Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orhan Uluca: "Başta Lazio ve Brighton olmak üzere 10'a yakın kulüp Kerem Demirbay'ı istiyor ve tüm bu tekliflere Kerem Demirbay'ın cevabı 'Sadece Galatasaray'a giderim' oluyor.

Üstelik Galatasaray takımında nasıl ve ne şekilde oynayacağına dair Kerem'in net bir fikri var ve buna inancı öyle yüksek ki gözü Galatasaray'dan başkasını görmüyor."

Sebep? Demirbay'ı tanımıyorum ama kariyerine bakınca Oliveira'dan iyi görünüyor yaptığı skor ve asist katkısı da ondan iyi görünüyor, Oliveira'nın son depremden sonra ve mevcut hali pek de iyi ışık vermiyor bence biraz güçlü ise kolaylıkla kesebilir gibi.
demirbay şu an iki üç yıl önce çıktığı seviyesinde değil ama. yerli problemi olmasa oliveirayı kesip de başlatacağın bi adam değil yani...

%100 durum bu

Orhan Uluca iyi bir referans olabilir ama o da önce ciddi gömüp sonra da hala ciddi talipleri var, daha iyi yerli orta saha alternatifi yok demiş.

Ucuz maliyetle alınmasında ben fazla sorun görmüyorum, çok kötü olsa bu sene kritik maçlarda 11 çıkmazdı herhalde. Uefa yarı final maçında bile full oynamış adam.
İşte var bir tutarsızlık, Orhan Uluca bile net değil.

AL maçlarında hep yüksek ortalamayla oynamış bu sezon, içerdeki Roma maçında takımının en iyisi mesela. Ligde 7 maçta yedek kalmış ve oynadığı maçlarda genelde ortalama performans vermiş.

Miçö yerine gelip 11'i zorlayacaksa en ufak bir söz edilecek transfer değil, direkt 11 için de düşünülmüyordur heralde.

Orhan Uluca: "Başta Lazio ve Brighton olmak üzere 10'a yakın kulüp Kerem Demirbay'ı istiyor ve tüm bu tekliflere Kerem Demirbay'ın cevabı 'Sadece Galatasaray'a giderim' oluyor.

Üstelik Galatasaray takımında nasıl ve ne şekilde oynayacağına dair Kerem'in net bir fikri var ve buna inancı öyle yüksek ki gözü Galatasaray'dan başkasını görmüyor."

1,5 alsa 45 milyon yapiyor ahb.

Bi zahmet gozu gormesin

Ki ben 1,5 alcagina inanmiyorum kero öyle diyor diye dedim.

Yok mu su demirbayin oynadi son maclarin görüntüsü?izlenir sonra zaten herkes kararini verir neymis ve ne degilmis diye

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Görüntü varda onlardan bişey anlaşılmıyor adamın son yılını izleyen olmamış hiç bende merak etmiştim 2 tane Leverkusen maçını buldum izledim xabi gelmeden önce banko oynuyormuş adamın duran topları ve uzun pasları prime Selçuk gibi maç içinde öyle paslar atiyorki diaby biraz becerikli olsa çok asistleri olurmuş korner frikik hepsini bu kullanıyor ,İlkay gibi çift ayaklı ama sol ayağını kullanıyor daha çok temposu yüksek değil lakin Sergio gibi ikili mücadeleden kaçmıyor
Rotasyon için alıyorsak bence çok iş yapar ama as oyuncu olamaz çünkü bize o bölgeye daha agresif dribling yapan biri lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt