Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
60 maçta Kerem Demirbay her türlü katkı sağlar. Sergio oynayacağına Türk kontenjanında kendi çok daha önde. Rakipler Salih Uçan falan oynatıyor Kerem her türlü iş yapar

Haber yapmak için mi yapacak o zaman reis ben anlamadım.Yabancı basında 1 tane Brighton haberi yokken oyuncuya Brighton talip oldu ama oyuncu kabul etmedi demiş..
Güvendiği birisi söylemiştir ama doğru değildir ya da ufak bir ilgi vardır altı üstü.

Kendisini 10-15 seneden beri takip ederim, o tarz birisi olsa çoktan parlatırdı kendini.

Yukarıdaki mesajımda Kerem'in geçtiğimiz sezonki gol ve asistleri videosunu verdim.

Diğer tüm videolarını da izledim. Gördüğüm kadarıyla Oliveria'dan ziyade Mertens'in yerinde oynuyor. 8 değilde 10 gibi.

Forumdaki herkes Kerem için Oliveira'yı 8 de yedekleyecek gözüyle bakmış. Fakat videolardaki durum öyle değil. Oliveria'dan da Mertens'ten de daha iyi görünüyor. İkisinden birini yedeğe yollarsa şaşırmayalım. Kondisyon durumunu bilmiyorum ama forumda bir underestimate durumu var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt