Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Cevap: Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Ulen bi gusül aldım şu olana bak bi kere daha alsam Real Madrid'i tarihi hezimetle yenecegiz heralde :D

Trabzonspor dua etsin,bu ülkede Galatasaray gibi koca bir çınar var.Bizim çabalarımız olmasaydı eğer,afedersiniz ama tabir-i caizse n.h giderdiniz.Canı yananlardan çok,bizim sesimiz çıkıyor.Şimdi nerde her fırsatta Galatasaray'a aba altından sopa göstermeye çalışanlar. :)

Sadri Şener'in herkesten çok konuşması gereken bir süreçte,en fazla hak arayan Galatasaray olmuştur.Evet,Tarih bizi yazacak. ;) Bir kez daha;İyi ki Galatasaraylıyım diyorum.

kim ne derse desin, hepsi Galatasaray sayesinde : )

Gurur duyuyorum Galatasarayim ile.

Galatasaray sayesinde adalet yerini buluyor.

Trabzonspor açısından vede Türkiye açısından iyi oldu.

Not:Bunlar daha başlangıç *****.Donunu da alacaklar

Bence tüm bu gelişmelerden sonra Galatasaray önümüzdeki sezon şampiyonluga ulaşır.Çok güçlüyüz ve fenerbahçe devre dışı.

Şampiyonlar Liginde başarılar Trabzon'a umarım Türk Milletinin yüzünü güldürürler bu sene aldıkları sonuçlarla.

Uefa ya olduğu kadar Çağlar kızıltepe 'ye de beğendiği tüm mesajlar için teşekkür maili atacağım :)

Trabzonspor dua etsin,bu ülkede Galatasaray gibi koca bir çınar var.Bizim çabalarımız olmasaydı eğer,afedersiniz ama tabir-i caizse n.h giderdiniz.Canı yananlardan çok,bizim sesimiz çıkıyor.Şimdi nerde her fırsatta Galatasaray'a aba altından sopa göstermeye çalışanlar. :)

Sadri Şener'in herkesten çok konuşması gereken bir süreçte,en fazla hak arayan Galatasaray olmuştur.Evet,Tarih bizi yazacak. ;) Bir kez daha;İyi ki Galatasaraylıyım diyorum.

.

Abi çok güzel yazmışsın. Galatasaray gerçekten çok çok çok büyük bir camia tek başına para uğruna satan kulüpleri ve şahısları karşısına alıp, HAKLI dan yana olduğumuzu söyledik ve hakkı geç de olsa yerine getirdik.

UEFA ve TFF sizi Miroslav Stoç'un hayallerini yıktığınız için kınıyorum!!! Bu gencecik delikanlıya yapılırmı bu ya? Adamın ne hayalleri vardı, uzay mühendisi falan olmak istiyordu. Bu yaşında adamın hayallerini paramparça ettiniz.

Stoç bundan sonra da hayallerde yaşamaya devammı edecek?

:D

Üst Alt