Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi"

Tazminatımı kuruşuna kadar alırım diyor. Sonuna kadar da hakkı. Galatasaray'ın geleceğini düşünüyorum diye her yerde atıp tutan çapsız herif kendi cebinden ödesin.
Bunun tazminatindan korkuyoruz diye kerem-marcao-mm gibi heriflerin potansiyel gelirlerini düşürüyoruz.
1-1.5 aydir net gerileme var heriflerde.
Lanet olsun alacağu 2 milyonu alsın defolsun bizde çocuklardan ekstra gelirleri elde edelim.
Bu işin sonu kerem 12 milyona gitti hadi halay zamanına gitmekte. Kendimize ihanet ediyoruz

yahu çokta tepelemeye gerek yok - adamda bilmiyor tam ne olacak - oraya çıkıp sorulunca bir şeyler demek zorunda. Ne diyecekti "yok burada geleceğim olduğunu düşünmüyorum , yakında netleşir her şey" mi desin ?

Keyifli olmayacak tabi - hesap kitaplı da konuşmayacaktır. Siz olsanız ne diyeceksiniz ki? ya da nasıl kafayı maça verip yerinde müdahele edeceksiniz. İçinizde oluşmuş bıkkınlık. Az bir şey empati yapmak lazım (korumuyorum ama pişkinlik falan olarakta tam bakamıyorum yalan yok - adamın muhattap olduğu yönetim ne sözlerle yola çıktı şimdi ne hale geldi bilemeyiz)

bizlere de kendisinede 2 hafta sabır işte - göreceğiz ne olacak. Yoluna gideceksede nasıl öderiz bilmem , alacak parasını gidecek bundan ibaret.

seçime kadar goy goya vurmaya çalışıyorum ben de açıkçası takılmıyorum çok fazla.

İyi bir sezon başı kampıyla tek hedefin lig oldugu bir sezonda başarılı olmak çok zor degil. Planlama işini en iyi sizin ekolden adamlar bilir Mr.Dome. Basını falan sallayın işinize odaklanın. Başarı zaten gelir.

Buna da katılmıyor değilim eleştirmemin(saha içi) yanında. ama şimdi bakınca TD - Futbolcular ve moralleri - Yönetim üçgeninde sağlam duran olmadığından taraftar olarak hepsine birden sallıyoruz. hatta yönetim kısmı hiç yok sayılır şu an.

yani kağıt üzerinde demek zor değil şunu : "ortasaha bek gerekirse kanat/golcü tarzı desteklense iyi kamp yapılsa temmuzda her şey mümkün". Baktığımızda bu sezon başıda yönetim 30 Haziranda kazandı temmuz ilk haftasında başladılar sayılır.

Sırf seçime kitlendim bunu düşünmek yerine . Daha doğrusu 20 mayıs mıydı listelerin belli olması etmesi her neyse artık - oradan başlayacak ne olacaksa çünkü görüşündeyim.

Üst Alt