Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 403 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla marcao geçen sene de çok gol yedirmiştir, en basit ts maçı. maça konsantre değilken hiç çekilmiyordu.

orta saha oturunca savunma da rahatlar abdülkerim idare eder ligde
bence de idare eder. Bi hata yaptı diye Kaan Ayhan'a 7-8 verilir mi yav yazık günah. Hücum gücümüz muazzam olmalı bu ligde gol atamıyorsan arkaya hangi savunma oyuncularını koyarsan koy, Giresun'a gol atamıyorsan bi zahmet yenil zaten. Bizim bu hücum gücümüze bi çare bulmamız lazım, Okan Buruk'ta bu konuda çaresiz geldi bana. Hücum anlamında takım hiç çalışmamış sanki anlamadım.

hala forvetimiz yok,hala kanadımız yok.10 numaramız yok.önce hücuma adam alsalardı keşke.

dun taylan ve berkan da oynasa bişey değişmezdi,ortasaha için.ön taraftakiler işi bitirdiğinde,gerisinin önemi kalmıyo

bence de idare eder. Bi hata yaptı diye Kaan Ayhan'a 7-8 verilir mi yav yazık günah. Hücum gücümüz muazzam olmalı bu ligde gol atamıyorsan arkaya hangi savunma oyuncularını koyarsan koy, Giresun'a gol atamıyorsan bi zahmet yenil zaten. Bizim bu hücum gücümüze bi çare bulmamız lazım, Okan Buruk'ta bu konuda çaresiz geldi bana. Hücum anlamında takım hiç çalışmamış sanki anlamadım.
bizim ilerdeki en büyük problemimiz kerem bence aldığı çoğu topu saçma sapan zorlayıp kaybediyor, dün golden önce 2 kez kaptırmış sanırım bi video vardı.

kendisini karar alıcı pozisyonda asla ve asla oynatmamamız lazım, oyunu genellikle sağdan kurup kereme defans arkası koşu yaptırmamız lazım. yunusun oyun kuruculuk özelliği ve pasları daha iyi

bizim ilerdeki en büyük problemimiz kerem bence aldığı çoğu topu saçma sapan zorlayıp kaybediyor, dün golden önce 2 kez kaptırmış sanırım bi video vardı.

kendisini karar alıcı pozisyonda asla ve asla oynatmamamız lazım, oyunu genellikle sağdan kurup kereme defans arkası koşu yaptırmamız lazım. yunusun oyun kuruculuk özelliği ve pasları daha iyi

Totalde 23 top kaybıyla oynamış Kerem. Mesela Oliveira'nin 20 top kaybı var ama onu konuşmuyoruz çünkü bir şeyler denedi, fırsat oluşturmaya çalıştı, riskli dikine oynadı falan. Kerem ne amaçla 23 top kaybetti ben hala işin içinden çıkamadım. O kadar saçma sapan oynadı ki, takıma anca bu kadar zarar verebilirdi max. Ben halen izlediğime inanamıyorum, Okan hocanın da yanlışı var Yunus ve Kerem'i çok içeride oynattı bence yalnız yine de Kerem'in hataları akıl alır gibi değil. Hele o sarı gördüğü pozisyon. Hakemler zaten bizi düşürmek için fırsat kovalıyor öyle girilir mi be çocuk. Hem mental hem de kişilik problemleri var bence. Yunus'a olan ilgiden dolayı triplere mi girdi napti anlamak güç

Yok abi küçümsedik. Taraftarından topçusuna, teknik heyetinden, medyasına kadar.
Bir şekilde nasıl olsa kazanırız demeyen var mıydı ?
Takviyeler şart hemde ivedilikle ama şu dünkü kadronun Giresun'u yenmesi için kanat, santrafor, defansa ihtiyacı mı vardı eldekilerin yerine ?
Ciddiyet şart, şamarı erkenden yememiz kendine getirir herkesi umarım.

Yok abi küçümsedik. Taraftarından topçusuna, teknik heyetinden, medyasına kadar.
Bir şekilde nasıl olsa kazanırız demeyen var mıydı ?
Takviyeler şart hemde ivedilikle ama şu dünkü kadronun Giresun'u yenmesi için kanat, santrafor, defansa ihtiyacı mı vardı eldekilerim yerine ?
Ciddiyet şart, şamarı erkenden yememiz kendine getirir herkesi umarım.
Kesinlikle, ben ciddi ciddi 4-5 atarız güzel bir farkla kazanırız diye düşünüyordum. Oyuncularda bu kafadaydı muhtemelen.

61 Saat | Trabzonspor, Bartra için iki taksit halinde Betis'e 1.2 milyon Euro bonservis ödeyecek.

Estadio Deportivo | Trabzonspor, Bartra için Betis'e 5 Milyon Euro bonservis ödeyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt