Transfer kapandı mı ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer kapandı mı ?

Cevap: Transfer kapandı

Aziz Yıldırım' ı Aragones' i kendi avatarı yapmıştı bu. Admin' ken bile verdim ayarı siteden atmak zorunda kaldı. GS' lılara Başkanına akıl almaz hakaretler ederdi. Şimdi gelmiş burada Fener' i pazarlıyor yine. Kaale alma onu. ;)

İzleyemeyenler için başkanın yaptığı konuşmanın kısa özeti;

Soru:Aslantepenin durumu nedir?

Cevap:Belirli aksaklıklar olmuştur fakat bu projenin altında başbakanın imzası var, sağolsun sahip çıkıyor. Yeni bir ihale açılacak bi önceki yüklenici firmanın şartları oluşmazsa ikinci bi ihalede yüksek fiyatı veren alacak oda olmazsa toki kendi işe el atacak yani kısaca bu stat 2010-2011 sezonuna bi şekilde yetişecek.

Soru:Aslantepe loca ve vip koltuklardan ne kadar gelir elde ettiniz?

Cevap:Toplam 105 milyon dolar gelir elde edeceğiz şuan için %40ını sattık.Ama insanlar sanmasınki bununla transfer yapacağız bu paranın sadece %10u transfere ayrıldı geri kalanı kulubü mali olarak kalkındırmak için kullanılacak.

Soru:Yeni bi oyuncu almayı düşünüyormusunuz?

Cevap:Şuan için transfer düşünmüyoruz olursa gelecek vaad eden genç bi oyuncu belki, ama bi teknik direktörün önünede kaliteli adam koyarsanız hayır demez.Hayat sürprizlerle doludur.

Soru:Lincolnun akıbeti nedir?

Cevap:Artık Lincoln defteri kapandı.Biz oyuncuya gereken değeri verdik ama o bize bi profesyonel gibi davranmadı ve her seferinde bi bahane gösterdi artık bu bahaneleri dinlemek istemiyoruz.

Kısaca artık Lincoln yok çok şükür.Bunun yanında bazıları localardan bukadar para burdan bilmem ne diyerek galatasarayın transfer bütçesini 50 milyon dolarlara çıkarmıştı bununda fasa fiso olduğunu görmüş olduk şöyleki localar ve vipten gelen yaklaşık 45 milyon doların yüzde onu transfere ayrıldıysa 4,5-5 milyon dolar yaparki şuana kadar yaptığımız transferlerle bu bütçeyi tükettiğimiz ortada.Ha başkanın dediği gibi sürpriz yapacaklarsa başka ama ben bundan sonra ekstra külfeti olacak oyuncuların hayalini kurmamktan yanayım.

"Aramıza katılacak bir iki oyuncu ile bu oyun sistemini en iyi şekilde sahaya yansıtacağız" Frank Rijkaard bugün ki basın toplantısında böyle birşey söylemişti.bence 1 ya da 2 transfer daha olacak.aşağıdaki linkde var zaten, basın toplantısındaki söyledikleri.

https://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=14747

Bende anlamadım ya ne oluyoruz transfer isterim ben daha tatmin olmadım :(

Başkan tatmin eder falan diye espri yapmayın lütfen hayal kırıklığı içindeyim çok büyük

bu oğuz serdar gibi adamları şu forumda tutuyolar ya helal olsun.adam GS li değil kardeşim.adam fb yalakası.geçen sene aragones le guiza nın yalakasıydı.

Burada sadece stres atmak için bulunuyorum. Foruma isim soy isim kuralını getiren bendim, buna uymayanları sildim zamanında. Dolayısıyla eski forumun kurucu admin sıfatıyla yazılan her şeyi benim yazmadığım bilinen bir gerçek. Geçen sene Barça yetti bana, Türkiye'de de Sivas'ın yükselişi ve Denizli mucizesi hariç elle tutulur hiçbir şey yoktu. Hala direkt bana yazanlara cevabı başka biri vermiş zaten, https://www.gscimbom.com/forum/showpost.php?p=336707&postcount=81.

Geçen sezon Galatasaray da Fenerbahçe de rezalet sezonlar geçirmişlerdir, bu sezon lig için yapılan hamlelerde Fenerbahçe daha önde gözüküyor. Galatasaray bir ekol değişikliğine gitti ve bu ekolun 4/5 sağlam transfere ihtiyacı vardı. Dolayısıyla sadece Keita ile olmaz bu iş.

Transferin kapanması bence de yemdir, yalandır. Doğruysa da felakettir.

Şligine girenede k yeni sistemde oluşabilcek eksikliklere göre transfer yapılabilir.Takım tam kadro bir maç yapmadı dolayısı ile yeni sistemde kim nasıl bir oyun ortaya koyacak bilemiyoruz ,bizim aklımız skibbe ve bülent zamanına kaldığı için bazı çekincelerimiz oluyor ancak yeni bir teknik direktör ve yeni bir taktik anlayışımız var dolayısı ile bu yeni dönemde kim nasıl performans gösterecek ve kimden daha iyi verim alacağız bilemiyoruz onun için bekleyip görmekde fayda var,başkan polatta transfer tam olarak bitti demedi ama sürpriz olabilir dedi buda ağustosa kadar herşeyin olabilceği anlamını taşır ama büyük beklenti içindede olmamak gerekir.

cahil değil fenerli kendisi. Normal bir insana desen kimsenin Galatasaray' lılığını sorgulama denir de, bu herif kendi avatarını Aragones ve Aziz Yıldırım yaptı.

Burada sadece stres atmak için bulunuyorum. Foruma isim soy isim kuralını getiren bendim, buna uymayanları sildim zamanında. Dolayısıyla eski forumun kurucu admin sıfatıyla yazılan her şeyi benim yazmadığım bilinen bir gerçek. Geçen sene Barça yetti bana, Türkiye'de de Sivas'ın yükselişi ve Denizli mucizesi hariç elle tutulur hiçbir şey yoktu. Hala direkt bana yazanlara cevabı başka biri vermiş zaten, https://www.gscimbom.com/forum/showpost.php?p=336707&postcount=81.

Geçen sezon Galatasaray da Fenerbahçe de rezalet sezonlar geçirmişlerdir, bu sezon lig için yapılan hamlelerde Fenerbahçe daha önde gözüküyor. Galatasaray bir ekol değişikliğine gitti ve bu ekolun 4/5 sağlam transfere ihtiyacı vardı. Dolayısıyla sadece Keita ile olmaz bu iş.

Transferin kapanması bence de yemdir, yalandır. Doğruysa da felakettir.

Yemezler...:f68.gif:

Oğuz endişen yersiz :)

kağıt üzerinde değil futbol, kaliteli bir ilk 18i var Galatasarayın, 3 büyüklerin birbirlerine göre ne artısı var ne eksisi, hepsinin kadrosu gerçekten çok kaliteli, en azından ben böyle düşünüyorum...

Bunun dışında Sivasda 3 büyüklerin kalitesine ayak uydurmaya çalışıyor..Bir defans daha almışlar yeni..

Bursa, Trabzon, Es-es , Antep, Gençler, Ankaragücü, Denizlspor hatta Antalyaspor da tehlikeli takımlar..

bu sene hiç görmediğim kadar kaliteli bir lig izleyeceğim gibi..

Keşke Kasımpaşa ve Diyarbakır olmasaydı diyorum en zayıf halkalar..

Bence de kesinlikle transfer şart orta alana ve yapılacağını düşünüyorum da.Mevcut orta saha oyuncularıyla 4-3-3 tamamen soru işareti.

Lincoln'ün hala Almanya'da piyasası vardır diye düşünüyorum;Dortmund'la takasta kullanılsa Nuri için;bence orta sahaya cuk oturur...

Ben Fenerlilere saygı duyarım. Çünkü onlar Fenerli olduklarını kabul ederler ve erkek gibi söylerler. Ama neye saygı duymam? Kıvıranlara. Yani bir başka takımı tutarken ben buyum diye yalan söyleyenlere. ;) Ki onların ki kuşlardan da beterdir, hatta bin beterdir. :D

Tabi siz de biliyorsunuz en azından ligde işin zor olduğunu, bana sarın bakalım. Vaktiniz geçer. Lincoln'den nefret ederim ama transfer yapmadan ona kapıların kapanması bile takımın gücünü azaltan bir hamledir, 4-3-3 tarzı oyuncu olmamasına rağmen. Bugünlük bu kadar yeter, logout.

Üst Alt