri topu Taurasiye vermek olunca takım olamıyorsun,takım olamayınca da önemli takımları yenemiyorsun bu kadar basit.

Fenerbahçe nefreti herşeyden önce gelen taraftara da yem ediyorsun yerlileri.

saçma.arayıp bulup çıkaracaksın olmadı eldekileri geliştirecek veya maksimum seviyede kullanacaksın.ışıl geldiğinden beir gelişme yok,bahar bırak ilerlemeyi daha da kötüye gidiyor.demekki bayan şube yönticileri ve koç bu işte yetersiz.biz 2-3 senedir en az fener kadar para yatırıyoruz ne için bi sene cumhurbaşkanlığı bir senede türkiye kupası için mi.bu senede şampiyon olamaz isek bunun hesabını kim verecek.

Tamam kardeşim varsa isim söyle gidip alsınlar oyuncu yetiştirme konusunu hariç tutuyorum.

Tamam kardeşim varsa isim söyle gidip alsınlar oyuncu yetiştirme konusunu hariç tutuyorum.

oyuncu söylemek beni işim değil.bu takımda koç var şube sorumlusu var onlar bulacak bulamıyorlarsa yaratacaklar.ha onuda beceremiyorlarsa o koltukta oturmayacaklar.

Kolay sanıyorlar işte, isim say dediğin zaman savunmaları sırasıyla;

-Bunlardan kötü olmayacağı açık

-Siz duygusal davranıyorsunuz, gerçekleri görmüyorsunuz

-Genç birilerini bulalım

-İstatistiklere bakılarak sallanmış iki isim

-Işıl şakşakçılığı yapıyorsun

-Altyapıdan birilerine şans verelim

-Duygusalsın

Defalarca yaşadım sağolsunlar.

öncelikle o şaziye denen oyuncu bozuntusunu sonrada kendini göndersin sayın hocamız. o girer girmez 3lük show oldu be.

-Genç birilerini bulalım

-Duygusalsın

merak etme sene sonunda kupayı fenerin ellerinde görürsen daha çok yaşarsın.sen ışıla ,bahara güvenmeye devam et.

oyuncu söylemek beni işim değil.bu takımda koç var şube sorumlusu var onlar bulacak bulamıyorlarsa yaratacaklar.ha onuda beceremiyorlarsa o koltukta oturmayacaklar.

İsim sayılacak bir yerli yok olanlarda Fenerbahçe'de.Avrupa şampiyonasının en iyi üçlüsü Nevriye,Birsel ve Nevlin'di daha söylenecek bir şey yok herhalde.Mesele Işıl'ın Bahar'ın eleştirilmesi değil sürekli her mağlubiyeti aynı bahaneyle olayı konuşmamız.

ışılada 2 cift lafım olacak. boşsan 3lügünü kullanıcaksın ışılcım. bak birsel boş kaldıgı an sallıyor. özellikle birsel neden hep boş kaldı. en cok onu merak ediyorum. biz 3 lük bölgesini cok boş bırakıyoruz. neyse fowles geldigi anda bunlara tecavüz edicez ona eminim. bize birseli versinler sonuc tam tersi olurdu.

kilit isim şaziye. oyuna nezamn girdiyse sacma sapan fauller sacma sapan atışlarla macın icine etti. girdigi anda fark bianda 10 sayının üstüne cıktı. delirtti beni. sariye niye oynamıyor mesela. oynatmayacaksa niye aldı o kızı. gülşah neden şaziyeden dolayı oyuna giremiyor. ne var bu şaziyede biri bana anlatsın. bu hocayla şaizyeyi yollasınlar cem akdag gelsin artık. fowles geldiginde biz bu ezikleri yeneriz.

merak etme sene sonunda kupayı fenerin ellerinde görürsen daha çok yaşarsın.sen ışıla ,bahara güvenmeye devam et.

İsim ver isim sene sonuna kadar oyuncu yetiştiremeyeceğimize göre isim ver de yaşayamayalım, veremiyorsan çözüm üretemiyorsan fikrin yoksa da kapa çeneni.

İsim sayılacak bir yerli yok olanlarda Fenerbahçe'de.Avrupa şampiyonasının en iyi üçlüsü Nevriye,Birsel ve Nevlin'di daha söylenecek bir şey yok herhalde.Mesele Işıl'ın Bahar'ın eleştirilmesi değil sürekli her mağlubiyeti aynı bahaneyle olayı konuşmamız.

o zaman gidip fenerin elinden kapacaksın.madem şampiyonluk istiyorsun.ha zor falan deme önemli olan para(bakınız:diana)

bundan sonraki maclardada birsele yakın oynansın. kadın nezaman görsem bomboş 3 lükler atıyor.

Beyler macta kafadan zaten Albay'a Fowles yokmus

Neyin tartismasini yapiyorsunuz?

Isildan birseymi bekliyodunuz...

Gelince koyariz herturlu.

bizim attıgımız sayıda bir sorun yok baya attık. önemli olan defansımız. fowles gelince biz bu ezikleri yeneriz. bu mactan umudum yoktu zaten.

-Genç birilerini bulalım

-Duygusalsın

Ülkedeki yerli oyuncu durumunu biliyoruz beğenseler de beğenmeseler de Işıl ve Bahar bu ülkenin belli standart oyunculardır daha iyisini tabii varsa alabiliyorlarsa alsınlar.Ben Işıl'ı Bahar'ı çok seviyorum hatta duygusal bakıyorum iyi Galatasaraylı olmaları buna en büyük etken ama kötü oynadıkları zaman söylüyoruz hep birlikte.

Üst Alt