Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem Demirbay'ın maçlarını hiç izlemedim, videolarına baktım. Teknik becerisi iyi olan bir oyuncu olarak gördüm. Tüm sahayı kateden, basıp top kazanan bir oyuncu izlenimi almadım.

"Galatasaray Livakoviç'i alıp kulübünde 1 sene daha kiralık tutacak" haberini yapan Onur Özkan isimli şahıs kim.

lDUWoa7.png

Demirbay yorumlarında bir tutarsızlık var. Kimi defans katkısının yüksek, tempolu, dirençli olduğundan bahsediyor. Kimi de oyunun sadece hücum kısmında etkili, 4-3-3'de ofansa dönük şekilde işe yarar olduğundan bahsediyor. Bu işin aslı nedir?

Kesinlikle bir taraf çok fena sallıyor 180 derece farklı yorumlar dönüyor herifle ilgili

bu kadro cok sisik gercekten kimin ligde kimin clde oyniyacagini kurmak cok zor, ya muslera kesilecek, yada nelsson satilip merih gelecek, demirbay o bölgede cözüm degil. hadi onuda oynat kerem nerde oynayacak? zaha var?

Demirbay yorumlarında bir tutarsızlık var. Kimi defans katkısının yüksek, tempolu, dirençli olduğundan bahsediyor. Kimi de oyunun sadece hücum kısmında etkili, 4-3-3'de ofansa dönük şekilde işe yarar olduğundan bahsediyor. Bu işin aslı nedir?

Biraz fikir verir, birde bizim berkan, sergio ve midçöyle kıyasla

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

demirbay 11 oyuncusu olamaz bizde yerli saçmalığı olmasa. millet burada sergioyu beğenmiyor demirbay istior. gülünç bir waziet
Sebep? Demirbay'ı tanımıyorum ama kariyerine bakınca Oliveira'dan iyi görünüyor yaptığı skor ve asist katkısı da ondan iyi görünüyor, Oliveira'nın son depremden sonra ve mevcut hali pek de iyi ışık vermiyor bence biraz güçlü ise kolaylıkla kesebilir gibi.

Ya övenler adamı en son 3-4 sezon önce izledi o zamandan akılda kalanla övüyor, ya da gömenler CL'nin kalburüstü ortasahalarıyla kıyaslayıp o yüzden gömüyor. Bir sakatlık var ama belli.
%100 durum bu

Orhan Uluca iyi bir referans olabilir ama o da önce ciddi gömüp sonra da hala ciddi talipleri var, daha iyi yerli orta saha alternatifi yok demiş.

Ucuz maliyetle alınmasında ben fazla sorun görmüyorum, çok kötü olsa bu sene kritik maçlarda 11 çıkmazdı herhalde. Uefa yarı final maçında bile full oynamış adam.

Abdülkerim ve Muslera hariç kadronun hepsi 10m+ yaw bahsedilen 8 no'lardan biri de gelirse, daha önce böyle sezon olmadı galiba. Abdül de zaten ligin mevkisel olarak en iyi yerlisi, Muslera da ligin en iyisi

Boey 10m+
Nelsson 10m+
Angelino 10m+
Torreira 10m+
Gelecek 8no 10m+
Zani 10m+
Zaha 10m+
Kerem 10m+
Icardi 10m+

Biraz fikir verir, birde bizim berkan, sergio ve midçöyle kıyasla

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunlara bakıyorum zaten ama Busdesliga enteresan bir lig istatistik konusunda. Bizim lige ne dakadar referans olur onu bilemiyorum. Buraya bakınca her konuda Sergio'dan üstün duruyor ama bir kısım yorumlar Sergio'nun tırnağı olamaz boyutunda ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt