Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı

iste ardayi yalamak icin firsat kollayan bir maldonado

thanksss

Evli degilim ama sevgilim oldugu donemde boyle bir ise kalkistim firsat varken hem de
Karakter meselesi sen kacamak yapiyorsan esinin de yapmasi batmayacak o zaman

O anki ruh haline bağlı boş cevap bence kabadan atmak kolay, eline fırsat geçince çoğu erkek yapar. Dışarıya örnek gösterilen çoğu erkeğin de yaptığı gerçek.

Olm saçma lan. Adama konuşacağız diyor o da hiçbişey demeyip sonra küt diye burnunu kırıyor falan sie. Bir kere kadının parmağında yüzük var mıymış o arada. Yüzük olmasa bile Arda evli ayaklarını geçelim, burada bile bir sürü evli adam var. Tamam evlisiniz de güzel bir kızla kaçamak yapma şansınız olsa ben evliyim etik olmaz mı diyeceksiniz, yav sgidin:D 2.si belki kendince iltifat etmek istemiştir muhtemelen, gel otele gidelim dememiş herif sonuçta. Arda'yı savunmuyorum da böyle salakça bir durumun içine niye soksun kendini durup dururken.
Karisina saygisi olan adam duracagi yeri bilir, bilmeyen ise adamim diye gezmesin ortalikta.
Bekar adamsin, bekara kari bosamak kolay derler o yüzden kavrayamayacagin konular hakkinda bu kadar rahat sallama istersen.

Cidden mal bu adam. Yani elinden geleni yaptı Bayrampaşa kekosu olma yolunda. Her attığı adım tuttu.

İddia ediyorum bu herif(!) aktif futbol yaşantısını bitirsin Altıntepsi ye falan hocalık başkanlık yapacak.

Olm saçma lan. Adama konuşacağız diyor o da hiçbişey demeyip sonra küt diye burnunu kırıyor falan sie. Bir kere kadının parmağında yüzük var mıymış o arada. Yüzük olmasa bile Arda evli ayaklarını geçelim, burada bile bir sürü evli adam var. Tamam evlisiniz de güzel bir kızla kaçamak yapma şansınız olsa ben evliyim etik olmaz mı diyeceksiniz, yav sgidin:D 2.si belki kendince iltifat etmek istemiştir muhtemelen, gel otele gidelim dememiş herif sonuçta. Arda'yı savunmuyorum da böyle salakça bir durumun içine niye soksun kendini durup dururken.
9566104125490.jpg

sürekli namustan adamlıktan bahseden adam başkasının karısına sarkıyor. sinan enginle takıla takıla tam bi maganda oldu

1539181009153.png

düpedüz arda yı savunuyosun karsim geçelim orayı.

Tam bir ADAM gercekten.

Kadina evli olmasan seni kacirmazdim diyor. Sonra Berkay'a evli oldugunu bilmiyordum vur beni istersen diye show yapiyor.

Üst Alt