# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cristian Ledesma ve Tomas Rosicky Galatasaray'da !

Ben Sağlamcıyım...

Görmeden formayı üzerinde yorum yapmayacağım...

Hala Sarı Civcivlerden üyelik bekliyorum...!!!

Gönderebilen varsa göndersinde azcık gülelim olm...

Moralim bozuk la...:sad007:

Bu isimler çok heycanlandırdı beni. Cana-Ladesma-Rosicky'lı inanılmaz bir orta sahamız oldu.

Açıkcası rosicki 3 maçta bir sakatlanır :S Ledesma da 30 yaşında ve yine biraz düz bi oyunuc. çok beğendiğim söylenemez transferleri ama Galatasaray forması giydikleri gün her türlü destek bulacaklardır taraftardan

beyler hepimiz çok heyecanlandık haberlerde inş büyük olasılıkla doğru ama başlık:Cristian Ledesma ve Tomas Rosicky Galatasaray'da İddaası diye değiştirilsin.

Cevap: # Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da (mı?)

Ben size %100 net bilgi vereyim.İki oyuncuyla da görüşme bile yoktur bırakın transferi.Saygılarımla...

Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da (mı?)

İnşallah haberler doğrudur. İki transfer de orta sahadaki kanayan yaramıza ilaç olur.

Yalnız bu kadroda uyum ve sakatlık sorunu olmazsa hayal bile edemiyorum yani. Cidden öyle böyle bir kadro değil. Oha lan dur bir daha bakalım;

-------Cana-----Ledesma

------------Rosicky--------

Oha lan.

pektemek-kavlak-pehlivan konusundada pek eminlerdi. Yinede bekleyelim derim. Çünkü çok zor isimler bunlar ama piyasadaki en sağlam kaynakta onlar.

Şimdi kesin değil ama diyelim transferler oldu, şöyle de oynayabiliriz çok rahatlıkla, şu anki oyuncu yapısı her iki şekilde de oynamaya hemen hemen müsait (bu 2 oyuncunun geldiğini varsayarsak) ;

Ufuk

Sabri - Neill - Servet - Hakan

Cana - Ledesma

Elano - Rosicky - Arda

Baros

Ufuk

Sabri - Neill - Servet - Hakan

Cana

Ledesma - Rosicky

Pino - Baros - Arda​

Yani Elano takımda tutulup ilk yazdığım gibi de oynayabiliriz, Elano gönderilir (veya takımda kalır), ikinci yazdığım gibi de oynayabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt