TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

adnan polat tek tesellim ne biliyormusun başkanlığın sürece yaşattıklarından sonra sanada böyle bir veda yakışırdı ş. ezikler bank asya diye tempo tutuyorlar bu başarıda! senin adnan polat

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

Horakova şaka mısın sen ya nerden çıktın?

4. maci yensek ne olacak, gideriz abdi ipekcide yine yeniliriz. Istikrar olmadiktan sonra. Sampiyonlugu ilk macta verdik

harokovayı maç öncesi kadro dışı bırakıp sutton brownu alması da bi ihtimaldi, harokovayı aldı ve maçın yıldızı oldu bu da bi şans tabi

Her branşta olduğu gibi burda da yerlilerimiz kötü.Sadece iyi yabancılarla bu iş olmuyor, Adnan Polat yönetimi bunu öğrenemediği için bu hale geldi.

Muhteşem 3´lü dışında maalesef bizden çok üstünler,olacağı buydu.8 senedir şampiyon oluyorlar galiba,çok can sıkıcı bir durum.

Işıl boş bir basketbolcu.Hiçbir penetresi sonuç vermiyor.Blok yiyip topu rakibe teslim ediyor

biz bu macta kötü oynadık kabul edelim hakemlerde serefsizlik yaptı ama ben kendi takımıma bakarım arkadas dogru dürüst defans yapmadık. bu alan savunmasını devamlı yaptıran bu hocadan kurtulmak gerekiyor. ama gitmez ne yazıkki. gitse şansımız artcak. bizim oyuncular he karsı rakipten uzak oynuyor. görende uzaktan atamıyor sanacak. ben bu takımı tanıyamıyorum. nerde o defans göremedik...

Fb tv bizim sesler komple kesiyor, studyodan anlatiyorlar

Seneye napıp edip iyi yerlileri almalıyız.Tabi bize kalırsa.

bencede biz şampiyonlugu ilk macda verdik....gurur duy ışıl alben.

biz bu macta kötü oynadık kabul edelim hakemlerde serefsizlik yaptı ama ben kendi takımıma bakarım arkadas dogru dürüst defans yapmadık. bu alan savunmasını devamlı yaptıran bu hocadan kurtulmak gerekiyor. ama gitmez ne yazıkki. gitse şansımız artcak. bizim oyuncular he karsı rakipten uzak oynuyor. görende uzaktan atamıyor sanacak. ben bu takımı tanıyamıyorum. nerde o defans göremedik...

cem akdağ iyi defans yaptırıyordu

Ayrıca kızmayın ama ben Tamika yerine Angel´ı tercih ederdim.

Üst Alt