Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Cevap: Trabzonspor Şampiyonlar Ligine Alındı

Fenerin bildiriside bir tarafinda patladi.Yok Uefa Turk takimlarina ,Turk futboluna tavir almista dusmanmisda.Alin iste Trabzonsporu aldilar iste .Demek ki neymis olay Turkiye degil sizin sahsi pisliginizmis.

ağlamak istiyorum sonunda hak adalet yerini buldu teşekkürler uefa ama bu kararların uefa tarafından verilmesi içimi acıtıyor, yine kendimiz yapamıyoruz bazı şeyleri...

avrupa ligi gruplarına ise trabzonun yerine rakibi athletic bilbao alındı

GS Olsa bu kadar sevinirdim yemin ediyorum hiç Trabzonu alacaklarını zannetmiyordum Çok iyi oldu Bu Başarılar hamsilere

2 serefli takimdan birisi olduklari icin yemedikleri küfür kalmadi. Bol sans Trabzon..

Sadri Baskan'a saygilar bu arada.

teveziiiiii alıııııııııııın laaaaaaaaan uşaklaaaaaaaaaaaarrrrr... 20 milyon €uro keşşşşş paraaaaaaaaaaaaa

İşleri Uefa'nın 3-4 saatte yoluna sokması gerçekten çok iyi oldu.Devamını federasyon umarım getirebilir.

Trabzon'u da sevmem gerçi bizden başka takımı sevmiyorum Türkiye'de. Fener'den iyidir ama

"Uefa tazminat ödecekmişmiş." Uefa başından savmış bunları, isterse ülke takımlarını müsakabalara hiç almazlar, şike olsun olmasın. Fenerbahçe uefa'ya baskıcı zorba gibi imalar yapmış, bundan dolayıda ceza alırlar inşallah. :)

Üst Alt