Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

1863__wallpaper-tomas.jpg

Hayırlı olsun,yakışmış parçalı.:tiphat: Yalnız adamın metalci olduğu her halinden belli yau :D

Hayırlı olsun.Reyiz çok fena bakıyor yalnız resimlerde.:asd:Bize böyle rakibi korkutacak sindirecek bir stoper lazımdı.Futbola elverişsiz Servet'i oynatmak zorunda olmasak,şu adamın yanına teknik bir stoper koysak çok iyi olurdu çok.

bu bence başarıdır kimse yaşına takılmasın yetenekli ve kariyerli bir adam geldi 2 yıl bize çok katkısı olacak

KAp ta açıklama yok hala. Sanki gene ceza alacaz:(

Niye ceza alalim yahu, o kadar da degil. Gorusmelere basladigimizi bildirdik zaten. Imzalar atildigi an KAP'a bildiri yapilir.

Ayrica KAP'tan guya ceza aldik, bunu kim uydurdu bilmiyorum ama zamaninda ceza almis olsak resmi sitede yer alirdi veya KAP'ta. Birde butun siteler bunu aciklardi zaten. Ceza meza hikaye, 1 kisi bunu soyledi sonra herkes ona bakaraktan ceza yedik yorumlari yapti bence.

Hic bir resmi haber gormedim cunku ceza yedigimize dair, birak resmi'yi lig tv gibi kurumlar bile soylemedi yanlis hatirlamiyorsam?

Niye ceza alalim yahu, o kadar da degil. Gorusmelere basladigimizi bildirdik zaten. Imzalar atildigi an KAP'a bildiri yapilir.

Ayrica KAP'tan guya ceza aldik, bunu kim uydurdu bilmiyorum ama zamaninda ceza almis olsak resmi sitede yer alirdi veya KAP'ta. Birde butun siteler bunu aciklardi zaten. Ceza meza hikaye, 1 kisi bunu soyledi sonra herkes ona bakaraktan ceza yedik yorumlari yapti bence.

Hic bir resmi haber gormedim cunku ceza yedigimize dair, birak resmi'yi lig tv gibi kurumlar bile soylemedi yanlis hatirlamiyorsam?

webaslan - 114 bin TL Elmander cezası

Bir tek bu haber var.

Adam öyle bir foto çektiriyor ki, sanki gelmiş, fotoğraf çetirmiş, imzayı atmış tek kelime konuşmamış gitmiş gibi. Acayip bi adam bu Ujfaluji

Yönetimimiz resmen basınla dalga geçiyor :D Açıklama yok ama "Ujfalusi imzaladı ama resmi açıklama yok " diye haber yapsınlar istiyorlar heralde :D Sonuç olarak iyi transfer umarım çok faydalı olacak takımımıza.. Hayırlı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt