Topal Sevilla'ya mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topal Sevilla'ya mı?

Cevap: Topal Sevilla'ya mı?

Kanoute ismi bile heyecan verici ama Topal'ı da seviyorum kardeşim ya!Kaliteli futbolcu.

açıkçası yönetim satabilir, Mehmet Topal gitmek isteyebilir bunlara karışılmaz ancak Mehmet Topal'ı verip, Kanoute'yi almak saçmalık olur.

Konuyuda pek bölmek istimiyorum. ama sunuda belirtmek istiyorum;),,Konoute gibi bir oyuncu lazım..Kanoute-Luis fabiano ikilisi gibi..Bana baros'la çok iş yapar gibime geliyor..Müslüman oldugu için türkiyede çok iyi yer edinir..Yönetim özellikle baros'un yanına bu tipde bir oyuncu arıyor..Emana'yı topalın yerine alsak tamam;)

dünyada oynayan futbola bir bakın önce. artık bütün takımlar en uçta tek bir oyuncu bırakıyor. çift forvet oynayan kaç takım kaldı?

Çok alaka.Senin dediğin sistemi Manchester,Barcelona gibi takımlar oynuyor.

herkes buna gülsün. :f68.gif:

4-3-3'ü bütün Eredivisie takımları oynuyor. Ajax'tan Heerenveen'e, Groningen'den Feyenoord'a kadar. yani bir sistemi oynamanın büyük takım veya küçük takım olmakla bir alakası yok. ;) 4-5-1, 4-3-3 gibi sistemler(ki bu sistemler birbirine çok benzer) sahaya diziliş açısından en uygun sistemler olduğu için klüplerin bu tip sistemleri seçmesi de normal karşılanır.

geçenlerde Cemil Çiçek şöyle bir açıklama yapmıştı: "açık bir toplumuz, herkes fikirlerini beyan etmekte özgürdür." :asd: bu kadar özgürlük bizi bozuyor demek ki.

dünyada oynayan futbola bir bakın önce. artık bütün takımlar en uçta tek bir oyuncu bırakıyor. çift forvet oynayan kaç takım kaldı?

Türkiye'de kendi evindeki maçlarda çok rahat çift forvet çıkarsın.Yıllarca oynadık,o kadar şampiyonluk aldık kimsenin gıkı çıkmadı.Ayrıca Baros'tan ayrı olarak sağlam bir alternatif şart.Ayrıca Eredivisie de 4-3-3 oynanması kadar normal birşey yok.Adamlar doğuştan hücumcu doğuyorlar. :)

bu arada Co Adriaanse haberini gördüm. doğruysa 4-3-3 oynatır ve taviz vermez hiç bir zaman. :asd:

Deniz Özer bırak artık bu takımı sen, 4-3-3 oynayacağız. hahaha.

Valla ben acikcasi Mehmet Topal'i pek begenmiyorum. Bilenler bilir Sinan Sazak vardi Hakan Balta'yi hic sevmezdi. Ayni durum ben ve Mehmet Topal icin gecerli. Her neyse Topal-Kanoute takasi yaparsak, harika olur.

Şu Galatasaray'da Mehmet Topal ve Hakan Balta'yı beğenmemek gerçekten acayip!

herkes buna gülsün. :f68.gif:

4-3-3'ü bütün Eredivisie takımları oynuyor. Ajax'tan Heerenveen'e, Groningen'den Feyenoord'a kadar. yani bir sistemi oynamanın büyük takım veya küçük takım olmakla bir alakası yok. ;) 4-5-1, 4-3-3 gibi sistemler(ki bu sistemler birbirine çok benzer) sahaya diziliş açısından en uygun sistemler olduğu için klüplerin bu tip sistemleri seçmesi de normal karşılanır.

geçenlerde Cemil Çiçek şöyle bir açıklama yapmıştı: "açık bir toplumuz, herkes fikirlerini beyan etmekte özgürdür." :asd: bu kadar özgürlük bizi bozuyor demek ki.
Valla ben Denize değilde senin bütün yazdıklarına gülüyorum.Nolcak?:eek:

Mehmet Topal..

4 sene evel transfer periyodunun son gününde takıma katılmıştı Japon oyuncumuz Junichi Inamoto ile birlikte.. Kimine göre gerekli, kimine göre gereksiz bir transferdi belkide. Çanakkale Dardanelspor'dan getirilmişti Hasan Kabze'nin önerisi üzerine aslında Florya'ya..

Ve şimdi o Mehmet Topal, geçen sene yıldızlaştı Tobias'ın yokluğunda, formayı sırtına bir geçirdi bir daha çıkartabilen olmadı. Her geçen gün dahada iyi oynadı, kendisini geliştirdi. Yeri geldiğinde stoperde oynadı, sol kanatta da.

Euro2008'de adından sıkça söz ettirdi. Bu sene takımdaki banko oyunculardan birisiydi. Avrupa'ya iyi tanıttı kendisini, Galatasaray'ın ve Milli Takımın değişilmezi oldu kısa sürede.

Geçen sene UEFA'da iyi oynadı, ligte yaşadığı sakatlıklara rağmen iyi mücadele etti yine en çok forma giyen isimlerden birisi oldu sezon boyunca.. Milli takımın vazgeçilmezi olan Topal'ı Avrupa'dan bir çok takım istiyordu, takip ediyordu.

En sonunda Mehmet Topal bu sezon başında 7-8 milyon euro gibi bir fiyata Sevilla yolunu tutuyor. Yönetim gelen teklifi şu anda onaylamış durumda, son olarak Rijkaard'ın kararı bekleniyor.

En geç bir hafta içersinde transfer netlik kazanacak Topal ya gidecek yada kalacak.

https://fossacimbom.blogspot.com/

Üst Alt