TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 12 Nis

ben macın başında melisacanı niye soktu onuda anlamadım. o bir girdi fark 8e cıktı. adam kesinlikle sabotajcı. cünkü hocaya benzer bu kişi. prints tam iplerine eline almışken onu cıkarmazdı. bilerek yapıyor sanki biippppp herif.

Fowles'ı dinlendirdi aklı sıra. Diana'ya da az süre vermiş. Rotasyon hastalığı mı başladı nedir ?..

Cevap: TKBL 11/12 Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 12 Nis

Fowles'ı dinlendirdi aklı sıra. Diana'ya da az süre vermiş. Rotasyon hastalığı mı başladı nedir ?..

bu hoca diye gecinen adama kızıyoruz ama bizim yönetimden bir b.k olmaz. takımın başına kimse gecmesin. bu gitsin. bu takım 1 gömlek yukarı cıkar.

:)

Kadınların doğası gereği birtakım fiziksel dezavantajları var. Onlardan spekteküler hareketleri fazla beklememek lazım. Mesela kadın basketbolunda smaç vuran oyuncu ilah oluyor. Ama erkeklerde Earl Boykins smaç basabiliyor :asd:

Evet,geçenlerde wnba'da bi kadın kariyerindeki 5.smacını vurduğu zaman olay olmuştu.

ulan adamlar 11 de 5 3lük atmışlar 4 ünü birsel atmış. şu kıza bomboş nasıl şu atttıryorlar. gerci bizim ışılıda boş bırakıyorlar ama ya atmaktan vazgeciyor. yada atınca kacırıyor. şu birsel hep bizim macların kilit ismi oluyor. 14 sayı atmış. hep bizim macta cift haneli sayıları yakalaması canımı daha cok sıkıyor.

Sanırım son maça kalacak seri gözlerine soka soka kupayı kaldırmak çok güzel olacak hem Kadıköy'de hem Caferağa'da . ErkekBasket'de yapmıcaz ama

O ahırdan 1 maç alsak bile neye yarar başımızda bu kadar beceriksiz bir adam varken kendi salonumuzda da yeniliriz. Ben şu adamın arkasında duran yönetime şaşıyorum, futbolda rüya takım kurmuş olsak bu başarısızlıktan sonra ne yaparlardı merak ediyorum.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

mecburiyetten fbtvde izledim macı. iyi giden macı kendi hatalarımızla kaybettik febenin öle üstün bir tarafı yok bizden. başlarda rahat kazancaz imajı vardı hatta oyunda. febetvdede mac izlemek ölüm arkadas sanki fb türk milli takımı biz ermeni takımı. baturalp denen hödük yüzünden sesini kıstımda izlemeye calıştım macı. ayrıca bu caferağa salonu nedir yaw bildiğin ahır ahır

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Oktay Mahmuti'nin maaşını 2 katına çıkarsalar da hem erkek hem bayan takımını çalıştırsa olmaz mı. Federasyona rica ederiz maçlarını da ayrı günlere falan koyarlar, ikisine de gider gelir :)

Oktay Mahmuti'nin maaşını 2 katına çıkarsalar da hem erkek hem bayan takımını çalıştırsa olmaz mı. Federasyona rica ederiz maçlarını da ayrı günlere falan koyarlar, ikisine de gider gelir :)

ozaman aynı anda idman yaptırmak zorunda kalır hem bayanlara hem erkeklere :D okadar hatunla idman yapan erkek takımımızın konsantrasyonunu nasıl sağlarız peki

ozaman aynı anda idman yaptırmak zorunda kalır hem bayanlara hem erkeklere :D okadar hatunla idman yapan erkek takımımızın konsantrasyonunu nasıl sağlarız peki

Hayır adama 2 katı maaş vereceğiz bu da demektir ki daha fazla mesai harcayacak. Yani erkek takımına sabah idmanı yaptırıyorsa mesela akşam da bayan takımına gibi. Ya da bayan takımına koordinatör falan olsun o da katkı sağlar. Adam basketbol dehası sonuçta. Müsait olduğu zamanlarda Fatih Terim de gelsin motivasyonu arttırsın, Abdurrahim Albayrak abilik yapsın falan filan inter milan :)

Hoca gidene kadar şubeyi yok saymaya devam adıma,izlemiyorum maçları

Işılda son 5 fb maçında 0 sayı

Min 120 130 dakika süre 0 sayı

Haaa defansı iyi,büyük Galatasaraylı,daha iyisi kim var değilmi,5 maçta 120 130 dakikada 0 sayıdan fazla atabilcek oyuncu yok!

birsel bizde, ışıl onlarda olsa şu an 4-5 şampionluk fazlamız vardı eziklerden. yani olay aslında son derece basit bir detayda saklı.

Vallahi maclardan sonra direk kitleyin ya kizlarin basligini. Görünce insan sinirleniyor :) Yazmayin la bu basliga :)

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

zor..yine birsel kahraman olacaktır.ışıl zaten sayı attıgın yok,e hücumdada topu getirip taurasiye veriyor ve bir köşeye çekiliyorsun.Allah rızası için sadece ve sadece savunma yap birsele yeter,cokmu şey istiyorum senden bilmiyorum ki..?ha zaten 6 sayı falan atarsa konuşmaya bile gerek yok,ışılın 6 sayı civarı attıgı macı kaybetmemiz mümkün değil..! uzun olarak şu devekuşu tamaneye dikkat etmeliyiz kesinlikle.anlamadıgım bir gelişim ve form tuttu.yürümeyi beceremiyen kız sayı atıyor,ribaunt alıyor ve korakor mücadelelere,birebirlere giriyor.nevriyeyi kesti resmen.fowlesi ve dee yi sonuna dek cok iyi kullanmalıyız.dünyanın en iyi uzunu ve poıntguardı bizde ve onlardan en az 25 er sayı beklemek hakkımız..!haa,en önemli şeyi unuttum,kulak tıkacı lazım 12 tane,ceyhun mola aldıgında söylediği taktiği kızların hiçbirşekilde duymaması gerekiyor..!

bu mesajı daha konunun 3. sayfasında yazmıştım.hiç yanıltmadı beni ışıl acıkcası.30 dk oyunda kalan bi oyun kurucu ve istatistikleri..8 atış 0 sayı 2 asist..birsele savunma dedik hiç olmazsa ve birsel yine maçın yıldızı..bir pozisyon kaldı aklımda mactan,angel tek başına pota altına giriyor karşısında bahar,fowless ve tina var.yani agustosta kırmızı kar yagdırmaktan zor bir pozisyon angel için.ama ışıl imdada yetişiyor ve sanki 3 kule pota altında angeli durduramayacakmış gibi birseli bırakıyor ve onlara yardıma gidiyor.angelde birselin boş kaldıgını görüyor son anda pası veriyor ve hooop..birselden üçlük..basketbol bilgisi bu kadar ışılın işte..

bir diğer konu taurasi..bende dahil olmak üzere büyük bir kısımca dünyanın en iyisi deniyor.ama arkadaşlar,gercekten ona verilen atış kredisini prince e tanısak,sizce cok daha verimli olmazmı..?yada şöyle izah edeyim,dün taurasinin yerine bizde maya moore olsaydı,ya da hala unutamadıgımız agustus..bilmiyorum belki sinirle yazıyorum ama taurasinin verilen zaman-tolerans-fayda analizi hiç olumlu değil bence..

ceyhun..dün Allah rızası için varmıydı extrem bi oyun planın..? ışıl getir,sag tarafa taurasiye ver,oda sallasın,girerse girer girmezse ribaundu aldık aldık başka bi olay yok..defol git artık..bu kadarmı kişiliksizsin,hiçmi okumazsın galatasaray forumlarını..şeref denen şey bu kadarmı uzak sana..sinirliyim,cok şey yazarım ama birkerecik,hayatında birkerecik sende de gurur oldugunu ispatla ve git..!

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

bu mesajı daha konunun 3. sayfasında yazmıştım.hiç yanıltmadı beni ışıl acıkcası.30 dk oyunda kalan bi oyun kurucu ve istatistikleri..8 atış 0 sayı 2 asist..birsele savunma dedik hiç olmazsa ve birsel yine maçın yıldızı..bir pozisyon kaldı aklımda mactan,angel tek başına pota altına giriyor karşısında bahar,fowless ve tina var.yani agustosta kırmızı kar yagdırmaktan zor bir pozisyon angel için.ama ışıl imdada yetişiyor ve sanki 3 kule pota altında angeli durduramayacakmış gibi birseli bırakıyor ve onlara yardıma gidiyor.angelde birselin boş kaldıgını görüyor son anda pası veriyor ve hooop..birselden üçlük..basketbol bilgisi bu kadar ışılın işte..

bir diğer konu taurasi..bende dahil olmak üzere büyük bir kısımca dünyanın en iyisi deniyor.ama arkadaşlar,gercekten ona verilen atış kredisini prince e tanısak,sizce cok daha verimli olmazmı..?yada şöyle izah edeyim,dün taurasinin yerine bizde maya moore olsaydı,ya da hala unutamadıgımız agustus..bilmiyorum belki sinirle yazıyorum ama taurasinin verilen zaman-tolerans-fayda analizi hiç olumlu değil bence..

ceyhun..dün Allah rızası için varmıydı extrem bi oyun planın..? ışıl getir,sag tarafa taurasiye ver,oda sallasın,girerse girer girmezse ribaundu aldık aldık başka bi olay yok..defol git artık..bu kadarmı kişiliksizsin,hiçmi okumazsın galatasaray forumlarını..şeref denen şey bu kadarmı uzak sana..sinirliyim,cok şey yazarım ama birkerecik,hayatında birkerecik sende de gurur oldugunu ispatla ve git..!

abi bende sana yine bir fener macı ve birsel inşallah cift haneli sayılara ulaşmaz demiştim demez olaydım.

Doğru diyosun

Prince Spartak ta ikende,bizde oynarkende oynadığı her fener maçında fark yaratmıştır

Gerçi bunları 2 senedir yazıyoruz

Herhangi bi yabancının sağ bacağı kadar bütçesi var fener hariç ligdeki her takımın,biz onları yenip finalde fb ile eşleşince aaa bak finale kaldı takım diyip başarı sanıyor herhalde yönetim

Ben artık izlemiyorum hoca gidene kadar,bu seri 3-0 felan biter,içerdeki ilk maçı alırsak maksimum 3-1

Fener maçları ortalaması 2 sayı olmayan,genel ortalamasıda 3 4 ü geçmeyen ve 25-30 dakika min süre alan bi kız bu takımın nasıl gardı onuda anlamış değilim,daha iyisi birsel dahada iyisi yok deniyorda

Ulan 0 sayı 2 asist ortalaması tutturmak o kadarmı zor yani

Doğru diyosun

Prince Spartak ta ikende,bizde oynarkende oynadığı her fener maçında fark yaratmıştır

Gerçi bunları 2 senedir yazıyoruz

Herhangi bi yabancının sağ bacağı kadar bütçesi var fener hariç ligdeki her takımın,biz onları yenip finalde fb ile eşleşince aaa bak finale kaldı takım diyip başarı sanıyor herhalde yönetim

Ben artık izlemiyorum hoca gidene kadar,bu seri 3-0 felan biter,içerdeki ilk maçı alırsak maksimum 3-1

Fener maçları ortalaması 2 sayı olmayan,genel ortalamasıda 3 4 ü geçmeyen ve 25-30 dakika min süre alan bi kız bu takımın nasıl gardı onuda anlamış değilim,daha iyisi birsel dahada iyisi yok deniyorda

Ulan 0 sayı 2 asist ortalaması tutturmak o kadarmı zor yani

abi burda esra şencebeye haksızlık yapıldı. hoca diye gecinen adam onu gönderdi. beşiktaşta bayada iyi oynuyordu. herif takımın ana temalarını gönderdi zaten.

abi burda esra şencebeye haksızlık yapıldı. hoca diye gecinen adam onu gönderdi. beşiktaşta bayada iyi oynuyordu. herif takımın ana temalarını gönderdi zaten.

Milli takımda banko oynattığın Tuğba yı gönderip(Tuğbayı beğenmem),milli takımın kapısından geçemeyen Sariye yi almak mantık işimi?

Hayatımda çokça hocayı sevmedim,yetersiz buldum,sövdüm saydım,her branşta

Ama ilk defa birinden nefret ediyorum,bildiğin nefret,sokakta görsem dalacam,halbuki bi spor ya yenilirsin yenersin ne var demi.

Tek rakibin var başkada rakibin yok,futbolda kontejyanı dolduramamışken ,bayanda sırf avrupada oynasın diye 3 tane oyuncu alıyosun

Nasıl kimse hesap sormaz nasıl ,deli olucam

Üst Alt