# Tomas Rosicky - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Rosicky

Sakatlık konusu etüt edilir, sakatlıktan döndüğünden beri olan performansına bakılır, bir de burada kapsamlı kontrolden geçirilir. Bunlara göre alınıp alınmayacağına karar verilir. [Tabi bu tarz bir oyuncu almaya karar verdikten sonra için konuşuyorum] Hasta-sakat diye almayacak olsaydı Kewell'ı da almamak gerekirdi.

Linderoth ise bizde sakatlandı. Hatta sakatlık da değildi, çok nadir görülen kemik büyümesi gibi bir rahatsızlığa yakalandı. Bunun sonucunda futboldan çok uzak kaldı. Bünyesi de zayıf kaldı. Sakatlığa alışık bir isim de değildi. Psikolojik olarak da kötü etkilendi. Sonra farklı bir yerinden yine ciddi bir rahatsızlık daha geçirdi. Bu da tuz biber oldu. Elimizden birşey gelmezdi yani.

Ancak sakatlığı ve hastalığının ne olduğu bilinen bir oyuncu için durum böyle değil. İncelersin, durumuna bakarsın, raporları okursun, kendi kontrolünü yaparsın, döndükten sonraki maçlarını daha bir dikkatli etüt edersin eğer sakatlığı atlattığını düşünüyorsan ve güç olarak da iyi durumdaysa alırsın, yok güvenemiyorsan almazsın.

Çok kaliteli bir oyuncu.Gözden çıkarılan böyle oyuncular Galatasaray'da yeniden hayat buluyor gelirse belki o da yeniden hayat bulabilir ama ben alınmasından yana pek değilim.Ama alınırsa da faydalı olabilir.

biraz nahif bir oyuncu rosicky.

bize karşı 11 kişi defans yapılan, yıldız oyuncunun çekilemediği ligimizde çok tekme yer. tutunamaz bence.

Elano box to box oynayabilirse eğer(ki son maçlarda öyle bir havası vardı) Rosicky harika bir transfer olur.Baros'la olan yakınlıkları,uyumları takıma da çabuk alışmasını sağlar.Keşke gerçek olsa bu transfer

Ama her şeyden evvel bize sağlam bir stoper şart.Ondan sonra Rosicky düşünülebilir,hatta düşünülmelidir

iyi ne güzel linderothun yanında salonda calışacak ekürisini transfer ederiz , 2-3 yıl boyunca keriz gibi paşa paşa parasını öderiz ,ne ala , gencler macından sonra linderotha devre arasında gidecekmisin diye soran muhabire adamın cevabı , hayır ,sene sonuna kadar sözleşmem var bir yere gitmiyorum demiş , adamda biliyor ,yattığı yerden cukkayı dolduruyor , rosickiyi alalım birde linderothun sözleşmesini 3 yıl daha uzatalım .. keyifler ala...

iyi ne güzel linderothun yanında salonda calışacak ekürisini transfer ederiz , 2-3 yıl boyunca keriz gibi paşa paşa parasını öderiz ,ne ala , gencler macından sonra linderotha devre arasında gidecekmisin diye soran muhabire adamın cevabı , hayır ,sene sonuna kadar sözleşmem var bir yere gitmiyorum demiş , adamda biliyor ,yattığı yerden cukkayı dolduruyor , rosickiyi alalım birde linderothun sözleşmesini 3 yıl daha uzatalım .. keyifler ala...

imza :D

Son yılların en gereksiz transferi olur.Ama sorarsanız,tabi her taraftar böyle futbolcuyu takımında görmek ister.Ama bizim sorunumuz ofansif değil,defansif.Forvetsiz bile gol atabiliyoruz zaten.Devre arasında yönetim,bu defans hattına ayar çekmezse,2.yarı dan birşey beklemiyorum.Geçen sene'nin aynısı olur.

rosicky cok iyi oyuncu ama ihtiyacimiz oyuncu degil once bi defans bolgesini ön libero bolgesini halledelim ondan sonra baska mevkileri dusunuruz bu takimin zaten ofansif gucunde bi problem yokki ne yapacagiz bi tane daha ofansiv oyuncuyu biraz da defansi saglama alalim rosicky cok iyi oyuncu ama alinirsa yanlis transfer olur bana gore

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt