TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

Macin ozetini nerden izliyebilirim ?

Ülkedeki yerli oyuncu durumunu biliyoruz beğenseler de beğenmeseler de Işıl ve Bahar bu ülkenin belli standart oyunculardır daha iyisini tabii varsa alabiliyorlarsa alsınlar.Ben Işıl'ı Bahar'ı çok seviyorum hatta duygusal bakıyorum iyi Galatasaraylı olmaları buna en büyük etken ama kötü oynadıkları zaman söylüyoruz hep birlikte.

Biz biliyoruz da onlar bilmediği için çıkıyor bu sorun. Ben de çok severim Işıl, Bahar'ı. Zaten sırf onlar için hala bu takımı umursuyorum. Yoksa 2 tane -BENİM İÇİN- takımdan soğutan sebep var. Hep eleştirdik beraber zaten eksiklerini söyledik, Bahar eksiklerini nasıl kapatır Işıl sakatlığının etkilerini üstünden nasıl atar diye kafa patlattık durduk, yani yapıcı olmaya çalıştık ama daha iyisi varmış gibi gitsinler demekten başka bir şey bilmiyor bazıları.

gülşah oynamalı artık bu şaziye yerine. kadın dakkada 3 faul yaptı. birde tamam bende ışılı pek begenmedim baharda sıvadı ama şu macta fowles olsaydı. iceri böyle kolay giremezlerdi. o şaziye yokmu şaziye. hep aklımda olacak o kadın.

neyse bizde fowles ile alba gelsin eziklerdede babkina sahalara dönsün bizim maça gelmeden bunlar bir iki mağlubiyet daha alırlar :asd:

macı birazda eziktv de izledim. harbiden ezikmiş bunlar. adamlar durmadan hatalı yürüme deyip deyip anırıyor mallar ordusu. ulan durmadan bizi hep hakemler koruyormuş gibi gösteriyorlar. birde o yaşlı moruk. dakkada 1 3 lük yememek lazım diye kulaklarımın icine etti kanalı degiştirdim

gülşah oynamalı artık bu şaziye yerine. kadın dakkada 3 faul yaptı. birde tamam bende ışılı pek begenmedim baharda sıvadı ama şu macta fowles olsaydı. iceri böyle kolay giremezlerdi. o şaziye yokmu şaziye. hep aklımda olacak o kadın.

2009 Caferağa'da yaptıklarından sonra iyi oynamasını geçtim transferi bile düşünülmemeliydi.Hoca milli takımdaki gibi kullanırım diye düşündü ama iş Galatasaray forması olunca duygusal bakması gerekirdi.

2009 Caferağa'da yaptıklarından sonra iyi oynamasını geçtim transferi bile düşünülmemeliydi.Hoca milli takımdaki gibi kullanırım diye düşündü ama iş Galatasaray forması olunca duygusal bakması gerekirdi.
valla bileeekmi yapıyo bilmiyom ama yetersiz. eski şaziye degil öbürkü maclardada böyle oynuyor bu kadın. gülşahın eli bundan daha düzgün. bıraksın hoca bu kız oynasın.

valla bileeekmi yapıyo bilmiyom ama yetersiz. eski şaziye degil öbürkü maclardada böyle oynuyor bu kadın. gülşahın eli bundan daha düzgün. bıraksın hoca bu kız oynasın.

Ben bilerek oynamadı diye bir şey diyemem öyle bir hakkımda yok zaten ama kadın her yerde nasıl Fenerbahçeli olduğunu anlatıyor ki her şeyi bırakalım Spartak dönüşü sürekli aşağı giden bir kariyer+son sezonunda Fenerbahçe'den gönderilmiş bir oyuncu ayrıca biz de iki sezon önce kendisini gönderdik kendisinden ne bekliyoruz onu bilmiyorum.

gecen Sene ev sahipliği avantajımızı yedin bu sene tarihimizde bir daha belkide kuramıyacağımız kadroyu yiyorsun ceyhun hoca. ceketinide al pılını pırtını topla git artık verdiğin zarar cok büyük su takıma kimse ısıl bahar şaziyeyi falan suclamasın bu adam sucludur resmen köreltmiş yerlilerimizi hic biri yeteneğini kullanamıyor cem akdağ ışılı nasıl oynatırdı hatırlayan vardı eurocupu aldığımız sene muhteşem oynuyordu keza diğerleride öyle.bi kere bu adamın yerlilerimizizn uzerınden bir tane cizdiği hucum seti yok onu bıraktımda ayşe cora gibi geleceğin en önemli yerlisinide körelticek bu adam ondan korkuyorum ben

Ben bilerek oynamadı diye bir şey diyemem öyle bir hakkımda yok zaten ama kadın her yerde nasıl Fenerbahçeli olduğunu anlatıyor ki her şeyi bırakalım Spartak dönüşü sürekli aşağı giden bir kariyer+son sezonunda Fenerbahçe'den gönderilmiş bir oyuncu ayrıca biz de iki sezon önce kendisini gönderdik kendisinden ne bekliyoruz onu bilmiyorum.

ya ben yararı olmasını gectim. sacma sapan faullerle adamları faul cizgisine götürüyor. tuttugu kişiyi kacırıyor. topu potaya atış şekli ofsayt zaten. kısacası deli dana gibi oynuyor. 3. periyotta bir girdi. macın icine etti 10 sayı üstüne cıktı fark.

Işıl'ı bu takım da yaptığı açıklamalar tutuyor.Katkı babında takıma artısı yok gibi.Bugün yine çok kötüydü.Bana göre Kadın Basketbol takımımızın Sabri'si Işıl Alben'dir.:)

39 A 22 RİBAUND üstün olmuşlar. yarı yarıya bu takım nasıl ribaund özürlülüge engel olamıyor hayret. birde bu alan savunması sıktı artık. birsel durmadan bomboş 3 lük attı yahu kac sayı attı saymadım.

yerli kadromuz o kadar kötü ki, bi albanın eksikliği bile takımı darma duman etmeye yetiyor. koçtan bahsetmiyorum bile çünkü takım bence hocasız oynuyor. oyuna etkisi sıfır. demekki taurasi olmasa 40 sayı fark yiyecektik. hadi fowles alba geldi kurtardın ama bu yerli kadromuz düzelmedikçe daha çok ezik mağlubiyetleri yaşarız bunu bilmek gerek

Yerli kalitesi, yerli kalitesi..

Milli takımın oyun kurucuları rakibimizde. Birsel ve Esmeral.. Onların arkasında Işıl Alben oynuyor milli maçlarda.. Pota altında da Nevriye var ama bizim pota altındaki yabancı rotasyonumuz ile o sıkıntıyı aşabiliyoruz.. Yerli kalitesini nasıl artırmayı planlıyorsun ? Oyuncu transferi ile olmayacağı apaçık ortada..

28 dakika sahada kalan Işıl Alben sayı atmamışsa sıkıntı başka bir yerde demektir..

Üst Alt