Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Cevap: Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Trabzonspor dua etsin,bu ülkede Galatasaray gibi koca bir çınar var.Bizim çabalarımız olmasaydı eğer,afedersiniz ama tabir-i caizse n.h giderdiniz.Canı yananlardan çok,bizim sesimiz çıkıyor.Şimdi nerde her fırsatta Galatasaray'a aba altından sopa göstermeye çalışanlar. :)

Sadri Şener'in herkesten çok konuşması gereken bir süreçte,en fazla hak arayan Galatasaray olmuştur.Evet,Tarih bizi yazacak. ;) Bir kez daha;İyi ki Galatasaraylıyım diyorum.

Türk futboluna yön veriyoruz resmen. Boşuna demiyoruz; Türkiye'dir Galatasaray diye ;)

Mali:Uefa bize çok fazla mail geldiğini söyledi :asd:

Demek ki neymiş;Gscimbom'u karşına almayacaksın:

Ben 2 yıl başka forumda takıldım ama nisan ayından bu yana buradayım.Buranın gücünü artık daha fazla anlıyorum.

Türk futbolunun merkezi bura :asd:

O değilde şimdi birde Podolski açıklansa değme keyfime ardından Real galibiyeti off :)

Lan benim anlamadigim, Trabzon'da süpheli degil mi? Bunlar suclu bulunursa UEFA bunlari sutlamaz mi turnuvanin ortasinda?

Ver Bursa'ya yada Türkiye'nin UEFA siralamasinda en yüksek olan takimi GALATASARAY'A. Daha iyi olurdu.

Lan benim anlamadigim, Trabzon'da süpheli degil mi? Bunlar suclu bulunursa UEFA bunlari sutlamaz mi turnuvanin ortasinda?

Ver Bursa'ya yada Türkiye'nin UEFA siralamasinda en yüksek olan takimi GALATASARAY'A. Daha iyi olurdu.
\

biz gitseydik neguzel olurdu ama :D:D neyse saglik olsun, seneye insallah

Benfica gibi bir takıma elenen takımı ite ite CL'ye yollamak faciadır. Bu ülkenin puana ihtiyacı var. Bunu da yapabilecek tek takım var.

trabzonlu taraftarlar bir ara bize sallıyordu ama bu taraftar trabzon'u,trabzonluyu ve trabzonspor'u sever. onların şampiyonlar ligine katılmasının bize pek bir faydası yok lakin kendi takımımız katılmış kadar seviniyoruz. trabzonsporlu taraftarların geçmişte söylediklerini biraz oturup düşünmesi lazım.

Sadri Şener'in gidip Ünal Aysal'ın elini öpmesi bordomavi.net'inde bu foruma teşekkür etmesi gerek.

trabzonlulardan fazla biz ugrastik ts resmi sitesinden bize bir tesekkur mesaji yayinlamali :)

Sadri Şener'in suçu yani bir başka deyişle yurt dısına çıkış yasağının bulunmasının nedeni futbolla veya şike ile alakalı değildir ... Azize ile rtenin görüşmesinden sonra yaptığı telefon kayıtları yüzünden o yüzden Trabzon gidiyor . Trabzonun şikeyle alakası yok .

Üst Alt