TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 89-80 Galatasaray MP | 4.P | GSTV

Oyuncunun adını yanlış yazmayı bırak sen onun Fenerbaçe oyuncusu olduğunu bilmeyecek kadar cahil, bilgisiz boşsun işte. Alban en önemli iki maçı kaçırmayacak demen de oyuncuya sallamaktır. Sakat olduğunu bilmediğin açık tabi. İşte bu kadar ilgisiz normalde takımla alakası olmadan sadece yenilgilerde gelen ameleler bıktırdı beni. Basketbol anlayışına bak çay demle zaten, hücumu ve savunmayı oyuncular yaparmış, koç ne yapsınmış. Basketbolu bu kadar basit zanneden daha doğrusu beyni bu kadar kavrayabilenler bıktırdı işte. Hala basketbol adına en ufak bir şey söyleyemeden anti tez bekleyen ezikler.

Hadi bakalım imla ve noktalama yanlışlarına

atmıyorum... tek nokta olmalı.

kıtlığıda yanlış, burada de/da ayrı yazılır.

bıktım... tek nokta olmalı

Ara cümlenin ortasındaki kelimeye büyük harfle başlanmaz

türkçe T harfi büyük olmalı

varmı mı eki ayrı yazılır

yapmışmıyım mıyım ayrı yazılır

varmı mı ayrı yazılır

yoksada da ayrı

palavrada da ayrı

üç noktalar hep yanlış zaten de uğraşamayacağm

Bunları yazıp bir de imla hatası yapmış mıyım diyecek kadar boşsun işte.

Benim yazdıklarıma mantıklı cevap veremedikçe karşımda olsan söyleyemeyeceğin sözleri yazıp hala palavra sıkıyorsun.

Nasıl mı,Albanın sakatlığını bilmiyormuşum,Matoviçin fenerin oyuncusu olduğunu bilmiyormuşum..Ben imla hatası yapmadım veya yapmam demedim ki....Ama sen işte bunları bu kadar çok dikkate alacak kadar zayıf bir insansın..

zaten ben basketbolu çok bildiğimi savunmuyorum..Sadece takip ettiğim kadarıyla bunun tamamen hocayla alakalı olduğunu düşünmüyorum..

Ama senin gibi bir bk bilmeyipde çok birşey bildiğini zanneden tipler direk hocaya sallayınca bende düşüncelerimi dile getirdim..

Ben neden bir türlü başarısız olduğumuzu neden mağlup olduğumuzu geniş çerçeveden bakarak yazmaya çalıştım,ama senin gibi taraftarlar hiç bir bk göremediği için koç dersiniz hoca dersiniz..Hangimiz daha basit düşünüyor buradan belli zaten.

Evet hoca oyun çizmiyor..Oyuncularına savunmadada rahat olun diyor..Sen çok biliyorsun ve ya senin gibi düşünen taraftarlar ama türkiyenin en iyi 2 ,3 hocasından biri hiç bir bk bilmiyor..Bu kadar basit hataları göremiyor..

Hadi diyelim hoca kötü,peki bunu hala takımda tutan veya başımıza getiren yönetime neden tepki yok..

O yazdığın eziği falanda yediririm sana adilik yapma..Ama o yazdığın amele sözcüğüyle ne kadar zavallı bir adam olduğun anlaşılıyor..

Cevap: TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 89-80 Galatasaray MP | 4.P | GSTV

Benim yazdıklarıma mantıklı cevap veremedikçe karşımda olsan söyleyemeyeceğin sözleri yazıp hala palavra sıkıyorsun.

Nasıl mı,Albanın sakatlığını bilmiyormuşum,Matoviçin fenerin oyuncusu olduğunu bilmiyormuşum..Ben imla hatası yapmadım veya yapmam demedim ki....Ama sen işte bunları bu kadar çok dikkate alacak kadar zayıf bir insansın..

zaten ben basketbolu çok bildiğimi savunmuyorum..Sadece takip ettiğim kadarıyla bunun tamamen hocayla alakalı olduğunu düşünmüyorum..

Ama senin gibi bir bk bilmeyipde çok birşey bildiğini zanneden tipler direk hocaya sallayınca bende düşüncelerimi dile getirdim..

Ben neden bir türlü başarısız olduğumuzu neden mağlup olduğumuzu geniş çerçeveden bakarak yazmaya çalıştım,ama senin gibi taraftarlar hiç bir bk göremediği için koç dersiniz hoca dersiniz..Hangimiz daha basit düşünüyor buradan belli zaten.

Evet hoca oyun çizmiyor..Oyuncularına savunmadada rahat olun diyor..Sen çok biliyorsun ve ya senin gibi düşünen taraftarlar ama türkiyenin en iyi 2 ,3 hocasından biri hiç bir bk bilmiyor..Bu kadar basit hataları göremiyor..

Hadi diyelim hoca kötü,peki bunu hala takımda tutan veya başımıza getiren yönetime neden tepki yok..

O yazdığın eziği falanda yediririm sana adilik yapma..Ama o yazdığın amele sözcüğüyle ne kadar zavallı bir adam olduğun anlaşılıyor..

hocaya sallayn tipler derken burda yüzde 100e yakını zaten hocaya sallıyor. birsel belki ışıldan daha iyi oyun kuruc olabilir. ama biri 16 sayı biri 0 sayı atıyorsa hocada bir sorun vardır. cünkü aralarında bukadar fark yok bu oyuncuların. durmadan alan savunması yapıyor hoca. biz 3 lükleri yedikce hala devam ediyor. ben burda yönetime salladım. ama bu adamla olmaz. kan degişikligi şart. biz şimdi söylemdikki hoca gitsin diye gecen senede söylüyorduk. kötü hoca olmayabilir. ama bizim takıma uymuyor. ışıl neden boşken 3lük atmaya tereddüt ediyor. hoca önce bunları cözecek. birtek sen hocayı korudun burda kaan kardeş.

Cevap: TKBL 11/12 H:6 | Fenerbahçe 96-82 Galatasaray MP | 27 Kasım | Maç Sonucu

birdahaki fener macında birseli sariyeyeyle yıpratmak lazım. zaten 12 sayı farkla bitti mac. birsel 16 sayı attı. ışıl 0 kız birtek ışılın karşısında coşuyor. alba ve fowles gelincede prince tribüne cıkar. ve fenere tecavüz olur.

Yine cehalet, bilgisizlik fışkıran boş boş yorumlar. 2 sefer üst üste Motovic'i bizim oyuncumuz sanıp yorum yaz, ondan sonra Matovic'i biliyorum. Alban en önemli iki maçı kaçırmayacak de ondan sonra sakat olduğunu biliyorum. İmla hatam var mıymış de, sıralayınca da ben imla hatası yapmam demedim de. Ciddiye aldığımız kişiliğe bak bizim de.

Basketboldan çok değil hiçbir şey anlamıyorsun bir kere. Ben 1,5 yıldır transfer tercihlerinden, rotasyonuna, hücumdaki düzensizlikten savunmadaki dağınıklığa her konuda eleştiriler yapıyorum ama sen her şey koçta değil yaaaaaaa, olaya geniş çerçeveden bakmıyorsun yaaaaaaa demekten başka bir şey diyemiyorsun. Ceyhun Yıldızoğlu şunu iyi yapıyor onun için takımda kalmalı de ben de sana cevabını vereyim. Ama söyleyemiyorsun işte o kadar alakasız bir yerdesin ki söyleyecek hiçbir şeyin yok. Sadece sorun koçta değil yaaaaaaa. Yorumlarınde basketbolla en ufak bir teknik yorum yok, sadece her şey koçta değil yaaaaaa. Teknik yorum yapamıyorsun çünkü en ufak bilgin yok, o kadar bilgisiz ve uzaksın ki saçmalamaktan başka bir şey yapamıyorsun. Anca derbilerden derbilere hatırladığınız için bu branşları normal. Bilmezsin tabi geçen sene 3 tane saçma sapan oyuncu alıp Euroleague'de bizi nasıl rezil ettiğini, Fenerbahçe'ye karşı şampiyonluğu nasıl verdiğini. Zaten Türkiye'nin en iyi 2-3 koçu demen de ayrı komedi, ülkede koç varmış gibi. Bildiğin bayan basketbol koçlarını say desem Cem Akdağ'dan başka isim çıkmaz zaten.

Bir de bomboş en ufak bir düşünce, fikir olmayan yazılarına anti tez, mantıklı cevap bekliyorsun ya daha ne diyeyim.

Basketbol adına "en ufak" bir şey söylemediğin daha doğrusu söyleyemediğin sürece laf salatası şeklindeki kıvırma yazılarını dikkate almayacağım artık.

Bilirsiniz ki her insanın ayrı bir huyu, ayrı bir karakteri olduğu gibi, her futbol takımının da kendine has bir karakteri vardır.Biz sizlere burada Galatasarayımızın huyunu suyunu açıkça ve iyice anlatabilirsek, onu adamakıllı tanıyıp, inşallah senelerce dost geçinirsiniz. Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat (vazgeçiş) ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.

Işıl'ı çok sevmeme ragmen üzülerek söylüyorum ki bu takımda, Işıl'ın, Gülşah'ın, Şaziye'nin ve Sariye'nin yeri yok. Yerli oyuncular arasında göze batan tek oyuncu Bahar Çağlar.

Yerli oyuncu kalitemiz yerler altında. Alba Torrens'in yokluğunu feci bir şekilde hissettik maçta. Diğer takıma bakıyorsun Birsel neler yapıyor öyle..

Işıl'ın taraftara oynamasının nedeni yeteneksiz olmasıdır... açığını böyle kapatıyor malesef...

maçta mola alıyoruz.ancak parkeye dönüyoruz top fb lilerde.bizimkiler onların tarafına gidiyor..iki kere çağırdılar yabancıları savunmaya..nasıl taktik alıyorlar anlamış değilim..birbirlerinden bağımsızlar..olayın özeti bu bence..

Üst Alt