TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 90-82 Galatasaray MP | 4.P

Caglar Torun ‏ @caglartorun

G.Saray Medical Park'ın yeni sezon için Sue Bird ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi. #tkbl

Oleyy mağlubiyet sonrası transfer haberi, bayadır duymuyorduk dimi? :)

Edit: Zaten espriymiş, timsah mode on.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

fowles ne zaman coşsa ceyhun onu çıkardı takımı durdurdu bunu bugün 3 defa yaptı inanılır gibi değil.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

O kadar rezil yerlilerimiz ve hocamız var ki kazanmamız imkansızdı.

maçı izleyemedim yine yenilmişiz.pfff

Zaten Ceyhun'un gitmesiyle takım kendine gelecektir adam el freni arkadaş ne zaman iyi bir şey yapacak olsa takım mutlaka engel oluyor.

Sen küfretmeye bile değmezsin Ceyhun, bu adam ya çok kötü bir hoca ya da aramıza sızmış bir Fenerli. Bu kadroyla bu durumda olmamızın başka da bir açıklaması yok.

Hoca şu an gitsin 3-2 alırız seriyi.

ben size diyorum yapmıyorsunuz bana yardım etmiyorsunuz

kaçıralım maç öncesi şu Ceyhun Hoca yı

3-2 alalım seriyi iş budur yahu

En başından beri söylüyorum kupayı Caferağa'da gözlerine soka soka alıcaz!

bizden yol olmaz , tepside buyrun diyerek verdik kupayi.

Ben bu seriyi kaybedelim hic üzülmem. Ciddi söylüyorum üzülmem. Zaten suan Ceyhun hocayla beraber enkaz altındayız. Bu seriyi kazanmak için ugrasmak yerine gelecek seneleri nasıl kazanırız onu düşünelim. Bayan basketbol takımımız içindeki doğru kadroları olusturmaya bakalım. Şimdi belki 1 senemizi kaybedecez ama bu sayede önümüzdeki 4-5 seneyi kazanacaz.

Ayrıca basta Isıl ve Bahar olmak üzere diğer oyuncularımıza sallamayı bırakalım. Az sabırlı olalım. Sağlıklı bir sistem dahilinde bu oyuncuların hepsinin takıma katkı vereceğini hepimiz biliyoruz. Belki insan gibi bir kocumuz yok ama karakteri olan oyuncularımız var. Cabuk harcamayalım.

Hoca'nın hatalarını hepimiz biliyoruz

onu konuşmaya gerek yok

ama Hoca ya bindirirken saha içi oyunculara hiç laf edilmezse haksızlık olur

ışıl tek çeyrek oynadı, nasıl farketti skor

bu yüzden bu takıma bir guard alınsın diyoruz

Nilay mı olur, Esmeral mi olur mutlaka bir guard ..

Bir lafım da Taurasi'ye, istediğin zaman neler yaptığını görüyoruz

illa oynaman için Cappy ile kavga etmen mi lazımdı?

Seneye aramızda olmayabilirsin

kötü de oynayabilirsin

Bu hoca ile oynamak zor , farkındayız

ama bu şu 2 maçtaki vurdumduymaz (son 2 dakika hariç) halini ve ciddiyetsiz şutlarınının bahanesi olmamalı

5. faulden sonra aldığın teknik faul sonrasında çıkarken hakemin düdüğünü tutup çekmen

sanırım diskalifiye olup bir an önce gitmek amacın ama yakışmıyor

Azıcık Cappy, Angel e bak , Sonra dön Fowless a Tinaya bak

yakışmıyor

kadın basketbolunu dünya literatüründen çıkarıp tarihten sileceksin...

Savunma yok hücum yok saçma sapan....

Burada bas bas bagirdik, yok yerliler söyle böyle diye Isil sayi atmiyor diye..

Isil 13 sayi atti, Taurasi-Tina-Fowles üclüsü 79 sayi atti... ve yine yenemedik.

Anlamadim arkadas, o kadar top caldilar o oldu bu oldu yine yenemedik.

Abdi Ipekci`de 2-2`ye getirir miyiz bilmem ama getirirsek son mac her sey olabilir.

Koc muhabbetine hic girmicem, görevi biraktigi gün tesislere tatli alip götürcem o derece.

birgün bir fener macıyla ilgili şimdi yazdıgım şeyleri yazacagımı söyleseler gülerdim.arkadaşlar,yapılması gereken tek bişey var aslında.kesinlikle ama kesinlikle olay şu,abdi ipekçideki üçüncü maca gitmemek..gidecekse de az bir grup gitmeli , onlarda yenmişiz yenilmişiz hiç farketmez macın başından sonuna ceyhuna istifa tezahuratı yapacaklar.sagır yöneticilerimizde orada olacakları için belki bu taraftar ne demek istiyor acaba diye düşünürler biraz..

ha sakın kimsede ne biçim galatasaraylısın,fener macında takımı desteklememek olurmu falan filan demesin.Allahına kadar,hepimiz kadar,kanının son damlasına dek galatasaraylıyım.ama bugunkü geldiğimiz durumda tek kurtuluş yolu bu görünüyor arkadaşlar.belki bir fener macı gidicek,belki bu yılın şampiyonu olucak fener ama emin olun gelecegimiz acısından yapılacak en güzel hareket bu..ya maca gitmeyin,ya da gitseniz bile boşverin macı,yenmişiz yenilmişiz umrunuzda olmasın.tek hedefiniz ceyhun denen adam müsveddesi olsun,bu bizim ceyhundan kurtulmamız için tarihi fırsattır arkadaşlar..

Üst Alt