# Tomas Rosicky - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rosicky

Bedavayaysa alinmasi guzel olur. Sakat oynayamaz diye dusunenler varsa (Carrusca Nonda Lincoln kadroda da ne oluyor) Kewell ornegi var onumuzde kendini gostermek icin oynar. Ama ben bos bi haber oldugunu dusunuyorum.

Gelmesin şu herif ya...Geleceğin takımı kurulacak birde.Tamam önceden iyi oyuncu olabilir ama sakatlık geçirdi ve 29 yaşında.Tarzları farklı olsada onun yerine 23 yaşındaki biglia yı tercih ederim.Büyük başarılar isteniyorsa bu tarz masraflar yapılmalı...

star internet sayfasına girerseniz bu haberi görürsünüz belki akşam açıklanabilir kewell haberinide ilk star vermişti hazırlıklı olun beyler bugün veya yarın bomba patlayabilir

bu adamı getirmek büyük risk olur. elimizde zaten uzun sakatlıktan yeni çıkmış nasıl performans göstereceği belli olmayan üç oyuncumuz (linderoth, uğur, serkan) + iki kronik sakatımız (emre güngör, gökhan zan) var. şimdi bunlara bir de rosicky'yi ekledik diyelim. bu oyunculara umut bağlayarak, güvenerek yola çıkmak büyük kumar olur. eğer tutarsa rosicky eski formuna kavuşursa ne ala, dünyanın en iyi oyun kurucusundan birine sahip olmuş oluruz. ama ya tutmazsa? bütün sezon çöpe atılmış olur. bu riske değer mi? bence orta sahaya daha dinamik, daha genç, sağlam oyuncular almalıyız ...

Tam bize göre br adam. Hem bedava hem sakatlık geçirmiş hem de gözden düşmüş 30 yaş altı bir yıldız. Bu tip adamları alıp verim sağlayabilmek çok önemli. Kewell 'da sakatlık yaşamıştı, Baroş gözden düşmüştü ama şimdi 11'deki yeri garanti olan 2 tane futbolcu. Bence yanlış bir seçim olmaz.

inşallah haber doğrudur. sakat bir Rosicky 'yi %100 sağlıklı bir Lincoln'e tercih ederim. En azından takıma negatif yönde etki etmez. İyileşmiş ve oynayabilecek durumdaysa zaten Allahtan başka birşey istemem.

Tam bize göre br adam. Hem bedava hem sakatlık geçirmiş hem de gözden düşmüş 30 yaş altı bir yıldız. Bu tip adamları alıp verim sağlayabilmek çok önemli. Kewell 'da sakatlık yaşamıştı, Baroş gözden düşmüştü ama şimdi 11'deki yeri garanti olan 2 tane futbolcu. Bence yanlış bir seçim olmaz.

önümüzde başarılı iki örnek var belki ama bu bunun herzaman tutacağı anlamına gelmez. :)

rosicky nisanda 2. takımla maça çıkmış hatta bu maçı 007 haldun da izlemiş çok istiyorlarmış adnan polatta quaresmayı çok istiyormuş.aslanyurekliler.com da barış abi var belki bilirsiniz o söyledi rosicky olayını

Ben araştırdım ve rezerv takımın kayıtlarında Rosicky'nin oynadığı iddia edilen maçları göremedim. Zira adamın tekrar sakatlanmaktan çekindiğinden dolayı tam hazır olana kadar rezerv liginde oynamak istemediğini biliyordum, nitekim durum böyleymiş. Zaten birinci takımla antrenmalara başlayalı da 1 ay oldu. Sonra lig bitti. Kısacası, adam sakatlığı atlatmış olabilir ama nüksetmeyeceğinin garantisi yok. Ayrıca adam antrenmansız. 6 ayda hazır hale gelir ancak.

rosicky'nin bonservisi elinde elinde olmasına ama...neyse ya boşuna konuşuyoruz rosicky avrupada parmakla gösterilen isimlerden biri...en kötü ihtimal roma,valencia tipi veya onların ayarında bir takıma gider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt