Topal Sevilla'ya mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topal Sevilla'ya mı?

Cevap: Topal Sevilla Yolunda

Bu Firsat kacmaz kesinlikle satilmali 8 Milyon cok iyi para...Mehmet Topal in yeri Rahatlikla doldurulur hatta ondan daha da Kaliteli bir isimle doldurulur...

Ben Mehmet Topal in Topsuz oyununu begenirim cok iyi kademeye giriyor cok iyi adam tutuyor ama Topla oynamasi bir Felaket cok ama cook basit Pas hatalari yapiyor...8 Milyona Appiah gibi bir adam aliriz...

Dün akşam Ntvspor'da Mehmet'in kesin satılacağını,oradan gelecek parayla da yıldız forvet transferi yapılacağını söyledi Hakan Ünsal.Sonuçta bi duyumu var ki,boşa konuşmadı gibi.

8-10 arası satabilirsek harika olur.Yolu bahtı açık olsun.Verdiği hizmetler için,sağolsun varolsun..

Sistemimizin olmazsa olmazı çok ucuza satılıyor hayır veto yemesi lazım bu transfer...

8 milyon euro çok çok iyi para. Satılması taraftarıyım. Rijkaard bize bir ön libero bulur, olmadı Murat Ceylan'ı alırız:)

Sistemimizin olmazsa olmazı çok ucuza satılıyor hayır veto yemesi lazım bu transfer...

çok ucuzmu:)

8-10m euro gayet iyi para..ben o paraya satılmasından yanayım..

Evet ilk 11 imiz için onemli bir oyuncu ama yeri doldurulmayacak bir oyuncu değil.. Hem onun için hem bizim için en iyisi o. Sonuçta m.topalıda düşünmemiz gerek avrupada iyi bir takım ve iyi bir maaş onu bekliyor olacak..

satılması salaklık olur. eğer avrupada iş yapmak istiyosanız en az 6 tane üst düzey türk oyuncunuz olmalı

bizde kim var? Arda, Topal belki biraz da Servet. Kesinlikle ama kesinlikle takımı dinamitlemek olur

çok ucuzmu:)

8-10m euro gayet iyi para..ben o paraya satılmasından yanayım..

Evet ilk 11 imiz için onemli bir oyuncu ama yeri doldurulmayacak bir oyuncu değil.. Hem onun için hem bizim için en iyisi o. Sonuçta m.topalıda düşünmemiz gerek avrupada iyi bir takım ve iyi bir maaş onu bekliyor olacak..

O mevkide ki adamların fiyatlarına bak bakalım Dünya futbolunda kolay yetişmiyor böyle yetenekler,6-7 milyon € çok mu bence hiç de büyük para değil,bu sene Rijkaard'ın usta elleriyle yoğrulan takımın oyuncularının değerlerini düşün bakalım...

ben olsam 1-2 sezon daha oynatırdım...İyi takım kuracaksak M.topal bu takımda şart... Şimdi Gitmesi onun için erken

Mehmet Topal,Servet,Hakan Balta,Arda haricinde ki bütün yerlileri istediğiniz fiyata satın hatta çoğunu bedavaya yollayın ama bu adamlara dokunmayın,bunları satarsanız getireceğiniz adamlar oldukça yaşlı olacak ve 1-2 senede yüklü miktar kazanacaklar para çar çur etmekten başka birşey değil,tabi ki satılacak ama yerine yeni bir Türk kazandırıldığında,sudan çıkmış balığa dönmeyelim...

Rijkaard'la bir sene daha oynamalı Topal.Avrupa için hazır olduğunu düşünmüyorum ben.Biraz daha geliştirsin kendisini ki,rezil olmasın oralarda.

Rijkaard'la bir sene daha oynamalı Topal.Avrupa için hazır olduğunu düşünmüyorum ben.Biraz daha geliştirsin kendisini ki,rezil olmasın oralarda.

Bende acikcasi cok hazir oldugunu düsünmüyorum, cünkü ofansif yönü cook eksik.

Ayrica Sevilla gibi duran top organizyonlarina önem vermeye calisan bir takima gitmek üzereki, M.Topal hava toplarinda etkisiz.

Sevilla'dan Topal'a 8 Milyon €

news_manset_resim_w4_topal-Lincoln.jpg

Sevilla kesenin ağzını açtı

G.Saray’ın genç yıldızı Mehmet Topal, Sevilla yolunda. Milli oyuncunun peşini bırakmayan İspanyol kulübü, Mehmet Topal için kesenin ağzını açtı. Galatasaray’ın orta sahadaki dinamosu için son kararı Frank Rijkaard verecek.

Çanakkale Dardanelspor’dan 3 yıl önce 1 milyon Euro’ya transfer edilen ve kısa sürede Galatasaray’ın bankosu olduktan sonra Milli Takım’a kadar da yükselen Mehmet Topal için Galatasaray Yönetimi 8 milyon Euro bonservis bedeli isteyecek. Mehmet Topal’ı satmayı düşünmeyen sarı kırmızılı yönetim, Sevilla’nın cazip teklifi karşısında şaşkına döndü. Mehmet’in her fırsatta, "Galatasaray’da mutluyum. Ancak Avrupa’da forma giymek benim de hayalim" demesi üzerine yöneticilerin bir hafta önce İspanyol kulübüyle temaslara başladığı ortaya çıktı.

YÜZDE 20'Sİ CİMBOM'A

İlk olarak 6 milyon Euro ile Galatasaray’ın kapısını çalan ancak red cevabı alan Sevilla, teklifi biraz daha arttırdı. İspanyollar ayrıca, Mehmet’in başka bir takıma gitmesi halinde de Galatasaray’a, alınacak paradan yüzde 20 pay verecek.

Bu teklif ise sarı kırmızılı yönetime bir hayli cazip geldi. 1 milyon Euro’ya mal olan oyuncudan, satılması halinde 7 milyon Euro kar edilmesinin yanısıra, transfer döneminde mali açıdan biraz olsun rahatlayacak olmak Galatasaray Yönetimi’ni iştahlandırdı. Topal’ın da Avrupa’ya gitmeye gönlünün olması bu transfer için yeşil ışık yakılmasına yetti.

Mehmet Topal’a Sevilla yolu açılırken, son sözü ise en geç cuma gününe kadar İstanbul’a gelerek yönetimle geniş çaplı bir toplantı yapacak olan Rijkaard söyleyecek.

TERİM'İN VAZGEÇİLMEZİ

G.Saray’a 2006-2007 sezonunda Çanakkale Dardanelspor’dan gelen Mehmet Topal, kısa sürede sarı kırmızılı takımda kendini gösterdi. İlk sezonunda 17 maçta forma giyen genç oyuncu, gol atamadan sezonu tamamladı.

Mehmet Topal, bir yıl sonra ise gerçek patlamayı yaptı. Galatasaray’da lig, kupa ve Avrupa sınavları dahil olmak üzere 35 maçta formasını terletti, milli takıma kadar yükseldi. Euro 2008’de, Fatih Terim’in gözdeleri arasına girdi ve 4 karşılaşmada şans buldu. Geride bıraktığımız sezonda sakatlıklardan dolayı beklenen performansını sergileyemese de 29 karşılaşmada görev yaptı. Mehmet Topal, sezonu bir golle kapattı.

Kaynak: Hürriyet

Üst Alt