Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Hoş geldin Ujfalusi. İnanıyroum çok önemli işler yapacaksın armamızın altında. Başarılar..

Ikinci lig Ujfalusi kayniyor, boyle saciyoruz paralari. Banada para sacan olsa boyle, oh ne guzel bedava tatil + ustune 4 5 milyon avro.

Groningendeki Isvecli stoperi alsalardi keske.

valla açıkçası verilen paraya bakmıyorum benim cebimen çıkmıyor ben gidip yine alırım formamı maçıma giderim, ürünleri alırım helal olsun para veriyorum iyi futbol istiyorum başarı istiyorum mutlu gururlu olmak istiyorum. 2m vermişler 2.5 vermişler açıkçası umrumda değil ben vermedim.

Adnan Polat la akrabalığın yok değil mi?

:D

Hayırlı olsun beyler transferiniz. Reyes, Forlan, Ujfalusi üçlüsü içinde en fazla verim alacağınız oyuncu Ujfalusi olur bence.

Senelik 5 trilyon garanti para, 40 maçta oynadığını düşünürsek de 1 trilyon da ordan. Bakalım Ujfalusi 1 yılda bize 6 trilyonluk katkı sağlayacak mı ???

Senelik 5 trilyon garanti para, 40 maçta oynadığını düşünürsek de 1 trilyon da ordan. Bakalım Ujfalusi 1 yılda bize 6 trilyonluk katkı sağlayacak mı ???

Bu trilyon yazıp rakamı büyütme çabaları nedendir ki? Hiç Emre belözün 8 trilyon kazandığı yazıldı mı gazetelerde bu ülkede merak ediyorum yanlış anlama.Zaten bi nontvspor gerçeği var bir de TRY üzerinden hesap etmeye başladık kendi kendimize.Hayrolsun.

Yıllık 1,4 milyon Bahreyn dinarını hak edecektir mutlaka kendi fikrime göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt