Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi"

Domenec Torrent: "Dengeli bir maçtı. İlk yarıda biraz daha üstünlük kurmuştuk ama ikinci yarıda daha çok pozisyon yakaladık diyebiliriz."

Torrent: "Ligin en formda takımlarından birine karşı oynadık. Antrenörleri Emre'yi gerçekten tebrik ederim. Sakatlıklardan dolayı oyuncular konusunda doğaçlamaya gitmek durumunda kaldık ama gördüklerimden memnunum."

Torrent: “Bugün doktorla konuştum. Şu anda Omar ve Marcao’nun Adana Demirspor maçına yetişmesi çok zor gözüküyor. Marcao antrenman yapmaya başladı. Omar başlamadı. Maçın önümüzdeki hafta hangi gün oynanacağı önemli bir detay.” dedi.

'Sahada çok yavaş bir takım vardı' yorumu üzerine Domenec Torrent: "Çok haklısınız. İki maç kaldı, benim elime geçen takım bu şekilde. Harika bir takım fakat özellikleri neyse o."

Domenec Torrent: "Olduğum yerden çok mutluyum, İstanbul'da çok mutluyum. Daha da mutlu olduğum şey Galatasaray'da çalışıyor olmak. Şanslıyım çünkü gazetelere, Twitter'a, Instagram'a bakmıyorum. Gerçek olmayan şeyler, çok ilginçler."

Torrent: "Doğru olmayan şeyleri duyuyorum. Televizyonda bazı şeyler söyleniyormuş."

Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk. Dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi. Kalan 2 maçta, mücadele etmeye devam edeceğiz. 1 senemiz daha var, onun üstüne konuştuk. Galatasaray'ı temsil ediyoruz, bunun altını çizdik."

Domenec Torrent: "Muslera'ya aşığım."

Son düzenleme:
Şimdi geldim açtım forumu dengeli bir maç oldu başlığını görünce dedim aha sıfır sıfır bitmiştir bu maç

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yabancı denge dengeoğlunu bulduk sonunda dengeli bir maçmış. Muslera olmasa o 1 puanı da alamıyordun. Sana lisansı vereni sevsinler :S

Domenec Torrent: "1 senemiz daha var Galatasaray'da. Onun üzerine konuşmalar yaptık. İsmi Galatasaray olan çok önemli bir kulübü temsil ediyoruz burada. Kazanır, kaybedersiniz ama tutumunuz böyle olmalı."

Son düzenleme:
Torrent: "Doğru olmayan şeyleri duyuyorum. Televizyonda bazı şeyler söyleniyormuş."

Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk. Dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi. Kalan 2 maçta, mücadele etmeye devam edeceğiz. 1 senemiz daha var, onun üstüne konuştuk. Galatasaray'ı temsil ediyoruz, bunun altını çizdik."

Üst Alt