Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Başkanla dün bir görüşme yaptık ama takımın durumu hakkında konuştuk, dışarıda yazılan şeyler hakkında bir görüşme geçmedi"

Tazminatımı kuruşuna kadar alırım diyor. Sonuna kadar da hakkı. Galatasaray'ın geleceğini düşünüyorum diye her yerde atıp tutan çapsız herif kendi cebinden ödesin.

Burak aday olacak galiba.
Bu Aspordaki programda Reza mıydı herneyse teknik taktik konuşmaya bayılır eder - diğer konualara girmez ama cep telefonuna mesaj geldi okudu. Çok komik mesaj

"Ali dürüst, adnan öztürk, albayrak Burak Elmas'ın kadrosuna girerek hazırlanıyor".... yani ...niye mesaj geldi bana diye sıkarsın bu şekilde. Levent tüzemen kıpkırmızı oldu boğacaktı adamı :D

Bu Aspordaki programda Reza mıydı herneyse teknik taktik konuşmaya bayılır eder - diğer konualara girmez ama cep telefonuna mesaj geldi okudu. Çok komik mesaj

"Ali dürüst, adnan öztürk, albayrak Burak Elmas'ın kadrosuna girerek hazırlanıyor".... yani ...niye mesaj geldi bana diye sıkarsın bu şekilde. Levent tüzemen kıpkırmızı oldu boğacaktı adamı :D
Tüzemen tam bir karaktersiz yahu
adaylar berbat ama burakın seçilme ihtimalini sıfır görüyorum şahsen.
Galatasaray siyasetine bakar o durum ya. Biz de 10 yıl önce gider diyorduk mesela

Böylesini Galatasaray a teknik direktör olarak getirirsen bir süre sonra senle şey geçer basın önünde. Kulübün başında başkan olsa geçen hafta kovardı bu herifi.

Üst Alt