TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu

komedi gibi hoca.bir antrenörün takıma hiç mi katkısı olmaz.bu takıma takım oyunu oynatacak adam gibi bir koç getirilmeli.fener akıllılık etti yunan hocayı getirdi.biz de kaliteli bir isimle anlaşmalıyız.yoksa bu sene taurasiye tinaya yazık olacak

o kadar organizasyonlar yapılıyor da ceyhun hocanın kovulması için herhangi bir organizasyon niye yapılmıyor ki.

Şimdi Mersin maçına gidecektik sağ olsun keyif kalmadı.Hoca falan bir kenara bu takım nasıl yenilir hem de bu şekilde aklım almıyor.

Şu takımın şu kadroyla erkek takımlardan bile 98 sayı yememesi gerekiyor ama koç böyle bir etken işte.

Hala hiçbir şey kaybetmedik, yöneticier uyumayı bırakıp antrenör değişikliğini yapsın artık. Eğer Euroleague'den elendikten sonra falan yapacaklarsa hiç zahmet etmesinler tazminat falan ödemeyelim bir de şuna.

takıma katkısını gectim bence takımı geri götürüyor. begenmedigi ceyda bize 20 sayı attı be.

ceyda bugün iyi oynamış olabilir ama bizde oynayacak cok süre alıcak bir oyuncu degil bence.sorun elimizdeki oyuncuları körelten bir antrenöre sahip olmamız.hala diyorum yasemen saylar baska bir hocanın elinde olsa cok önemli noktalara gelebilir ama ondaki yetenegi bile göremiyor ki.

Aynı derece erkek basketbol takımına para harcansa daha hayırlı olurdu. En azından erkek takımının başında adam gibi bir koç var.

Mihriban Oğuz hanımın zamanında gidişi ne kadar doğruysa şimdi de geri gelmesi o kadar doğru olur.

oha lan kaybetmişiz :( şu kadroyu bile oynatamayan Ceyhun Yıldızoğlu'na nasıl hala tahammül ediliyor anlamış değilim yeter artık yeteeeerrr..

Taurasi'nin ekmeğini yiyerek buraya geldin, istifa et ceyhun, senin yüzünden avrupa kupası alacak kadro ne hallerde.

İnanamıyorum ya...

Avrupayı geçti WNBA hariç Dünyanın en top class kadrosu Ceyhan Belediyeye yeniliyor...

Yuh diyorum ya...

Yuh ki ne yuh ceyhun hoca ya...

taurasi,fowless,charles bunları wnba'de bir takıma koymak demek, lebron,wade,bosh üçlüsünü kurmak demek :D adamda böyle kadro var ama ceyhan belediye'ye yeniliyor.

Kaç maçtır bekliyorduk CY ne zaman edecek içine diye. Sıçtı sonunda. Ev sahibi avantajını kaybetmesek bari.

arkadaşlar daha yeni geldim salondan.gercekten güzel ve heyecanlı bir mactı.macın bizim açımızdan zor gececegini ceyhanda yaşıyan biri olarak konu daha ilk acıldıgında baş sayfada yazmıştım zaten.keşke yenseydik diyorum bir cimbomlu olarak, ama biraz da bir avrupa devini yenmenin getirdiği bir gururda yok deil dogma büyüme bir ceyhanlı olarak :) (lütfen kızmayın sonuçta kesseler kanımız sarı-kırmızı akar)

öncelikle forumda arkadaşlarım hocaya yüklenmişler genel bazda.bende acıkcası farklı bişey söylemeyecegim.koca bir mac boyu ceyhanın lacy gibi ,ceyda gibi tehlikeli dış oyuncularına karşılık alan savunmasında inat edip durdu anlaşılmadık bi şekilde.biz tribünde mac 95-86 oldugunda 2 dakika kaldıgı için bitti dedik ama ceyhunda gercekten ilginç bi potansiyel !! var.ordan macı verdirmeyi başardı takıma.ben basit bir taraftarken hangi oyuncuların galatasarayı zorlayacagını biliyorum ama ceyhun efendi nedense bir gram önlem almamış.insan oynayacagı takımı bikaç hafta önceden kesinlikle inceler ve önlemini alır.resmen kankası şaziye ile birlikte dinamit koyuyorlar takıma.

kadro olarak tek tek incelediğimizde gercekten mükemmel bir kadromuz var.amerika milli takımının ilk 5 inden 3 kişi kadromuzda ama oyun tarzımız cok kötü.ışıl potaya bakmaya korkuyor nedense.oysa benim gördüğüm gayet düzgün bi eli var.mactan önce ısınırken genelde topları sokuyordu.bahar zaten ceyhandan yetişme oldugu için iyi bilirim.biraz sorumluluk verin macı alır size.e bunun yanında yasemin gercekten yetenekli.sanırım burdada problem ceyhun efendide.insan oyuncularına biraz özgüven aşılar.

en önemli konulardan biride taurasi.oynaması için illa macın isminin cokmu büyük olması gerekiyor..? illa karşısına kanlısı pondexter ımı koyalım hırs yapması için..? koskoca taurasi hülya özkanın markajında silinip gitti.üstelik son topu onun kullanmasını beklerken resmen kactı sorumluluktan.sanrım oda istemiyor hocayı.aklıma başka bişey gelmiyor.

sonuçta kısaca söylemek gerekirse..ÜNAL BAŞKAN,YEMEGİN MALZEMELERİ COK GÜZEL VE KALİTELİ AMA BUNCA MASRAFA KIYMIŞKEN ŞU MALZEMELERİ DÜZGÜN Bİ AŞÇININ ELİNE VER LÜTFEN..!

Ev sahipliği gitti.Şampiyonluk da artık %51 onların elinde yuh ya şu kadroyu bu hale sokmak büyük başarı cidden.

Öncelikle sakin olmakta fayda var, henüz hiç bir şey bitmiş değil

Avrupann en pahalı kadrosu bizde ve tüm maçlarımızı kazanırsak hedeflere ulaşmış oluruz

bize düşen destek

Fakat açıkca görünen bazı gerçekleri konuşmamız lazım

1)ABD milli takımının 3 oyuncusunun ilk 5 başladığı takımın guardı Işıl olmaz, hatta hiç bir takımın guardı ışıl olamaz. Işılın yerine isim ver denilirse, TKBL herhangi bir takımın guardı hatta yedek guardı olabilir. Bu gerçekle yüzleşmeden bu dertler bitmez

2) Ceyhun hoca takımı böyle yönetecekse kendisine teşekkür edilmeli, yerine Cem akdağ veya olmadı Ros Caseres in kocu istifa etti sanırım, hemen onu alıp getirmek lazım

3)Turassi isterse her maçı alır. Tamam allahı var, takımın en iyisi ama ruhunu koymuyor yeterince bir sorun var belli. WNBA ve fb deyken de izliyordum onu, maç boyu hırsdan yerinde duramıyordu. Biz de sadece görevini yapıyor, hatta son top için yeterince agresif pas bile istemiyor. Sıkıntısı neyse bulunup çözülmenli yoksa Augustos u gönderdiğimize pişman oluruz

4) Pota altı Tina ve Fowless beraber oynayacak diye Prince forma şansı bulamıyor. TKBL için Tina yeter pota altı, kimse de yok ki böyle bir pota altı. Hele senin top getirebilen adamın yokken

5)Şaziye konusunda yeter artık. Boşuna taraftarı kanser etmeye gerek yok

Öncelikle sakin olmakta fayda var, henüz hiç bir şey bitmiş değil

Avrupann en pahalı kadrosu bizde ve tüm maçlarımızı kazanırsak hedeflere ulaşmış oluruz

bize düşen destek

Fakat açıkca görünen bazı gerçekleri konuşmamız lazım

1)ABD milli takımının 3 oyuncusunun ilk 5 başladığı takımın guardı Işıl olmaz, hatta hiç bir takımın guardı ışıl olamaz. Işılın yerine isim ver denilirse, TKBL herhangi bir takımın guardı hatta yedek guardı olabilir. Bu gerçekle yüzleşmeden bu dertler bitmez

2) Ceyhun hoca takımı böyle yönetecekse kendisine teşekkür edilmeli, yerine Cem akdağ veya olmadı Ros Caseres in kocu istifa etti sanırım, hemen onu alıp getirmek lazım

3)Turassi isterse her maçı alır. Tamam allahı var, takımın en iyisi ama ruhunu koymuyor yeterince bir sorun var belli. WNBA ve fb deyken de izliyordum onu, maç boyu hırsdan yerinde duramıyordu. Biz de sadece görevini yapıyor, hatta son top için yeterince agresif pas bile istemiyor. Sıkıntısı neyse bulunup çözülmenli yoksa Augustos u gönderdiğimize pişman oluruz

4) Pota altı Tina ve Fowless beraber oynayacak diye Prince forma şansı bulamıyor. TKBL için Tina yeter pota altı, kimse de yok ki böyle bir pota altı. Hele senin top getirebilen adamın yokken

5)Şaziye konusunda yeter artık. Boşuna taraftarı kanser etmeye gerek yok

taurasi daha napsın yahu insaf. ne agustusu. şu hocayı göndersinler. adam gibi hoca gelsin şu takım 2 level atlar. özge yavaşı alırsın guard olarakda. bu takım onları onun sahasındada yener ama önce şu antrenör bozuntusu gidecek. birde şaziye oynayacak diye yasemen ayşe cora oynayamıyor bu herif yüzünden. şaziyenin hicbir işe yaradıgını görmedim. aşıkmdır nedir kıza anlamadım. birde son topu ona kullandırıyor. ve sana 2 lik lazımken. 3 lük atıyoruz.

zaten 11-0 seri oldu anca öyle aldı molayı. ve 3 lük kullandık şaziyeyle son topu. sonra 2 basket daha attılar 13-0 seri. hemde 2 dakkada. şaka gibi.

muhtemelen seneye bayan baskete çok büyük bir yatırım olmayacakmış valla olmasında arkadaş kac senedir kimleri getirdik hala birşey olmuyor resmen koçsuz oynuyoruz maçları şu takım bu sene euroligi alsın başka hiçbir şey istemiyorum lig fenerın olsun yeterki euroligi alalım

hoca adam olsa sene başından beri bi bka yaramayan şaziye ile sariyeyi kadroya almaz...hoca adam olsa elindeki avrupanın en iyi guardını kadro dışı bırakmaz..hoca hoca olsa takım 98 sayı yemez....

Üst Alt