# Tomas Ujfalusi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

Madrid forumlarda, Atletico taraftarı Forlan ve Reyes'e üzülüyorlar, ama Ujfalusi için çıldırıyorlar. Elimizdeki en iyi defans oyuncusu bırakılmamalı demekteler.

Onu bunu geçin de sizce niye Atleticodan oyuncu almaya çalışıyoruz ? Belliki Forlan+Reyes+oyuncu arda takası yapmak istiyolar..Bence Atleticodan bu kadar oyuncu almaya çalışmamızın başka bir manası olamaz.

Bence takımın birbirine uyumunu kolaylaştırmak amacıyla düşünülmüş bir yöntem olabilir aynı klüp veya aynı milli takımdan oyuncular, bu düşünceyi Kallström ve Muslera isimleriyle de destekleyebiliriz :)

Oldukça iyi bir oyuncu, neden herkes karamsar bakıyor bu adama anlamadım. Yobo'dan fln kat kat iyi yani, öyle diyeyim.

ujfalusi iyi oyuncu ancak yanına iyi bir stoper daha alınması lazım servetle bu iş olmaz

Song, Emre Güngör, Meira, Neill, hatta sakat olmadıgı zamanlarda Gökhan Zan. Servet'in sıradaki kurbanı Ujfalusi demek. Bunları bir tek ben mi gördüm?

ARKADAŞLAR 3 TRANSFERDE HAYIRLI OLSUN YAŞINA RAĞMEN İYİ BİR FUTBOLCUDUR FORLAN BU LİGDE EN az 15 gol atar genç bir isim alınsaydı bu maliyete daha iyi olurdu.Ujfalusi de iyi oyuncu ama onun yerine daha sağlam birisi alınabilirdi tabi sağ bek olarak alındıysa ve 1 stoper daha alınma ihtimali varsa sorun değil reyes i ise tartışmıyorum bile

--------------------------(SERDAR KULBİLGE)--------------------------------------------

------------------------- ---(OCHOA) ------------------------------

---UJFALUSİ------C.ZAPATA ----SERDAR TAŞÇI---ÇAĞLAR B.----

---(SABRİ)--------(G.ZAN)-----(SERVET)---------(H.BALTA)--

------------------------------MUNTARİ----------------------------------------------

-----------------------(CEYHUN--M.SARP-A.AKMAN)---------------------

---------------------------------------SELÇUK İNAN------------------------------

------------------------------------------(YEKTA-)----------------------------------

-------------------------EDERSON-------------------------------------------------

-----------------------(EMRE ÇOLAK)-------------------------------------------

---GÖKDENİZ------------------------------------------REYES-----------------

---(KAZIM)-------------------------------------------(İ.AKIN)---------------------

---------------------------------FORLAN------------------------------------------------

------------(ELMANDER-CENK TOSUN-M.BATDAL)-------------------

ŞUNLARI DA ALINDA YÜZÜMÜZ GÜLSÜN LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNN

AYKUT 3. KALECİ UFUK KİRALANSIN STANCU KİRALANSIN PİNO GİTSİN CULIO KALABİLİR ALTERNATİF OLUR

ARDA SATILACAK

Su her baslikta kadro yapilmasini anlamiyorum arkadas.

Ujfalusi fena degildir ama yaninda Servet olursa pogu yeriz yine.

Keske Paolao olsaydi.

Paolao-Ujfalusi, iyi olurdu. ama arkada Balta-Ujfa-Servet olursa bizden yine bir bk olmaz bundan eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt