TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 42-38 Galatasaray MP | 14 Nisan |

Tek kelimeyle reziliz rezil! Hocasından takımına rezil bir takımız!

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 42-38 Galatasaray MP | 14 Nisan |

taurasi ????????????????????

ceyhun senin ben ta o gömleğine kravatına sokuyim ( ne ceza verirseniz verin ) adamı dinden imandan çıkartıyor yazmam gerekiyordu .

şu hocayı kovmazlarsa hala taraftar salona iner kendi kovar

bu taurasi mi dünyanın en iyi oyuncusu? kaç tane bomboş şut kaçırdı, fenerin pondexteri hareketli şutları bile sokuyor bizimkiler bomboşken potanın dibinden bile atamıyorlar, fowles olmasa her maç tarihi fark yeriz

bu ceyhun denen adam şeref onur diye bişey biliyormudur acaba. ben sanmıyorum.

Oyunculara hemen sallamayın başlarında Ceyhun gibi biri olduktan sonra istersen dünya karmasını kur adam maçı kaybettirme adına her şeyi yapıyor.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 14 Nisan | 18.

Hergün sahada 5 İngiliz ve Arap kısrağımız olsa ne yazar Jokeyimiz tırt olduktan sonra.. Ünal Başkan neden görmez bunları hiç anlamış değilim.. Bir Bülent Tulun bir de Ceyhun ısrarı nedeniyl soğumaya başladım başkandan..

Yahu adam farkı kapatmaya başladığımız anda Fowles'ı çıkarıyor.2 maçta da aynı şeyi yaptı.Yönetimde hala bu herifle devam etmeyi düşünüyorsa kapatsınlar şubeyi daha iyi.

Hemen bugün gönderseler şu şerefsizi olur mu ? Var mı öyle bir ihtimal.

ceyhun'un aziz yıldırım'ın ajanı olma ihtimaline inanmaya başladım

bu taurasi mi dünyanın en iyi oyuncusu? kaç tane bomboş şut kaçırdı, fenerin pondexteri hareketli şutları bile sokuyor bizimkiler bomboşken potanın dibinden bile atamıyorlar, fowles olmasa her maç tarihi fark yeriz

taurasi başka takıma gitsin orda coşarken görürüz merak etmeyin. bizim takımda herkes mala baglar. oyun düzeni denen hicbirşey yok. taurasiyi mefta etti herif. zaten cokta istekli arzulu oynaömıyo oynayamıyo.

baskette kara gün

nedir bu fenerden çektiğimiz yahu

hadi seri 2-2 ye gelse orada yine ayını terane :(

Ceyhun hoca lütfen git artık

Şu takımda ki yerli tüm oyuncuları kovmak lazım.

Üst Alt