# Tomas Rosicky - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rosicky

Eski formunu yakalarsa rosicky...

----------------leo-------------------

U.Uçar---Mensah---G.Zan---H.Balta---

----------------M.Topal----------------

--------Rosicky-----------Arda--------

----Babel--------------------Kewell---

----------------Baros-----------------

Birde tüm oyuncular sakatlanmadan form tutarsa,Uefa da iddia lı konuma geliriz baya...

Birde tüm oyuncular sakatlanmadan form tutarsa,Uefa da iddia lı konuma geliriz baya...

4 atar 5 yeriz bu kadroyla..

G. Zan haric bu forumda yapilan en güzel kadro!

Muthis ara paslar, verkaclar, havadan karadan, hizli paslasmalar off herseyi yapardi bu kadro.

Rosicky sağlam pres yapabilen bir adam.Lincoln gibi düşünülmesin.Arsenalde Çok koşmayan tek ortasaha oyncusu fabregas oda malumunuz.Arsenal koşmayan adam almaz yani.İniesta ve xavi nin de çok sağlam defans yaptığı söylenemez.Bence o kadro oturursa iş yapar...

Bu kadar direncsiz bir orta saha, ve arkada bekleyen bir Gökhan Zan. Üst düzey maclari cikaramayiz..
Kardeşim hangi direncten bahsediyorsun Arda'nın defansının nekadar iyi olduğunu biliyoruz ki zaten sağlam bir rosicky'de çok koşan bir oyuncu.Gökhan konusuna katılıyorum onun yerine Emre G. süper olur.

Gelirse iyi olur diyeceğimde bu haberin çok gerçekçi olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama sonuçta takıma yakışacak ve adımızı duyurabilecek nitelikte bir adam.

Kardeşim hangi direncten bahsediyorsun Arda'nın defansının nekadar iyi olduğunu biliyoruz ki zaten sağlam bir rosicky'de çok koşan bir oyuncu.Gökhan konusuna katılıyorum onun yerine Emre G. süper olur.

Arda ve Rosicky'nin defansi iyi falan degil. Olmamali da zaten, cünkü meziyetli oyuncular ve görevleri öncelikle hücuma katki saglamak. 2'si de önce hücumu sonra defansi düsünen oyuncular. Kosmalari bu gercegi degistirmez. Bütün yük Mehmet'e kalirsa isimiz zor..

----------------Leo-------------------

U.Uçar---Mensah---Güngör---H.Balta---

---------------M.Topal----------------

--------Biglia-----------Arda--------

--Rosicky--------------------Babel---

Sanirim boyle hem defans hem ofans olarak daha saglam olur.

Ardanın defansı iyi değil mi? Şaka mı yapıyorsun? İstediği zaman nasıl savaştığını biliyor olman lazım. Mevki itibari ile hucuma daha çok efor sarfetmesi lazım dersen anlarım ama defansı iyi değil konusunda katılmıyorum sana.

Ardanın defansı iyi değil mi? Şaka mı yapıyorsun? İstediği zaman nasıl savaştığını biliyor olman lazım. Mevki itibari ile hucuma daha çok efor sarfetmesi lazım dersen anlarım ama defansı iyi değil konusunda katılmıyorum sana.

Bende Arda'nın savunmaya yeterince yardım ettiğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt