# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !

Alacaklarını hiç ama hiç zannetmiyorum‚ bahsedilen site daha önce Sercan Galatasaray´da haberini de veren sitedir bilginize...

Rosicky son Emirates Cup´ta muhteşem oynamıştı stiline hastayım bu adamıni‚ Wegner aptal değilse hayatta bırakmaz...

Ledesma ise tam bi hayal... İtalyanın en istikrarlı orta saha oyuncularından biridir. Takımıyla problemler yaşıyor fakat buradan ayrıldıktan sonra gideceği durak Pandev gibi Inter olur... Almaları imkan dahilinde bile değil...

Hadi Rosicky yi Wegner in genç oyuncu takıntısından bıraktılar diyelim ama Ledesma imkansızdan bile öte.. Yani inanmayın renktaşlar.. Ayrıca bu tarz haberler daha basına bile doğru düzgün düşmeden neden bizde yayınlanır anlamış değilim...

Abi bir tecrübeli iki gelecek vaad eden demişse demiştir. Şartlar değişir.

Rosicky ile mesela uzun süredir anlaşıyoruzdur. Ledesma fırsatı çıkmıştır bir anda. Kaçırmak istememişizdir.

Sezer Öztürk gelecek gibime geliyor bana ayriyetten.

Alacaklarını hiç ama hiç zannetmiyorum‚ bahsedilen site daha önce Sercan Galatasaray´da haberini de veren sitedir bilginize...

Rosicky son Emirates Cup´ta muhteşem oynamıştı stiline hastayım bu adamıni‚ Wegner aptal değilse hayatta bırakmaz...

Ledesma ise tam bi hayal... İtalyanın en istikrarlı orta saha oyuncularından biridir. Takımıyla problemler yaşıyor fakat buradan ayrıldıktan sonra gideceği durak Pandev gibi Inter olur... Almaları imkan dahilinde bile değil...

Hadi Rosicky yi Wegner in genç oyuncu takıntısından bıraktılar diyelim ama Ledesma imkansızdan bile öte.. Yani inanmayın renktaşlar.. Ayrıca bu tarz haberler daha basına bile doğru düzgün düşmeden neden bizde yayınlanır anlamış değilim...

Aynı zamanda hiç bir gazetede daha yayınlanmadan Pino ve Cana Galatasaray'da diyen site.

ScoutGS, Galatasaray'ımızın transferlerine bilmesenizde etkisi olan bir sitedir.

Alparslan Erdem transferinde mesela.

Yanlız bu rakip takım forumundaki üyeler geçen yıl Elano transferinden önceki kesin tavırları sürdürmeye devam ediyorlar. Transfer biraz geç açıklansın da kapak tam otursun artık :)

Elano Bu kadro içerisinde çok iyi iş yapar. Hatta Pino yerine sağ iç oynayıp tüm koridoru Sabri'ye bırakmak da bir çözümdür. Bu şekilde bir organizasyon orta sahamızı iyice kalabalıklaştırıp organizasyon yeteneğimizi arttırır. Elano'yu neye göre küçümsüyor küçümseyen arkadaşlar anlamıyorum.

Rosicki transferinde benim kafamda hakikaten büyük soru işareti var. Ama onu bir kenara korsak şu an yine de defansın göbeğiyle kalede önemli eksiklerimiz var. Özellikle kaleci hakikaten büyük eksik. Aykut o işi yapamaz. Rijkaard'da ısrarla Aykut'u oynattığına göre iki kalecimizden iyi olanın o olduğunu düşünüyor. Eğer durum buysa vah halimize diyorum. Servet, Gökhan, Hakan Balta stoper mevkiini her türlü kotarır ama kaleye acil bir çözüm şart oğlu şart.

O site Cana,Elano,Pino,Santos,Keita vs vs vs hepsini veren site olduğunu biliyor musun?

Elano Bu kadro içerisinde çok iyi iş yapar. Hatta Pino yerine sağ iç oynayıp tüm koridoru Sabri'ye bırakmak da bir çözümdür. Bu şekilde bir organizasyon orta sahamızı iyice kalabalıklaştırıp organizasyon yeteneğimizi arttırır. Elano'yu neye göre küçümsüyor küçümseyen arkadaşlar anlamıyorum.

Rosicki transferinde benim kafamda hakikaten büyük soru işareti var. Ama onu bir kenara korsak şu an yine de defansın göbeğiyle kalede önemli eksiklerimiz var. Özellikle kaleci hakikaten büyük eksik. Aykut o işi yapamaz. Rijkaard'da ısrarla Aykut'u oynattığına göre iki kalecimizden iyi olanın o olduğunu düşünüyor. Eğer durum buysa vah halimize diyorum. Servet, Gökhan, Hakan Balta stoper mevkiini her türlü kotarır ama kaleye acil bir çözüm şart oğlu şart.

Elano çoktan gitmiş baksana gelen adamlara..

çıplak koşuyorum yol üstünde:):)

Bu 2 transferle sistem artık herhalde 4-1-2-3 oldu o zaman. birde defansif orta saha alınırsa 4-2-1-3 diye değişir her maç B planı olur. Eğer sakatlık olmassa 10 puan farkla bitiririz. ilk 3 hafta bişey beklemiyor alışma devresi vs.

Hayalimdeki kadro bide defansif orta saha be . Rosicky pinonun yerindede oynayabiliyor. Bu durumda rosicky yana geçip. ARda rosickynin yanına geçip kewell oyuna rahat sokulur. hiç bişey değiştirmeden. Cimbom Gol Gol GOl.

Oncelikle bir hafta aradan sonra ilk kez yazabildim foruma. Nedense giris yapamiyorumdum. Admin'e de mesaj attim. Bilmiyorum dger arkadaslarda da bu sorun varmiydi...

Ve Insallah transferler gerceklesir.... Bize lazim olan iki oyuncu.... Elano da takimda tutulursa iyi bir yedek olur... Malum Rosicky'nin sakatlik durumu var. Allah korusun yine sakatlanirsa Sarp'a kalmayalim.

Elano çoktan gitmiş baksana gelen adamlara..

Belli olmaz o işler. Rijkaard bu adamı bırakmak istemiyor. Ki bence de kesinlikle kalmalı. Ama yaşı itibarıyla 10 milyonun üzerindeki her teklifde göndermek akıllıca olur. Satmak için satarsak üzülürüm böyle bir oyuncuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt