Tobol Maçı 19:30'da NTV'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Rıdvan Dilmen 'i tarafsız diye bizim taraftarlardan da seven çok. Tam lakabına layık yorumlar yapıyor objektif adı altında.

İnanmıyorum ya Ercan Taner gibi birisi anlatıyor ama fenerli rıdvan yorumluyor.Hiç sevmediğim birisi.Maçın ntv'de olmasına sevinirken Rıdvan gibi birisini dinlemek istemiğim için televizyonun sesini kapatacağım yalnız Ercan Taner gibi bir spikeride dinleyemiyeceğimin üzüntüsünü yaşıyorum.

Ben Rıdvan Dilmen'in yorumlarını objektif buluyorum.Yok işte sesi kapattırcak kadar aşırı antipatik değil bence.

hiçbir yorumcudan tamamen objektif olmasını bekleyemezsiniz zaten.

rıdvan'ın da fenerbahçe'den "bizim takım" diye bahsetmesi, her fenerbahçe yenilgisi sonrası sinirden morarması da objektiflik sınırları dışına çıkabildiğini gösteriyor.

aynı şekilde mehmet demirkol da bazen objektifliğin sınırlarını ciddi derecede aşabiliyor, emre belözoğlu konusundaki dönekliği gibi.

ama hiç kimseden %100 objektif olmasını bekleyemezsiniz, mümkün olmaz böyle birşey.

bu insanları sözde galatasaraylı olup da sürekli galatasaray'a giydiren yorumculardan çok daha değerli buluyorum.

örnek verdiğim bu iki kişi yeri geldiğinde galatasaray'a da giydirmiş olsalar da benim aklımda kalan rıdvan dilmen'in güntekin onay'ın kıskanç bir halde "rijkaard neden galatasaray'a gelsin ki, bu kadar büyük takım varken kimse istemiyor demek ki." sözlerine "galatasaray'da büyük takım, neden gelmesin. türkiye'de gelebileceği en uygun, en iyi takım galatasaraydı." demesi ya da mehmet demirkol'un yine sözde galatasaraylıların keita transferine sallarken bu transferi koruması, arda'nın sevgilisiyle resimler medyaya düştüğü zaman arda'ya sahip çıkmasıdır.

hakan ünsal, esat yılmazer, ismet tongo gibi adamlarla bir tutulmaması gerek bu adamların.

O yüzden lakabına yakışan yorumlar yapıyor diyorum ya. Dinleyince çok objektif gibi ama alttan alttan saydırmayı da pek seviyor Rıdvan.

kimsenin tam olarak objektif olması beklenemez, arada galatasaray'a da giydirmiyor değil ama sonuçta o da bir fenerli bunu da göz önüne almamız lazım.

gütekin onay'ı rıdvan'dan çok daha antipatik buluyorum doğrusu.

piyasada h.ünsal, ismet tongo, tanburacı, esat yılmazer ve daha nice galatasaray düşmanıyla bir tutulmaması lazım diye düşünüyorum.

Valla onlar hiç olmazsa açıkça sallıyorlar istediklerine. Neyse bunu tartışmanın mantığı yok.

Ntv şifre girecek mi, bilen var mı?:)

Şifre girseler bile zaten şifreleri açıklıyorlar.Ayrıca niye şifre girsinler ki?Benim bildiğim sadece La liga da giriyor.

Ridvan fanatik fenerli , nekadar objektif davranmaya calissada beceremez adam(misal sizden biri bi fener macini anlatacak nekadar objektif olabileceksinizki ? ) onu dogal karsiliyorum, suc ntvnin sen ne diye fenerli birini Galatasaray macinda yorumcu yapiyorsunki...

Üst Alt