TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 12 Nis

maç baŞINDA farkı bulmuştuk devam ettirseydik kazanırdık

lakin 2.maç çok önemli oldu artık alamazsak iş biter kimbilir belki de bitti bile

:(

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Bu konuda maalesef hata başkanımızda. Şu anda bayan basketbol şubemiz Dingo'nun ahırına dönmüş durumda. Yönetimsel olarak her türlü rezaleti yaşadık bu şubede, Bülent Tulun'u atadılar oraya ama ne yaptığı belli değil. Gerçi Hakan Üstünberk de kadın takımıyla pek ilgilenmiyordu, senelerdir bir başıbozukluk var şubede.

bir takım kazanınca hocaya rağmen kaybedince hoca yüzünden deniyorsa ve bir iki kişi değil forumdakilerin çoğunluğu aynı şeyleri söylüyorsa bir terslik var demektir

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

bir takım kazanınca hocaya rağmen kaybedince hoca yüzünden deniyorsa ve bir iki kişi değil forumdakilerin çoğunluğu aynı şeyleri söylüyorsa bir terslik var demektir

Benim anladığım yönetim bu sene tüm ilgisini erkek basketboldaki muhtemel şampiyonluğa yöneltmiş durumda. Kadın takımının ne yaptığı pek umurlarında değil.

Cevap: TKBL 11/12 Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 12 Nis

maçı izlemedim çünkü kaybedeceğimize adım gibi emindim..bu ceyhun denen adamın basketbolun b sinden anlamadığını bizim yönetim ne zaman farkedecek merak ediyorum.. beni o takımın başına getirseler o adamdan daha iyi hücum seti çizerim..ceyhunun takıma katkısı sıfır, oyuncular çıkıp kafalarına göre oynuyor

Dünya'dda bitirmek lazım aslında şu kadınların basketbolunu.Ne estetik var,ne mücadele var.Kütük gibi oynuyorlar...Maça gelince şaşırmadım belliydi.Adamların Birsel faktörü var.Bizim Işıl en son üçlüğünü ne zaman attı hatırlamıyorum bile...

Dünya'dda bitirmek lazım aslında şu kadınların basketbolunu.Ne estetik var,ne mücadele var.Kütük gibi oynuyorlar...Maça gelince şaşırmadım belliydi.Adamların Birsel faktörü var.Bizim Işıl en son üçlüğünü ne zaman attı hatırlamıyorum bile...

Kütük ne kelime kalas kalas...

En son kaskinin rus takımıyla oynadığı final maçının son periyoduna maruz kaldım 2 gün çıkamadım etkisinden basketboldan başka herşeye benziyor

Siz hiç Ros Casares izlediniz mi ? Ya da Diana'lı, Fowles'lı, Sue Bird'lü, Osipova'lı Spartak'ı ? Ya da Rus Milli takımını ?

abi biz okadar leş oynuyoruz fenerle başabaş oynuyoruz.:) prints tam takımı havaya sokmuş adam 2 dakika kala printsi cıkartıyor. ve son 2 3 lügümüzü baharla ışıl atıyor. lan madem 3lük atıcaz printsi niye cıkartıyon. fowlese ayda yılda bir top indiriyoruz. kadın oyundan soguyor. ulan benim küfür dagarcıgımnı genişlettin ...... bizim takımın sorunu okadar acıkki oyun kurucumuz yok. ışıl fener karşısında zaten error veriyor. prints oyun kuruculuga giriyor takım az da olsa düzene giriyor. cünkü penetre ediyor hatun.

abi biz okadar leş oynuyoruz fenerle başabaş oynuyoruz.:) prints tam takımı havaya sokmuş adam 2 dakika kala printsi cıkartıyor. ve son 2 3 lügümüzü baharla ışıl atıyor. lan madem 3lük atıcaz printsi niye cıkartıyon. fowlese ayda yılda bir top indiriyoruz. kadın oyundan soguyor. ulan benim küfür dagarcıgımnı genişlettin ......

Bahar'ı da çıkardı Angel'a eşleşme sorunu yaratmışken. Esmeral'i de iyi savunmuştu yine çıkardı. Son 3 toptan ikisini Bahar kullandı :) Güleriz ağlanacak halimize...

Siz hiç Ros Casares izlediniz mi ? Ya da Diana'lı, Fowles'lı, Sue Bird'lü, Osipova'lı Spartak'ı ? Ya da Rus Milli takımını ?

Avrupa şampiyonasu izledim.3-4 senedir ligi takip ediyorum,bu sene eurolegue'i izledim.İzlenimim budur.Acayip gereksiz.Al gülüm ver gülüm başka birşey yok.:)

Bahar'ı da çıkardı Angel'a eşleşme sorunu yaratmışken. Esmeral'i de iyi savunmuştu yine çıkardı. Son 3 toptan ikisini Bahar kullandı :) Güleriz ağlanacak halimize...

ben macın başında melisacanı niye soktu onuda anlamadım. o bir girdi fark 8e cıktı. adam kesinlikle sabotajcı. cünkü hocaya benzer bu kişi. prints tam iplerine eline almışken onu cıkarmazdı. bilerek yapıyor sanki biippppp herif.

Avrupa şampiyonasu izledim.3-4 senedir ligi takip ediyorum,bu sene eurolegue'i izledim.İzlenimim budur.Acayip gereksiz.Al gülüm ver gülüm başka birşey yok.:)

:)

Kadınların doğası gereği birtakım fiziksel dezavantajları var. Onlardan spekteküler hareketleri fazla beklememek lazım. Mesela kadın basketbolunda smaç vuran oyuncu ilah oluyor. Ama erkeklerde Earl Boykins smaç basabiliyor :asd:

Üst Alt