TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

ya zoruma giden şu..deniyor ki türk olarak başka oyun kurucu yok,sadece birsel ve ışıl..tugba palazoglu play-maker değilmi arkadaşlar,istenildiğinde esra play-maker oynamadımı,ceyda kozlucayı 1 yıldır izliyorum ceyhanda,harikalar yaratıyor kız resmen,bunların hangisini koysak ışılın verdiği verimin en az 5 mislini vermezmi arkadaşlar Allah rızası için..?(en büyük korkumda şu,hani büyük yerli sıkıntısı var diyoruz ya türkiyede,evim ceyhan kulup tesislerinin karşısında,burda cıkan söylentilere göre ceydanın fenerle anlaşması an meselesi diyorlar..!)

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

bu arada barış ikimizinde dilini eşşek arısı sokaydı keşke,yazmasaymışız o yazıları :))

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

Milli takımda banko oynattığın Tuğba yı gönderip(Tuğbayı beğenmem),milli takımın kapısından geçemeyen Sariye yi almak mantık işimi?

Hayatımda çokça hocayı sevmedim,yetersiz buldum,sövdüm saydım,her branşta

Ama ilk defa birinden nefret ediyorum,bildiğin nefret,sokakta görsem dalacam,halbuki bi spor ya yenilirsin yenersin ne var demi.

Tek rakibin var başkada rakibin yok,futbolda kontejyanı dolduramamışken ,bayanda sırf avrupada oynasın diye 3 tane oyuncu alıyosun

Nasıl kimse hesap sormaz nasıl ,deli olucam

abi tugbayı gönderip sariyeyi almasını anlarım hani güveniyordur. ama onuda oynatmıyorki. benim üzüldügüm nokta fener okadar iyi takım degil. asist olarak 17 ye 16 önlerindeyiz. okadar kötü oynuyoruz başabaş giriyoruz macın son dakikalarına. ama prints tam 2.30 dakika kala macı eline almış kopartacak. sen onu cıkartıp tinayı alıyorsun. bunu anca fenerli kafası yapar.

abi tugbayı gönderip sariyeyi almasını anlarım hani güveniyordur. ama onuda oynatmıyorki. benim üzüldügüm nokta fener okadar iyi takım degil. asist olarak 17 ye 16 önlerindeyiz. okadar kötü oynuyoruz başabaş giriyoruz macın son dakikalarına. ama prints tam 2.30 dakika kala macı eline almış kopartacak. sen onu cıkartıp tinayı alıyorsun. bunu anca fenerli kafası yapar.

abi fener o kadarda iyi takım olsun,birsel 10 milyon Işıl etsin

feneri çık,senin ayırdığın bütcen diğer kalan 10 takımın toplamından fazlamı evet

Senede bir türkiye kupası içinmi bu bütçe ayrılıyor

Milli takım hocasısın gazozuna maçlarda Ayşeye süre vermiyorsun

Gitmememesini anlarımda,gönderilmemesini anlayamam

Üst Alt