Tobol Maçı 19:30'da NTV'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Rıdvan'a kurban olun siz.. Ya bir de İlker Yasin'in falan anlattığını düşünün :D Beterin beteri vardır Rıdvan'a şükredelim.. Ya da şöyle söyleyeyim NTV olması bile yeterli benim için.. En azından D-Smart'ın öküz spikerleri anlatmayacak maçı.. İyi ki NTV aldı maçı o yetiyor bana..

Ridvan fanatik fenerli , nekadar objektif davranmaya calissada beceremez adam(misal sizden biri bi fener macini anlatacak nekadar objektif olabileceksinizki ? ) onu dogal karsiliyorum, suc ntvnin sen ne diye fenerli birini Galatasaray macinda yorumcu yapiyorsunki...

Abi bir de şöyle düşün.Maçı Osman Şenher yorumluyor. :) Bu abimiz de fanatik Galatasaraylı'dır ve takımı savunmak adına olmadık yorumlar yapabiliyor.Bir süre sonra da itici gelmeye başlıyor.Şahsen Rıdvan Dilmen'in maçı yorumlamasını tercih ederim.Fenerli olmasına rağmen tarafsız yorumladığını düşünüyorum.Yani Galatasaray'dan hoşlanmasa bile bunu yansıtmıyor yorumlarına.Belki de ben taraflı yorumladığını hissetmiyorum o yorumlarken bilemiyorum...

Ridvan fanatik fenerli , nekadar objektif davranmaya calissada beceremez adam(misal sizden biri bi fener macini anlatacak nekadar objektif olabileceksinizki ? ) onu dogal karsiliyorum, suc ntvnin sen ne diye fenerli birini Galatasaray macinda yorumcu yapiyorsunki...

Bu konu benim de canımı sıkıyor.Ercan Taner var Allah'tan.Bu güzel bir durum.

Benim bildiğim Avrupa'dan maçlara kaynak yapan olmasın diye uydulara şifreliyorlar maç saatinde yani ya D-smart ya Digitürk ya Kablo Tv ya da karasal yayın anteni olması lazım .. Sadece uydu varsa izlenemez ..

yarın görürsünüz.. Ntv tenis maçları motor sporları dahil futbol maçlarında da (ki bunu Barça-Madrid maçında da yaptılar) maç saatinde uydudan yayını kesiyor .. Amaç başka ülkeler Türksat uydusu üzerinden maç yayını yapamasın diye çünkü ciddi cezalar var bu konuda .. He %100 benim dediğim olur demiyorum tabiki yanlış anlamayın ama böyle olursa da şaşırmayın ondan söylüyorum .

NTV sadece yabancı ülkelerden izlenmemesi için yayını şifreliyor. Kendi sitesinde zaten şifreleri veriyor. Tek yapmanız gereken şifreyi uydu alıcınıza girmek. Bende Barça-Madrid, Motor Sporları vs. hepsi her zaman açık.

Sonuç olarak şifreleseler bile uydu alıcınızdan izleme imkanınız var.

AlintI

evet arkadaslar deminden ntv merkezi aradim avrupaya yayin varmis ntv bati ve ntv maci ortak yayin olarak yayinlicak

Ercan tanerin sunumu ile izlemek keyifli olacak.Büyük ihtimallede rıdvan dilmen yorumcu olarak maçı taner ile beraber sunacak.Bence şuanda en iyi maç spikeri ercan tanerdir benim gözümde ve umarım diğer maçlardada ntv yayınlama imkanı olur.Güzel bir maç olmasını umuyorum.

Ercan tanerin sunumu ile izlemek keyifli olacak.Büyük ihtimallede rıdvan dilmen yorumcu olarak maçı taner ile beraber sunacak.Bence şuanda en iyi maç spikeri ercan tanerdir benim gözümde ve umarım diğer maçlardada ntv yayınlama imkanı olur.Güzel bir maç olmasını umuyorum.

Evet bencede Ercan Taner en iyi spiker.

Üst Alt